امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
5/5 - (4 امتیاز)

آموزش لیفت مژه

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : آموزش لیفت مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( آموزش لیفت مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( آموزش لیفت مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

لیفت مژه چیست؟

یکی از اجزا مهم صورت مژه ها هستند. و به طور طبیعی در چهره افراد اثر زیادی دارند. هرچقدر مژه ها بلندترباشد،معمولا چهره شما هم جذابیت بیشتری خواهد داشت. ولی تمام مژه های بلند و با ضخامت زیبایی چندانی ندارند. یکی از راهایی که پیشنهاد می شود این افراد برای زیبایی بیشتر انجام بدهندکارهایی مثل گذاشتن مژه مصنوعی، اکستنش مژه ومژه های مصنوعی است. البته میتوان به جای این چند روش ، لیفت و لمینت مژه هم میتواند به ظاهر مژه های شما کمک کند.

لیفت مژه چه کاری انجام میدهد؟

در زبان انگلیسی لیفت به معنای کشیده شدن ترجمه شده است. وقتی از لیفت مژه صحبت می کنیم ینی میخواهیم مژه هارا به سمت بالا بیاوریم و حالت دارنشان دهیم. میتوانیم به جای استفاده مدام از فرمژه از لیفت مژه استفاده کنیم که با یک سری سرم و مواد خاص مربوط به این کارمیتوانیم انجام دهیم.

تمیز کردن پوست گام اول در لیفت مژه است

حتما دراین مرحله صورت شما باید تمیز و بدون مواد آرایشی باشد و اگر صورتتان آرایش دارد حتما شسته شود. از یک دستمال نم دار استفاده کنید و بعد پوست صورت خود را با دستمال خشک کنید.

مرتب کردن مژه ها

با استفاده از یک براش یا شانه کوچک مزه های خود را شانه کنید تا از هم جداشوند و در قشنگ ترین حالت ممکن قرار بگیرد. در یاد داشته باشید اگر این کار را با فشار انجام بدهید ئامکان دارد به پوست پلک آسیب وارد شود.

نرم کردن پلک و استفاده از پد سیلیکونی در زیر چشم ها

سپس بعد از مرتب کردن مژه ها سعی کنید پوست پلک و چشم را در نرم ترین حالت قرار دهید. برای این کار میتوانید از کمی کرم مرطوب کننده استفاده کنید و کنار مژه ها و پلک را چرب کنید تا نرم شود. وقتی از لطافت و نرمی چشم ها مطمین شدین میتوانید از پد سیلیکونی یا چسب سفید مخصوص استفاده کنید و در زیر چشم ها قرار بدهید.

چسباندن پد سیلیکونی به بالای مژه

مثل گام بالا باید انجام دهید با این تفاوت که ایندفعه بالای مژه هااز یک پد سیلیکونی استفاده می کنیم. مطمین شوید که پد حتما به پلک چسپده باشد و به آسانی کنده نشود. پد بالای چشم را معمولا بیگودی هم می گویند.

آغشته کردن سرم مخصوص مژه

بعد از محکم شدن و چسپیدن بیگودی به بالای چشم سرم آغشته به مواد و سرم های مربوط لیفت در زمان بیگودی بر روی مژه ها است. حتما باید تار به تار انجام شود و همه تارها باید به سرم آغشته شوند. مژه ها باید حتما از مواد آغشته به سرم پوشانده شوند. این کارباعث لیفت مژه ها شده و پررنگ تر ااز مژه های قبل میشوند. بعد از چند دقیقه مواد اضافی سرم را با استفاده از یک گوش پاک کن بردارید.

حتما اول باید از سرم سفت کنید و به مژه ها بزنید تا تمام مژه ها برای جذب رنگ آماده شوند.

بعد ار جذب سرم، رنگ مخصوص داخل کیت لیفت و لمینمت را به مژه ها میزنیم. تا ده دقیقه بعد از انجام دادن این کار صبر کنید. بعد از آن اگر باز هنوز مژه های مشتری رنگ نگرفته باشد میتوانید دوباره آن را تکرار کنید.

در ادامه هم کراتین را به موها بزنید. انجاماین کارباعث میشود که مژه ها ضخیم تر شوند و رنگ مورد نظر در مرحله قبل فیکس شود.

در مرحله بعدی پدهای سیلیکونی را از بالای پلک ها بردارید. هنگام برداشتن مراقب مژه باشید تا کنده نشوند.

اتمام کار

برداشتن تمامی پدهای سلیکونی بالا و پایین چشم ها و با دقت کنارچشم را تمیز کنید. بعد از اتمام کار میتوانید مژه های زیبای خود را تماشا کنید.

وسایل لیفت مژه

  • انواع پنس ها براش ها
  •  برس های مخصوص
  •  میله های جداکننده انواع مژه
  • رنگ محلول مخصوص شستشوی مژه ها
  • پد مخصوص سیلیکونی برای زیر چشم
  • مواد کراتینه و مواد مخصوص در سه بسته

 

5/5 - (4 امتیاز)

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .