امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

بافت موی کوتاه

۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : بافت موی کوتاه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( بافت موی کوتاه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( بافت موی کوتاه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

بافت موی کوتاه

در مقاله های قبل درباره بافت مو برای انواع افراد صحبت شد اما امروز می خواهیم درباره بافتن موهای کوتاه نیز صحبت کنیم. بافت مو روشی است که همه افراد چه با موهای بلند و چه با موهای کوتاه می توانند از آن استفاده کنند‌ اما برخی از مدل های بافت را فقط می توانیم روی موهای بلند اعمال کنیم و برخی دیگر از مدل های بافت روی موهای بلند و موهای کوتاه نیز قابل انجام است. بافت مو روشی است که زیبایی چشم گیری به موهای افراد مختلف هدیه می کند و اغلب افراد برای زیباتر نشان دادن موهای خود از این روش استفادع می کنند. این روش از زمان گذشته تا زمان حال وجود داشته است با این تفاوت که در زمان گذشته فقط چند مدل ساده و ابتدایی وجود داشته اما در زمان حال بسیاری از مدل های مختلف نیز به این روش اضافه شده است که کار را برای انواع افراد مختلف چه با موهای بلند و چه با موهای کوتاه را آسان تر ساخته است.انواع بافت موی هایی که قابل انجام دادن روی موهای کوتاه است مانند:بافت موی آفریقایی و بافت موی ساده اگر مو به حدی باشد که قابل بافتن باشد و بافت موی هلندی و بافت موی فرانسوی است همچنین این دسته از افراد می توانند از بافت موهای جلوی سر خود که بافت موی تلی است استفاده کنند این روش برای موهای کوتاه بسیار قابل پیشنهاد است. با ما همراه باشید تا انتهای این مقاله تا بدانید افرادی که از موهای کوتاه برخوردار هستند نیز می توانند موهای خود را ببافند و از آن به عنوان زیباتر نشان دادن موهای خود استفاده کنند.

بافت موی فرانسوی روی موهای کوتاه

با این روش می توانید موهای خود را به صورت فرانسوی ببافید ابتدا موهای جلوی سر خود را از طرف ابرو ها جدا کنید و آن را به سه قسمت تقسیم کنید در این روش باید یک دسته از سمت راست جدا کرده و مقداری مو که داخل دسته اصلی وجود ندارد از کنار سر بردارید و یک دسته از سمت چپ جدا کرده و روی دسته وسط قرار دهید این روش برای موهای کوتاه پیشنهاد می شود.

بافت موی هلندی برای موهای کوتاه

در این روش نیز مانند روش گذشته باشد بافتن را از جلوی موهای خود شروع کنید ابتدا موها را از جلوی سر جدا کرده و به سه قسمت مساوی تقسیم نموده و آن را یک ردیف بافت ساده بزنید و یک دسته از سمت راست جدا کرده و به زیر قسمت میانی عبور دهید و یک دسته از سمت چپ جدا کرده و به زیر قسمت میانی عبور دهید. دقت کنید در بافت هلندی و فرانسوی که مشابه یک دیگر هستند فقط طرز قرار دادن موها روی قسمت وسط نشان دادن تفاوت این دو نوع بافت می باشد اگر دسته چپ و دسته راست روی قسمت وسط باشد یعنی بافت فرانسوی است ولی اگر دسته چپ و دسته راست زیر قسمت وسط باشد یعنی بافت هلندی است. در این روش نیز مانند بافت فرانسوی هنگام رد کردن دسته راست باید از قسمت های بغلی دسته راست که در آن دسته نیستند نیز جدا شود و بعد با قسمت وسطی مو ترکیب شوند و دسته چپ نیز باید از قسمت کناری دسته چپ مو انتخاب شود و بعد با دسته وسطی مو ترکیب شود.

بافت موهای کوتاه با چهل گیس

یکی دیگر از انواع بافت هایی که می توانید روی موهای کوتاه انجام دهید بافتن موهای خود با کش چهل کیس است این روش نیز به افرادی که از موهای کوتاهی برخوردار هستند بسیار پیشنهاد می شود و قابل انجام است. در این روش ابتدا باید موهای خود را از جلوی سر جدا کنید آن ها را دسته دسته کنید سیع کنید آن ها را به دسته های مساوی تقسیم کنید و دسته هایی که انتخاب کرده اید را با کش چهل گیس ببندید سپس می توانید موهای آزاد خود را از بین دسته هایی که با کش چهل گیس بسته اید عبور دهید. این روش برای موهای کوتاه بسیار مناسب است زیرا در این روش تنها نیاز به جدا کردن منظم موها و کش چهل کیس برای بستن موها است و نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد البته شاید اصلا نمی توانیم اسم این روش را بافتن بگذاریم اما می توانیم به عنوان روشی که به زیبایی موهای افراد مختلف کمک می کند استفاده کرده و از آن لذت ببرند. این روش را می توانیم به راحتی در همه زمان و مکان انجام دهیم.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .