امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

اشتباهات رایج در اکستنشن مژه

۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : اشتباهات رایج در اکستنشن مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( اشتباهات رایج در اکستنشن مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( اشتباهات رایج در اکستنشن مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

اشتباهات اکستنشن مژه

اکستنشن مژه نیاز به ظرافت و ریزه‌کاری زیادی دارد که با توجه نکردن به برخی موارد ممکن است اشتباهات به‌ظاهر کوچک اما با عواقب بزرگ همراه داشته باشید. اکستنشن کار باید وقت مناسبی برای انجام این کار اختصاص دهد که باحوصله بسیار و بدون نگرانی کار خود را پیش ببرد. اگر به نکات کوچک نیز توجه نداشته باشید ممکن است مشتری ناراضی باشد. به همین سبب مشتری دیگر نیز از کار شما ناراضی می‌شوند و کسب و کار شما کم می‌شود. در این مقاله به انواع اشتباهات رایج در اکستنشن مژه می‌پردازیم.

اشتباهات رایجی که در اکستنشن مژه هرگز نباید انجام داد

  • یکی از اشتباهات رایجی که در اکستنشن مژه به انجام می‌رسد کارکردن در گوشه داخلی چشم با فر D در افکت‌های چشمی به هیچ وجه مجاز نیست زیرا این عمل به چشم افکت روباهی می‌دهد.
  • استفاده کردن از مپ‌های روباهی و گربه‌ای برای چشم‌های رو به پایین و صاف هرگز مجاز نیست. زیرا این کار باعث می‌شود چشم افتاده‌تر دیده شود. اما موضوع دیگری که مهم است اگر فاصله چشم شخص به هم نزدیک بود یا فاصله چشم شخص به هم دیگر زیاد بود؛ گوشه بیرونی چشم را هرگز رنگی کار نکنید زیرا فاصله آنها را نمایان می‌کند.
  • استفاده از مپ سنجابی برای چشم‌های افتاده پیشنهاد می‌شود. برای چشمان دور از هم نیز انتهای کارتان رنگ‌های روشن‌تر و پرحجم‌تر کار کنید. با این کار نمای خوبی به چشم می‌دهید و کمبود چشم را کم‌رنگ‌تر می‌کند

قدم‌هایی برای جلوگیری از اشتباهات رایج هنگام اکستنشن مژه

 برای جلوگیری از انجام این اشتباهات رایج در اکستنشن مژه و برای جذب مشتری بهتر است بهترین مژه را به او پیشنهاد کنید. بهتر است در قدم اول صورت مشتری آنالیز شود و در قدم دوم فاصله بین دو چشم مشتری مورد توجه قرار گیرد و در قدم سوم انتخاب مناسب فر مژه برای اکستنشن مورد توجه قرار گیرد.

قدم بعدی که بسیار مهم است جنس و وزن مژه ای که قرار است روی مژه مشتری اکستنشن شود که مژه شخص تحمل وزن مژه اکستنشن شده را داشته باشد تا بتواند آن را تحمل کند و رضایت کافی را نیز داشته باشد. اشتباهاتی که ممکن است در اکستنشن مژه توسط اکستنشن کار انجام شود ممکن است کوچک باشد اما در ظاهر فرد و زیانی که به مشتری وارد می‌شود بزرگ است.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برخی از افراد بدون هیچ تحقیق و فقط صرفاً برای ظاهر و مد این کار را به انجام می‌رسانند که در آینده ضرر زیادی به خود وارد می‌کنند. بهتر است مشتری قبل از انجام این فرایند درباره نوع مژه‌ای که قرار است اکستنشن کند تحقیق کند. تحقیق کردن درباره محلی که قرار است فرد در آنجا اکستنشن مژه کند نیز ضروری است آیا این مکان از بهداشت کافی برخوردار است؟

تحقیق کردن درباره فرد اکستنشن کار آیا این فرد صلاحیت انجام این کار را دارد؟ آیا از متریال خوب باکیفیت و قیمت مناسبی استفاده می‌کند

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .