امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

ابزارهای مورد نیاز اکستنشن مژه

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : ابزارهای مورد نیاز اکستنشن مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( ابزارهای مورد نیاز اکستنشن مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( ابزارهای مورد نیاز اکستنشن مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

ابزار اکستنشن مژه

بسیاری از شغل ها برای شروع به کار به برخی ابزارها نیاز دارند. یکی از همین شغل هایی که به برخی از ابزار و متریال های خاص نیاز دارد، اکستنشن می باشد. افرادی که می خواهند کار اکستنشن مژه را شروع کنند به این ابزار نیاز حتمی دارند.زیرا بدون این ابزار نمی توان کار اکستنشن را شروع کرد. به همین علت ما می‌خواهیم در این مقاله ابزار کار اکستنشن مژه را به شما معرفی کنیم تا قبل از شروع کار آن ها را تهیه کنید و به خوبی از آن ها استفاده کنید.

وسایل مورد نیاز اکستنشن مژه

اول از همه برای انجام کار، به تارهای مزه نیاز دارید تا ان ها را در میان مژه های افراد قرار دهید. به غیر از آن به کلینزر نیاز دارید. کلینزر چربی ها و دیگر مواد را از روی مژه پاک می کند. ابزار بعدی چسب است. چسب برای چسباندن تارهای مصنوعی به مژه استفاده می شود. دیگر ابزار کار اکستنشن مژه، انواع پنس برای برداشتن تارهای مژه می باشد. به علت آنکه تارهای مژه بسیار ریز است، نمی توان آن ها را با دست جا به جا کرد و به پنس های مختلف  نیاز دارید. 

اما به غیر از این موارد به ابزارهای دیگر نیاز دارید. در ادامه به طور خلاصه تری این ابزار ها را معرفی می کنیم. سایر موارد موردی نیازی که می‌شود بهش اشاره کرد عبارت اند از:

  • میکروبراش جهت استفاده از بعضی مواد
  • پد تمیز کننده
  • برس برای جدا کردن مژه ها
  • فن خشک کن جهت سریع تر خشک شدن مژه 
  • نیبولایزر برای پیشگیری از سوزش و قرمز شدن چشم
  • چسب نواری تری ام برای پیشگیری از دخالت مژه های پایین در حین انجام کار

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

البته قابل ذکر است ابزارهای بالا، تمام وسایل مورد نیاز برای اکستنشن نمی باشد. برخی افراد که به صورت حرفه ای تری این کار را انجام می دهند، از ابزار دیگری هم استفاده می کنند. همچنین کیفیت همه موارد بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا اگر این ابزارها به خصوص چسب و تارهای مژه کیفیت پایینی داشته باشند، کیفیت کار هم پایین خواهد آمد.

اهمیت نور در اکستنشن

شاید نور جزو ابزارهای اکستنشن نباشد. اما باید بدانید که نور فضایی که قرار است در آنجا اکستنشن انجام شود، اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا در صورت عدم وجود نور کافی نمی توان به خوبی اکستنشن را انجام داد. علاوه بر آن باید یک آینه بزرگ کننده داشته باشند این آینه کمک می کند تا تارهای مژه بزرگ تر دیده شوند و انجام اکستنشن آسان تر باشد. زیرا دیدن و جدا کردن تار های مژه با چشم بسیار سخت است.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .