امروز مورخ: ۰۲ /۱۱ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
06 - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
Untitleاقیd 7 - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی
Untitl5فففed 7 1 - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی

مرکز آموزش عالی علوم و هنرهای آرایشگری ، زیبایی و مراقبتی

بررسی آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی

تاریخ امروز: ۰۲ /۱۱ /۱۴۰۰
مراسم افتتاحیه نمایندگی در کشور برزیل
کسب رتبه یک آموزش حرفه ای از موسسه QT اروپا
اعلام نتایج آزمون QT صدور مدارک بین المللی
Untiلذدtled 9 - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی

آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی

گریم به سبک لایت یا اروپایی به سبکبی در آرایش چهره گفته میشود که در آن حداکثر از سه رنگ تناسبی واضح و روشن استفاده شود همچنین …

معرفی گریم و میکاپ لایت و اروپایی

پخش ویدیو

معرفی گریم و میکاپ لایت و اروپایی

بررسی گریم و میکاپ اروپایی

زنان اروپایی و در حالت کلی زنانی که گریم سبک لایت و اروپایی را برمی گزینند نگرش خاصی به زیبایی دارند. آنها از یک آرایش مینیمم و در عین حال بی نقص، پوست روشن و موهای جذاب خود برای زیبایی بی نظیر شان استفاده می کنند. مسلماً، هدف هر دختر زیبایی این است که به این شکل و با داشتن یک گریم سبک لایت و اروپایی در محافل ظاهر شود. پس راز میکاپ آنها چیست؟ برای آموزش اصول میکاپ و گریم سبک لایت و اروپایی لازم نیست تا اروپا بروید، همین که نکات مهم این سبک از آرایش را بدانید می توانید خود را به شکل یک لیدی اروپایی شیک و زیبا درآورید.

به طور کلی، زنان اروپایی برای ایجاد زیبایی کامل به آرایش تکیه نمی کنند، در عوض، برای بدست آوردن آن تقویت ویژگی های طبیعی خود ترجیح می دهند و با پوست شروع می کنند. برای داشتن آرایش و گریم سبک لایت و اروپایی، باید آن را با یک روال مراقبت از پوست سالم همراه کنید.

نکات مهم در مورد گریم سبک لایت و اروپایی

زنان اروپایی می دانند که پوست سالم و درخشان برای رژیم زیبایی آنها ضروری است. آنها هدف از آرایش را رسیدن به بهترین حالت ممکن خود می دانند، نه اینکه خود را به یک نسخه باور ناپذیر از خود تبدیل کنند.

مراجعه منظم به متخصص زیبایی از نظر زنان اروپایی یک امر ضروری است، و همچنین مراقبت از پوست در منزل به صورت کاملا منظم صورت می گیرد. استفاده از ماسک صورت یک عادت منظم برای دختران و زنان اروپایی است و همچنین آنها پوست خود را قبل از خواب به طور کامل تمیز می کنند.

به طور کلی، زنان اروپایی برای ایجاد زیبایی کامل به آرایش تکیه نمی کنند، در عوض، برای بدست آوردن آن تقویت ویژگی های طبیعی خود ترجیح می دهند و با پوست شروع می کنند. برای داشتن آرایش و گریم سبک لایت و اروپایی، باید آن را با یک روال مراقبت از پوست سالم همراه کنید.

قبل از آغاز میکاپ و گریم سبک لایت و اروپایی پوست بایستی با استفاده از سرم های مناسب، مرطوب کننده ها و ویتامین های دارویی آماده میکاپ شود. زنان اروپایی معمولا در سراسر صورت از یک غبار مایع آب استفاده می کنند و به دنبال آن یک سرم غنی و یک مرطوب کننده نازک برای آب بندی رطوبت در پوست استفاده می کنند (در هوای سرد آنها یک مرطوب کننده ضخیم تر را به کار می گیرند). از همه مهمتر، تغذیه نقش مهمی در متعادل کردن پوست و درخشندگی آن برای انجام گریم سبک لایت و اروپایی دارد.

Untitled 10 ERTRecovered - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی
اعتدال در گریم و میکاپ لایت و اروپایی

رعایت اعتدال در گریم و میکاپ لایت و اروپایی

بررسی اعتدال در گریم و میکاپ به روش اروپایی

در گریم سبک لایت و اروپایی مهمترین اصل آشکار نبودن آرایش است، زنان اروپایی بسیار بر محو بودن و تقویت پوشانندگی آرایش تاکید دارند. آنها از همه چیز به صورت اعتدال استفاده می کنند. به ندرت می بینید که یک زن در خیابان های پاریس، به عنوان یکی از شهرهای معروف اروپایی، چهره ای با آرایش کامل و مشخص داشته باشد. او تنها ممکن است از یک کرم BB سه در یک به عنوان مرطوب کننده که پوشش سبکی را روی پوست فراهم می کند و دارای SPF است، استفاده کند.

شما در نگاه اول به چهره فردی که از میکاپ و گریم سبک لایت و اروپایی استفاده کرده است نباید متوجه آرایش او شوید. در این سبک از آرایش از کانسیلر استفاده و آن را با دقت بر روی پوست محو می کنند.

Untitled 10 RSDFGecovered - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی
توجه به یک جنبه از آرایش

توجه تنها به یک جنبه از آرایش

در گریم و میکاپ لایت و اروپایی تنها به یک جنبه از آرایش توجه کنید

در گریم سبک لایت و اروپایی به جای پوشاندن بیش از حد تمام صورت خود با آرایش، روی یکی از جنبه های مورد علاقه خود در چهره متمرکز شوید. یا لب ها را با رژ لب جذاب بپوشانید یا چشم ها را با ظاهری دودی و چشمگیر عمیق تر کنید. لب قرمز جزو نکات اصلی در میکاپ و گریم سبک لایت و اروپایی است. کمی حالت درام به چهره اضافه می کند و می تواند با شلوار جین و تیشرت یک استایل جذاب به شما ببخشد. دوباره تاکید می شود که در این سبک داشتن چهره ای تمیز و آرایش بسیار کم بهترین و نزدیکترین نتیجه به میکاپ زنان و دختران اروپایی را به ارمغان می آورد.

Untitled 10TY Recovered - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی
چشم ها در گریم و میکاپ لایت و اروپایی

آرایش چشم ها در گریم و میکاپ لایت و اروپایی

بررسی نحوه آرایش چشم در گریم و میکاپ به روش لایت و اروپایی

در گریم سبک لایت و اروپایی با استفاده از یک مداد، چشم های خود را دودی کنید این کار را با کمک با انگشتان و به صورت کاملا محو انجام دهید. صورت شما نباید بیش از حد پیچیده شود و استفاده از سایه بیش از حد جزو اصول گریم سبک لایت و اروپایی نیست. به هنگام میکاپ، نور محیط را کاملا تنظیم و روشن نمایید و ویژگی های چهره خود را به این صورت پیش ببرید. داشتن ظاهری طبیعی تر و سالم تر را فراموش نکنید.

مراقبت از مژه :

زنان و دختران اروپایی اهمیت فوق العاده ای به مراقبت از مژه های خود قائلند و همیشه از نرم کننده مژه استفاده می کنند. با توجه به اینکه مژه ها بخش مهمی از روند زیبایی یک زن اروپایی است آنها تهویه مطبوع شگفت انگیز مژه ها را که باعث رشد و ضخامت آنها می شود در اولویت های زیبایی طبیعی خود قرار می دهند. زیبارویان اروپایی همیشه یک ریمل مژه و ابرو را در کیف خود دارند.

Untitled 10 ReTYJcovered - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی
لب ها در گریم و میکاپ لایت و اروپایی

آرایش لب ها در گریم و میکاپ لایت و اروپایی

بررسی نحوه آرایش لب در گریم و میکاپ به روش لایت و اروپایی

در گریم سبک لایت و اروپایی همیشه از انواع رژ لب مات استفاده می شود. آنها استفاده از رژ لب به رنگ های روشن و به صورت متعادل را ترجیح می دهند. آرایش لب ها نیز همچون آرایش سایر اجزای صورت در این سبک به صورت کاملا محو انجام می شود.

در نهایت می توان گفت چهره مستعد گریم سبک لایت و اروپایی بایستی دارای زیبایی ذاتی به خصوص در مورد پوست صورت باشد

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

captcha code file - آموزش گریم به سبک لایت و اروپایی