امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

از چه اکسیدانی برای رنگ مو استفاده کنیم؟

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : از چه اکسیدانی برای رنگ مو استفاده کنیم؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( از چه اکسیدانی برای رنگ مو استفاده کنیم؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( از چه اکسیدانی برای رنگ مو استفاده کنیم؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

از چه اکسیدانی برای رنگ مو استفاده کنیم؟

تفاوت درصد اکسیدان مو با درصد اکسیدان ها یکی از دلایل بسیارمهم در رنگ مو است. اکسیدان رنگ مو یکی از فعال کننده های سریع در رنگ کردن مو می باشد. اگر اکسیدان با مواد رنگ یا دکلره به خوبی ترکیب شود مو به رنگ واکنش سریع تری می دهد زیرا اگر رنگ مو را بدون استفاده از اکسیدان به موها بزنید حداقل 24 ساعت وقت می برد  تا رنگ باز کند و اون چیزی که مد نظر شما می باشد شاید به آن شکل در نیاید. درصد اکسیدان مو در کارایی آن نقش مهمی دارد.

. اکسیدان شامل هیدروژن پراکسید, ستیل الکل, آب و ستثاریل الکل می باشد

اکسیدان

درصد اکسیدان در رنگ مو برای آرایشگران بسیارمهم است تا بتوانند رنگ دلخواه مشتری را اجرا کنند پس حتما قبل از خرید به درصد اکسیدان توجه داشته باشید. به دلیل آنکه اکسیدان در ترکیبات رنگ نقش مهمی دارد و فعال کننده مو است و باعث سریع تر رنگ گرفتن موها می باشد. البته اکسیدان بخشی از آن است سلامتی مو ها نیز مانند درصد اکسیدان مهم است.

اکسیدان 3%, 6%, 9%, 12%, وجود دارد.

اکسیدان 3% با نام اکسیدان ولوم 10 یا شماره نیم شناخته می شود. و جز ضعیف ترین اکسیدان ها شناخته شده است. اکسیدان نیم در رنگ های تیره کاربرد دارد و در رنگساژ. رنگ های هایلایت اثر آنچنانی ندارد. و در رنگ های تیره مشکی و قهوه ای باعث ثبات و تیرگی مو می شود. برای رنگ کردن پایه های دکلره ده در رنگ های سوپر لایت از این نوع اکسیدان استفاده می کنند. به دلیل آنکه رنگ بهتر و بیشتر در ساختار ملانین مو رخ می دهد.

اکسدان 6%

این اکسیدان به اسم اکسیدان ولوم 20 یا اکسیدان شماره 1 شناخته شده است. از این اکسیدان برای پوشاندن موهای سفید بیشتر استفاده می شود و به راحتی موهای سفید را پوشش می دهد. برای رنگ کردن دکلره های ضعیف و دکوپاژ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای رسوب رنگ در ساقه مو اکسیدان خوبی به نظر می آید. همچنین برای کاهش خطر سوختن موها برای مش فویل نیز مفید است. نیز انتخاب مناسبی برای این اکسیدان است. تکنیک های آمبره و سامبره  انتخاب بسیار مناسبی برای این اکسیدان می باشد.در رنگ کردن ریشه و رنگ کردن ابرو نیز کاربرد زیادی دارد. در ضمن اگر به رنگهای روشن علاقه ندارید اکسیدان ۶ درصد بهترین گزینه برای پوشش مو و یکنواخت کردن آن است. این اکسیدان پیشنهادی مناسب برای موی دکلره شده در دسترس می باشد.

اکسیدان 9%

این موع اکسیدان با اسم اکسیدان 9% یا ولوم 30 شماره 2 شناخته شده است. برای کسانی که می خواهند موهای روشنی داشته باشند بسیار مناسب است. و چند درصد درجه موهارا روشن می کند. برای انواع رنگ موها کاربرد دارد و میتوانید از آن استفاده کنید. بیشتر آرایشگر ها از اکسیدان 9درصد برای دکلره موها استفاده می کنند چون به راحتی رنگ مو را باز می کند. پس بیشتر برای رنگ های متوسط و بلوند استفاده می شود. اگر افرادی می خواهند در خانه موهای خود را دکلره کنند و به ارایشگاه نروند می توانند از این نوع اکسیدان استفاده کنند.

زیرا درصد آب اکسیژنه آن از اکسیدان نمره ۳ کمتر است.

برای تیره شدن رنگ مو از چه اکسیدانی استفاده کنیم

برای تیره شدن رنگ مو 2اکسیدان 3درصد و یک 6 درصد برای تیره شدن مو بهتر است و دوام بیشتری دارد.

اکسیدان 9% باعث روشن شدن یا تیره شدن موها می شود؟

تقریبا اکسیدان ۹ درصد یا شماره ۲ اکسیدانی است با قدرت روشن کنندگی متوسط که میزان آب اکسیژنه آن ۹ درصد است. پس معمولا رنگ را به طور متوسطی روشن می کند. اما قدرت روشن کنندگی این اکسیدان از شماره ۱۲ درصد تقریبا کمتری دارد.

اکسیدان 6% روشن می کند یا تیره؟

اکسیدان ۶ درصد روشن میکند یا تیره بهتر است بدانید که معمولا در رنگ های متوسط و تیره توناژ رنگ را تیره تر می کند. ولی برای رنگ های هایلایت و بلوند و خیلی روشن باید اکسیدان 6 درصد به کار برده شود. ب دلیل آنکه رنگ های هایلایت خیلی رنگدانه ندارند و حتما توسط اکسیدان با درصد آب اکسیژنه پایین در مو قرار دارند. پس نتیجه می گیریم درصد اکسیدان در رنگ مو شما تاثیر فراوانی دارد.

زیرا درصد آب اکسیژنه آن از اکسیدان نمره ۳ کمتر است.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .