امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

آمبره و سامبره کردن چیست

۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : آمبره و سامبره کردن چیست
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( آمبره و سامبره کردن چیست ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( آمبره و سامبره کردن چیست ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

آمبره و سامبره کردن چیست ؟

امروزه روش های متفاوتی برای سبک های رنگ کردن مو ها به وجود آمده است.  از جمله این سبک ها می توانیم به آمبره، سامبره و بالیاژ و هایلایت اشاره کنيم. این روش ها با هم تفاوت هایی دارند و اگر علاقه مند به تشخیص هر کدام از این سبک ها را از یکدیگر دارید می توانید تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید و اطلاعات مناسب را کسب کنید.

سبک رنگ های سامبره و آمبره از زیر مجموعه های بالیاژ می باشند که با تفاوت هایی مختصر از بالیاژ جدا می شوند. در بالیاژ از فویل برای رنگ کردن مو ها استفاده نمی شود بلکه با دست رنگ زده می شود. این تکنیک را آرایشگران فرانسوی ابداع کرده اند. در این روش کل مو ها رنگ نمی شود و این یکی از بهترین مزیت های رنگ کردن به سبک بالیاژ یا آمبره و سامبره می باشد.

در این قسمت به شما این تکنیک ها را معرفی می کنیم.

آمبره مو

از شیوه های پر طرفدار برای رنگ کردن مو ها می باشد در این روش در بالای مو ها سایه ای از مو های رنگ شده ایجاد می شود ک بسیار به مو ها جذابیت می بخشد. از مهم ترین مزایای آمبره کردن آسیب نرساندن رنگ به ریشه مو ها می باشد و به همین خاطر جزو متد های پرطرفدار بین بانوان محسوب می شود. همچنین گزینه خوبی برای افرادی که زود به زود رنگ موهای خود را عوض می کنند نیز می باشد.

دکلره کردن انواع موها در متد رنگ کردن مو به سبک آمبره یکی از حساس ترین و اصلی ترین و قابل اهمیت ترین مراحل است.دلیل انجام این کار حذف رنگ موهای قبلی برای نشان دادن رنگ اصلی بر روی مو است. این مرحله باید با دقت فراوان برای جلوگیری از سوختن و آسیب به ریشه اصلی مو صورت گیرد.باید بدانید که اگر موهایتان را زیاد دکلره کنید منجر به آسیب دیدن آن ها می شود. این روش در ریشه مو ها تیرگی می بخشد و باعث روشن شدن ساقه و نوک مو ها می شود و باعث زیبایی مو ها نیز می‌ شود.

سامبره مو

این روش از آمبره و بالیاژ جدید تر بوده و خیلی از افراد که در زمینه رنگ مو متخصص هستند این روش سامبره را، ترکیبی از بالیاژ و آمبره می دانند که اصطلاحا به آن آمبره بالیاژ نیز می گويند.

باید بدانید که در این روش بر خلاف آمبره، از تیرگی ریشه مو ها یک دفعه به روشنی مو ها می رسیم و این تغیرات در نواحی مختلف مو به صورت کم و زیاد دیده می شود و همینطور نا محسوس تر و به صورت یک سایه روشن نیز می‌ گردد توانند باشند.

تفاوت آمبره و سامبره کردن مو ها

بر خلاف تکنیک آمبره که در آن دکلره در آن زیاد است و همچنین روشنی قابل توجهی مشاهده می شود، در سامبره حد و مرزی وجود ندارد برای مو ها یعنی به طور کلی نظمی در تکنیک سامبره وجود ندارد.

 

نکات مهم در آمبره و سامبره کردن مو ها

  • این روش مناسب بانوانی است که از دکلره کردن موها از ریشه بدشان می آید و تمایلی به انجام آن ندارند روش خوبی می باشد.
  • آمبره و سامبره از ترکیب کردن سه رنگ یا بیشتر تشکيل می شود.
  • زیبایی این دو تکنیک رنگ کردن وابسته به هم خوانی رنگ های مو با یکدیگر دارد.
  • در این تکنیک می توانید همزمان چندین رنگ مختلف سرد و گرم را بر روی موهای خود قرار دهید.
  • این روش ها مناسب بانوانی است که علاقه مند به تغییر در نیمه دوم مو های خود می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکنیک های دیگر رنگ کردن مو و چگونگی مراقبت و مزایا و معایب آنها می توانید دیگر مقالات سایت ما را مطالعه نمایید. با تشکر از همراهی شما خوانندگان محترم سایت.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .