امروز مورخ: ۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

آموزش گریم و میکاپ به سبک شرقی

۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : آموزش گریم و میکاپ به سبک شرقی
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( آموزش گریم و میکاپ به سبک شرقی ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( آموزش گریم و میکاپ به سبک شرقی ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

دوره عمومی ارایش و پیرایش دوره عمومی ارایشگری زنانه اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس

مرکز آموزش عالی علوم و هنرهای آرایشگری ، زیبایی و مراقبتی

بررسی آموزش گریم و میکاپ به سبک شرقی

تاریخ امروز: ۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱
ریم شرقی میکاپ شرقی گریم و میکاپ شرقی ارایش شرقی اموزش گریم و میکاپ اکادمی عریس اموزشگاه عریس کمپانی عریس

آموزش گریم و میکاپ به سبک شرقی

در گریم و میکاپ به سبک شرقی محدودیتی در استفاده از رنگ ها وجود ندارد ، از جمله ویژگی های این سبک آرایش ایجاد هارمونی در تمامی قسمت های چهره بوده بطوریکه …

پخش ویدیو

معرفی انواع گریم و میکاپ سبک شرقی

بررسی گریم و میکاپ شرقی

اهمیت آشنایی با گریم سبک شرقی از آنجایی آشکار می شود که زنان شرقی تا به حال 20 بار جایزه مسابقه معروف زیبایی “Miss World“را کسب کرده اند. دلیل این امر نه تنها به زیبایی ذاتی آنها، بلکه به میکاپ و گریم سبک شرقی شان بر می گردد.

گریم سبک شرقی سنتی در سه نوع عربی، هندی و ژاپنی وجود دارد و همه آنها تفاوت قابل توجهی با یکدیگر دارند.

گریم به سبک هندی شرقی گریم و میکاپ به سبک هندی و شرقی گریم عربی میکاپ شرقی اموزش گریم اکادمی عریس اموزشگاه گریم و میکاپ عریس
گریم و میکاپ عربی

گریم و میکاپ عربی

بررسی گریم و میکاپ به روش عربی

گریم و میکاپ سبک عربی بیشتر روی چشم ها تمرکز دارد. زنان عرب هزاران سال چهره های خود را با برقعی مخفی کرده اند، بنابراین منطقی نیست که این سبک آرایش را به قسمت دیگری از صورت اختصاص دهیم. در گریم سبک عربی از انواع گریم سبک شرقی، در کنار تاکید بر کشیدن خط چشم به خصوص در قسمت زیرین، سیاه کردن قسمت داخلی پلک نیز مورد تاکید است، از این طریق تضادی بین سفیدی چشم و خط سیاه اطراف آن ایجاد می شود. علاوه بر میکاپ چشم، در این نوع از انواع گریم سبک شرقی باید چهره ای مناسب و لب های طبیعی ظریف نیز موجود باشد. آرایش سبک عربی از رنگهای روشن اشباع شده است، بنابراین از انواع آرایش روز محسوب نمی شود و آن را می توان به عنوان یک آرایش عصر یا شبانه انجام داد.

– آرایش چشم عربی در سایه های مشکی، بنفش، طلایی و خاکستری انجام می شود. سایه ها می توانند بافت مروارید داشته باشند. لوازم آرایشی اصلی یک خط چشم مایع یا یک مداد لزوماً سیاه است.

– همچنین در این نوع از انواع میکاپ و گریم سبک شرقی می توانید از بدلیجات و مژه های مصنوعی استفاده کنید که به چهره شرقی شما جذابیت بیشتری می بخشند.

– مانند هر آرایش دیگری، ابروهای شما در آرایش سبک عربی نیز باید شکل کاملی داشته باشند

– رژ لب باید به صورت طبیعی و از گرمی خاصی برخوردار باشد. اگر از رژ لب استفاده نمی کنید، از براق کننده لب استفاده کنید. رنگ صحیح رژ لب در این سبک از آرایش پایه تونال عاج یا بژ طبیعی است

– آرایش عربی نیازی به استفاده از سرخاب ندارد، زیرا ایجاد رنگ سرخ بر روی گونه ها باعث ایجاد تصویری مبتذل و مصنوعی می شود.

گریم به سبک هندی شرقی گریم و میکاپ به سبک هندی و شرقی گریم عربی میکاپ شرقی اموزش گریم اکادمی عریس اموزشگاه گریم و میکاپ عریس
گریم و میکاپ هندی

گریم و میکاپ هندی

بررسی گریم و میکاپ به روش هندی

از آنجایی که زنان هندی به طور طبیعی دارای پوست و موهای تیره هستند، آرایش به سبک هندی شامل استفاده از رنگهای روشن است.

برای ایجاد تصویری از یک زن هندی، قبل از هر چیز باید پوست چهره خود را به طور صحیح آماده کنید. رنگ بژ پوست تیره هندی را مات و مخملی می کند. میکاپ دختران با پوست متعادل برای تکرار تصویر زنان زیبای بالیوود دشوار خواهد بود. برای این کار، برنزه کردن را امتحان کنید. یکی دیگر از ویژگی های چهره یک زن هندی ابروهای به وضوح کشیده است. برای برجسته کردن ابروها، از مداد رنگ تیره یا سایه قهوه ای تیره استفاده کنید. اصلی ترین ویژگی چهره یک بانوی میکاپ شده هندی نقطه قرمز کوچک در وسط پیشانی اوست. آرایش چشم هندی را بدون داشتن خط چشم سیاه روی پلک نمی توان انجام داد. ضخامت خط کانتور با توجه به نوع صورت شما انتخاب می شود. این سبک از انواع گریم سبک شرقی یک ویژگی دیگر نیز دارد – مژه های واضح. اگر مژه های شما ضخیم نیست، می توانید با خیال راحت به استفاده از مژه مصنوعی متوسل شوید. اگر در اکثر انواع گریم سبک شرقی تنها یک عنصر مورد تاکید در میکاپ وجود دارد، در سبک هندی دو عنصر مورد تاکید است، چشم ها و لب ها! رنگ رژ لب باید روشن باشد؛ از رژ لب با بافت مات استفاده کنید. رنگ رژ لب همچنین می تواند قرمز و مرجانی باشد. معمولاً آرایش هندی شامل استفاده از سرخاب نیست و جلوه مصنوعی به آن می دهد. اگر با این وجود تصمیم دارید گونه ها را برجسته تر کنید، از یک رژگونه به رنگ قرمز مایل به قهوه ای استفاده کنید.

گریم به سبک هندی شرقی گریم و میکاپ به سبک هندی و شرقی گریم عربی میکاپ شرقی اموزش گریم اکادمی عریس اموزشگاه گریم و میکاپ عریس
گریم و میکاپ ژاپنی

گریم و میکاپ ژاپنی

بررسی گریم و میکاپ به روش ژاپنی

آرایش ژاپنی چینی در میان انواع گریم سبک شرقی شباهت زیادی به رخ عروسک، با چشم های سیاه و لب های به رنگ قرمز تیره دارد. طبیعتاً، زنان ژاپنی صاحب پوست تیره نیستند؛ در ژاپن، پوست سفید نمادی از زیبایی فوق العاده محسوب می شود. تمام زن های زیبای ژاپنی سعی می کنند تا حد ممکن در روشن ترین حالت پوست خود باشند. فونداسیون روشن و پودر فشرده در تبدیل پوست تیره به عروسک چینی کمک خواهد کرد. به یاد داشته باشید که در این نوع از انواع گریم سبک شرقی برای طبیعی بودن میکاپ چهره، رنگ پایه صورت باید حداکثر دو درجه روشن تر از رنگ پوست طبیعی شما باشد. اگر این نکته را رعایت نکنید، ریسک ایجاد یک ماسک غیر طبیعی و مسخره بر روی صورت خود را قبول کرده اید. همه دخترها چشمانی شیب دار همچون دختران ژاپنی ندارند و این ویژگی یکی از زیبایی های زنان ژاپنی محسوب می شود. حال پرسش اینجاست که چگونه می توان چنین برشی را ایجاد کرد؟ برای ایجاد این توهم به یک خط چشم مایع، سایه روشن، مداد قهوه ای و ریمل سیاه احتیاج دارید. سایه های روشن را روی پلک بالا بزنید، سپس یک خط کانتور نازک را در امتداد خط رشد مژه بکشید. یک ظرافت کوچک در آرایش چشم ژاپنی، خط کانتور در گوشه داخلی چشم به سمت پایین و پل بینی است. آرایش لب ژاپنی با ترسیم یک طرح واضح شروع می شود. رژ لب باید سایه های غنی از قرمز، آلویی، شرابی یا قهوه ای تیره باشد.

مرحله نهایی در این نوع از انواع گریم سبک شرقی استفاده از سرخاب است. سرخ کردن گونه ها باید طوری انجام شود که زیاد قابل توجه نباشد. برای انجام این کار، از رژ گونه های به رنگ متمایل به صورتی یا هلویی استفاده کنید.

8 پاسخ

 1. سلام
  در گریم به سبک شرقی در قسمت لب از چه رنگ هایی میتونیم استفاده کنیم؟

 2. سلام خسته نباشید.
  نحوه خط چشم در ارایش شرقی به چه صورت است، لطفا در این مورد توضیح دهید.

 3. سلام روش صحیح ارایش گونه ها در ارایش شرقی به چه صورت است؟ لطفا راهنمایی کنید

 4. سلام.
  ارایشی که اکثرا در کشور ما رایج هست و در تمامی محافل و مجالس استفاده میشه ایا در مجموعه ارایش سبک شرقی قرار دارد؟

 5. سبک آرایشی مورد استفاده در کشور ایران بیشر سبک برزیلی و شرقی میباشد ، که امروزه این سبک به تدریج در حال جایگرین شدن با سبک لایت و اروپایی است

 6. با توجه به اینکه ارایش به سبک شرقی خود به چندین شاخه عربی ، هندی ، ژاپنی تقسیم بندی میشود و در هر کدام از این روشها آرایش گونه دارای ویژگی های خاصی میباشد . برای مثال در آرایش عربی از رنگ های روشن اشباع شده در قسمت گونه استفاده میشود .

 7. ارایش به سبک شرقی نحوه آرایش چشم با توجه به روش آرایش متفاوت است .
  در سبک شرقی به روش عربی ، خطوط چشم بسیار کشیده و متمایل به خارج انجام میشود .
  در سبک شرقی به روش ژاپنی ، خطوط چشم بسیار کوتاه و فانتزی اجرا میشود .
  در سبک شرقی به روش هندی خطوط چشم کشیده انجام میشود و سایه چشم به سمت زیر چشم متمایل است .

 8. ارایش لب ها در گریم و میکاپ شرقی با توجه روش آرایش متفاوت است .
  ارایش لب ها در سبک شرقی به روش عربی با استفاده از رنگ های گرم و براق کننده انجام میشود ، در روش ژاپنی استفاده از رنگ قرمز تیره مرسوم بوده همچنین در روش هندی معمولا از رنگ هایی با بافت مات استفاده میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .