امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

توجه بیشتر در خرید اقلام آرایشی و بهداشتی

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱

توجه بیشتر در خرید اقلام آرایشی و بهداشتی

به گزارش خبرنگار سایت از مازندران، ابراهیم صالحی‌فر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران عنوان کرد:

بیش از ۲.۵ میلیارد تومان فرآورده‌های سلامت محور قاچاق، پارسال در مازندران معدوم گشت که بیشتر این محموله را لوازم آرایشی و بهداشتی تشکیل داده بود.

وی بیان کرد:

یکی از وظایف معاونت غذا و دارو تامین، توزیع و عرضه کالا‌های سلامت محور است و ادامه داد که قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی، زیر ذره‌بین معاونت غذا و دارو قرار دارد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران به افزایش آگاهی مردم جامعه برای دقت در خرید محصولات بهداشتی تاکید کرد و گفت:

در زمینه دارو چندان مشکلی نداریم و محل عرضه دارو داروخانه است.

ایشان افزود:

برخی افراد متاسفانه مکمل‌های ورزشی، تغذیه‌ای و رژیمی را از خارج داروخانه‌ها تهیه می‌کنند در صورتی‌که باید فرآورده‌های سلامت محور را از مراکز صنفی مجازی که برای همان فرآورده است، تهیه کنند و از خرید این محصولات که مستقیما با سلامتشیان در ارتباط است از دستفروشان و مراکز غیرمجاز پرهیز کنند.

صالحی‌فر یادآور شد:

برای فرآورده‌های تولید داخل شرکت سازنده، شماره سری ساخت، تاریخ تولید و تاریخ انقضا ضروری است. در خرید فرآورده‌های وارداتی هم برچسب اصالت باید مورد بررسی قرار گرفته و به آن توجه شود و استعلام های مربوطه را از طریق نصب نرم افزار ttac روی موبایل و یا ارسال کد ۱۶ رقمی رو محصول به شماره پیامک ۲۰۰۰۸۸۲۲ و اسکن کد QR روی محصول از اصالت آن مطمئن شوند.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطر نشان کرد:

خریداران می‌توانند استعلام‌های مربوطه را از طریق ارسال کد ۱۶ رقمی روی محصول به شماره پیامکی که درج شده از سلامت محصول باخبر گردند.

 

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : توجه بیشتر در خرید اقلام آرایشی و بهداشتی
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden