امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

تحقیقی برای رویکرد جدید در مراقبت از پوست

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱

تحقیقی برای رویکرد جدید در مراقبت از پوست

شیسیدو کشف کرده است:

عوامل التهابی وابسته به سن می توانند از طریق صدمه ای که به سلول های بنیادی اپیدرمی وارد می کنند، پیری پوست را سرعت ببخشند. این مطالعه نشان داد که یک عامل التهابی به نام IL-8 ، نوعی ماده زائد پوست میباشد که باعث آسیب به سلول های بنیادی اپیدرمی میگردد و تاثیر زیادی در تسریع روند پیری پوست دارد.

تحقیقی که به ایجاد رویکرد جدیدی برای مراقبت از پوست انجامید:

این تحقیق بر عملکرد عروق لنفاوی برای مراقبت از سلول های بنیادی اپیدرم متمرکز است. شیسیدو بیان داشت که از این مطالعه مشخص شده که تجمع عوامل التهابی که یکی از مواد زائد پوست است، باعث پیری سلول های اپیدرم میشود و عملکرد بهینه کلاژن سازی آن ها را رو به کاهش میبرد. این نشان می دهد که مراقبت از پوست نقش بسزایی در جلوگیری از تجمع مواد زائد روی پوست ایفا میکند و عملکرد سالم سلول های بنیادی اپیدرمی و سلول های اپیدرمی را حفظ می کند.

Shiseido بر این اعتقاد است:

این نتایج تحقیقات منجر به توسعه فناوری مراقبت از پوست با رویکرد جدید برای بهبود پیری پوست با حفظ عملکردهای طبیعی سلول های بنیادی اپیدرم می شود، که نقشی مهم در جوان سازی سلول های پوستی ایفا میکند.

 

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : تحقیقی برای رویکرد جدید در مراقبت از پوست
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden