امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

روش های احیای مو

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : روش های احیای مو
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( روش های احیای مو ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( روش های احیای مو ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

روش های احیای مو

همانطور که می دانید، مو ها نقش بسیاری در زیبایی چهره افراد دارد و خیلی از خانم ها نیز تجربه رنگ کردن مو ها را داشته اند که رنگ کردن نیز عوارض خودش را دارد و به خاطر مواد شیمیایی موجود در مواد رنگ، مو ها از حالت طبیعی خود خارج می شوند و مشکلات بدی برای مو ها به وجود می آید. ولی با احیای مو می توانید مو ها را بازسازی کنید و جان تازه ای به آنها ببخشید.

روش های مختلف احیای مو

برای احیای مو روش های مختلفی وجود دارد، از جمله ی این شیوه ها می توانیم این موارد را معرفی کنیم : کراتین کردن مو ها ، بوتاکس مو و ریباندینگ روش های احیا و صافی مو ها می باشد. باید بدانید که در هر روش، شیوه ی انجام کار منحصر به فرد بوده و کارایی و جنبه درمانی هر کدام با هم متفاوت است. روش ویتامینه کردن مو ها روشی دیرینه و قدیمی برای احیای مو ها می باشد. و مناسب ترین افراد برای انجام این روش ها کسانی می باشند که رنگ و دکلره بیش از حد استفاده کرده اند و مو هایشان آسیب دیده است. و نیز افرادی که در منطقه آب و هوایی خشک و گرمسیری زندگی می کنند نیز موثر می باشد.

فواید روش های احیای مو

انجام احیای مو با ویتامینه باعث شادابی مو ها می شود و همچنین با تقویت کردن بافت های چربی که در مو ها وجود دارد، ظاهری درخشان، زیبا و جذابی به مو ها می بخشد. لازم به ذکر است که در صورت آسیب بسیار شدید، مو ها با ویتامینه کردن بهبود نمی یابند و در این صورت باید از روش دیگری به نام بوتاکس مو استفاده کنید که نسبت به ویتامینه کردن روش جدید تری می باشد و تاثیر بهتری می گذارد.

در این روش بوتاکس، با استفاده از مواد و وسایل مخصوص با نفوذ کردن به ریشه و بافت داخلی مو ها، آسیب هایی که به مو ها رسیده است را درمان می کند. این روش باعث از بین رفتن حالت وزی و خشنی مو ها نیز می‌ شود.

موهای دهیدراته و خشک و نازک، سبک و نرم و کم حجم… با بوتاکس احیا می شود. و اکثر موهای رنگ شده و به شدت آسیب دیده به انجام این روش نیاز مند می باشند. وقتی موها در اثر بالا رفتن و کهولت سن یا عدم مراقبت درست ، خاصیت الاستیسیته خود را از دست می دهند با این شیوه درمانی، دوباره احیا می شوند.

در احیا کردن مو ها با بوتاکس از مواد فرمالین استفاده نمی شود و در حین انجام کار با این مواد، گاز سمی و بوی ناخوشایندی منتشر نمی شود.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .