امروز مورخ: ۲۷ /۰۵ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۲۷ /۰۵ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

جایگزینی مدیر عامل ویکتوریا سکرت

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۲۷ /۰۵ /۱۴۰۱

جایگزینی مدیر عامل ویکتوریا سکرت

مدیر عامل برند معروف ویکتوریا سکرت:

این سمت به دلایلی به شخص دیگری تعلق گرفت. به جای مدیر عامل قبلی یعنی جان مهاس، مارتین واترز به عنوان مدیر عامل جدید برند مشهور لباس زیر زنانه ویکتوریا سکرت منصوب گشت.

لورا میلر به عنوان مدیر ارشد منابع انسانی ویکتوریا سکرت:

از طرف دیگر، بکی بهرینگر به عنوان معاون اجرایی فروش و فعالیت فروشگاه های آمریکای شمالی مشغول به کار شد و جانی شفر نقش مدیر ارشد برند لباس زیر زنانه ویکتوریا سکرت را بر عهده خواهد گرفت.

سارا نش، رئیس هیئت مدیره L Brands، بیان کرد:

من و هیئت مدیره با انتصاب این رهبران با استعداد و با سابقه، بسیار هیجان زده هستیم. مارتین واترز یک مدیر خرده فروشی باتجربه است که طی 12 سال گذشته تجارت بین المللی بسیاری کسب کرده است. او یک رهبر استثنایی است و در داخل و خارج از تجارت ما بسیار مورد احترام است. شناخت عمیق بکی از سازمان فروشگاه های ما و مشتریان، به ما کمک می کند تا با نزدیک شدن به فصل تعطیلات و فراتر از آن، موفقیت بیشتری در فروش کسب کنیم. جانی هم یک رهبر اثبات شده با سابقه ایجاد و موقعیت یابی مجدد برندها و رشد فروش سودآور در بازارهای بین المللی است.

با تخصص همه افراد و همکاری در کنار کل تیم  Victoria’s Secret، ما همچنان به پیشبرد تجارت و تغییر موقعیت آن برای موفقیت ادامه خواهیم داد. ما از مدیر قبلی یعنی جان بخاطر کمک هایش در این برند در زمان مسئولیتش تقدیر به عمل می آوریم.

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : جایگزینی مدیر عامل ویکتوریا سکرت
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden