امروز مورخ: ۰۲ /۱۱ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
06 - آیا میتوان با مدرک آرایشگری در کشور استرالیا اقامت گرفت؟
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
Unyujktitled 7 3 - آیا میتوان با مدرک آرایشگری در کشور استرالیا اقامت گرفت؟

مرکز آموزش عالی علوم و هنرهای آرایشگری ، زیبایی و مراقبتی

سوال: آیا میتوان با مدرک آرایشگری در کشور استرالیا اقامت گرفت؟

تاریخ امروز: ۰۲ /۱۱ /۱۴۰۰
مراسم افتتاحیه نمایندگی در کشور برزیل
کسب رتبه یک آموزش حرفه ای از موسسه QT اروپا
اعلام نتایج آزمون QT صدور مدارک بین المللی

آیا میتوان با مدرک آرایشگری در کشور استرالیا اقامت گرفت؟

درج نظرات و سوالات :

26 پاسخ

 1. سلام
  من قصد دارم برای ادامه زندگی و کار به کشور استرالیا مهاجرت کنم، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم از طریق ارایشگری در کشور استرالیا مقیم بشم.

 2. سلام ایا به مدرک خاصی نیاز دارم که در کشور استرالیا ارائه دهم؟

 3. سلام عزیزم، بطور کلی از طریق مختلف میتوان به کشور استرالیا مهاجرت نمود. از جمله میتوان به سرمایه گذاری، کارآفرینی، تحصیل، تولد فرزند، ازدواج، کار اشاره کرد، یکی از روشها و فرصت هایی که برای متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا وجود دارد مخصوص ارایشگران میباشد، اکنون شغل ارایشگری بعنوان یکی از پر مخاطب ترین مشاغل برای مهاجران خارجی به کشور استرالیا محسوب میشود، آرایشگران میتوانند با دارا بودن شرایط مورد نظر نسبت به مهاجرت و اشتغال در این کشور اقدام نمایند.
  از جمله مهمترین شرایط مورد نیاز ارایشگران برای مهاجرت به کشور استرالیا عبارتند از :
  ۱- دارا بودن مدرک معتبر و مورد تایید
  ۲- دارا بودن سوابق کاری مرتبط
  ۳- داشتن نمونه کار در رمینه ارایشگری
  ۴- کسب نمره قبولی در آزمون تئوری و عملی

 4. سلام عزیزم.
  بله شما برای اخذ مجوز کار ارایشگری و مهاجرت به استرالیا حتما میبایست مدارک و گواهینامه معتبر از مراکز آموزش عالی داشته باشید. برای این مورد میتونید از مدارک و گواهینامه های آموزشگاه عریس استفاده نمایید.

 5. سلام خسته نباشید.
  چه مدارک و گواهینامه هایی در زمینه ارایشگری در کشور استرالیا مورد تایید هستند و چطور میتونم این مدرک را بگیرم؟

 6. سلام عزیزم
  مدارک معتبر از مراکز آموزش عالی بین المللی، کمپانی های معتبر صادر کننده گواهینامه، مدرک سازمان فنی حرفه ای مورد تایید و قابل پذیرش میباشند.
  شما برای اخذ مدارک معتبر ارایشگری در سطح بین الملل میتونید از طریق آموزشگاه عریس اقدام نمایید، در حال حاضر این مرکز آموزش عالی تنها مرجع رسمی صادر کننده مدارک بین الملل در 34 کشور میباشد که در اکثر کشورها از جمله استرالیه مورد پذیرش قرار میگیرند.

 7. چطور میتونم در ازمون ارایشگری کشور استرالیا شرکت کنم؟

 8. ایا داشتن تحصیلات دانشگاهی در فرایند ارزیابی و اخذ تاییدیه از کشور استرالیا تاثیری دارد؟

 9. سوابق کاری و نمونه کارهای خود را در چه قالبی و چگونه باید به مراجع زیربط در کشور استرالیا تحویل دهیم؟

 10. شما میبایست کلیه سوابق و نمونه کارهای ارایشگری خود را در قالب تصاویر با کیفیت و فایل ویدیویی جهت ارائه به مراجع ارزیابی در کشور استرالیا آماده نمایید.

 11. آیا تسلط به زبان انگلیسی جهت اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا الزامی است؟

 12. سلام عزیزم
  با توجه به اینکه کلیه ازمونهای تئوری و عملی ارایشگری در کشور استرالیا به زبان انگلیسی انجام میشود لذا داشتن تسلط به زبان انگلیسی الزامی است.

 13. میزان درامد یک ارایشگر در کشور استرالیا چقدر است؟

 14. عواملی متعددی از جمله میزان تجربه و تخصص تعیین کننده درامد یک ارایشگر در کشور استرالیا میباشد، بطور متوسط درامد یک ارایشگر در کشور استرالیا بین ۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار در سال میباشد.

 15. خیر،. الزامی در داشتن تحصیلات اکادمیک و دانشگاهی دیده نمیشود، ارایشگرانی که قصد فعالیت و اقامت در کشور را دارند تنها میبایست نسبت به اخذ گواهینامه مهارت خود از یکی از موسسات و مراکز اموزش عالی اقدام نمایند. همچنین با توجه به اینکه کلیه فرایند ارزیابی و پذیرش به زبان انگلیسی انجام میشود لذا تسلط به زبان انگلیسی امری ضروری میباشد.

 16. در خصوص شرکت در ازمون ارایشگری کشور استرالیا نیازی به حضور فیزیکی در این کشور نیست و در مرحله اول پس از تایید مدارک و سوابق داوطلب ازمون عملی و تئوری ان بصورت مجازی و در قالب ویدئو کال انجام میپذیرد

 17. ایا مدارک صادر شده از اموزشگاه عریس مورد تایید سفارت استرالیا است؟

 18. ایا اموزشگاه عریس در کشور استرالیا نمایندگی و شعبه دارد و میتونم در شعبه کشور استرالیا مشغول بکار ارایشگری شوم؟

 19. بله، مرکز عریس در کشور استرالیا شهر سیدنی شعبه فعال داشته و هنرجویان و همکاران در زمینه های آرایشگری میتوانند در صورت اخذ تاییدیه حرفه ای و موافقتنامه در شعب مجموعه فعالیت داشته باشند.

 20. سلام عزیزم.
  مرکز آموزش عالی عریس بعنوان تنها مرکز رسمی در سطح بین الملل شناخته میشود، از طرفی این مرکز عضور رسمی انجمن های زیبایی در کشورهای روسیه،. برزیل،. ترکیه و امارات است لذا مدارک صادر شده توسط این مجموعه دارای اعتبار در بیش از 34 کشور میباشد،. گواهینامه ارایشگری صادر شده در مرکز عریس مورد تایید سفارت بوده و ارایشگران و هنرجویان میتوانند با استفاده از این مدارک امور مهاجرتی خود را به راحتی انجام دهند

 21. آیا میتوان مدارک و گواهینامه فعالیت را مستقیما در کشور استرالیا اخذ نمود ؟

 22. آیا میتوان بدون پسشنهاد کار از سوی یک سالن و کمپانی در کشور استرالیا ویزای این کشور را اخذ نمود؟

 23. متقاضیانی که دارای شرایط اقامت موقت در کشور استرالیا هستند و یا بستگان درجه یک انها در این کشور ساکن هستند میتوانند ابتدا به این کشور مهاجرت نموده و در مدت زمانی که در این کشور هستند امور مربوط به اخذ مجوز را از مراجع رسمی انجا اخذ نمایند.

 24. با توجه به جایگاه ویژه ای که برای رشته ارایشگری در کشور استرالیا وجود دارد استانداردهای خاص و سختگیرانه ای در این خصوص وضع شده است که از جمله انها میتوان به استانداردهای بهداشت فردی و عمومی، استانداردهای مشتری مداری و… اشاره نمود.

 25. دولت استرالیا هر ساله لیستی از عناوین شغلی مورد نیاز خود را منتشر میکند، طبق تجربه عنوان شغلی ارایشگری هر ساله در لیست تقاضای این کشور قرار دارد لذا الزامی به ایجاد درخواست سایر کمپانی ها و سالن ها برای اخذ ویزای این کشور وجود ندارد، شما میبایست در درجه اول سایر شرایط و مدارک مورد نیاز خود را در این خصوص اماده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

captcha code file - آیا میتوان با مدرک آرایشگری در کشور استرالیا اقامت گرفت؟