امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

روش های انجام اکستنشن مژه

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : روش های انجام اکستنشن مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( روش های انجام اکستنشن مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( روش های انجام اکستنشن مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

روش های اکستنشن مژه

کاشت مژه یا اکستنشن مژه امروزه طرفداران زیادی را به دنبال دارد و نیز عوارضی هم به همراه دارد. خیلی ها دوست دارند با داشتن مژه های بلند و پر جذابیت بیشتری به چشم هایشان ببخشند. می توانند این مکار را با اکستنشن انجام دهند. اما اکستنشن انواع مختلفی دارد. در ادامه شما را با روش های کاشت مژه آشنا می‌کنیم.

انواع کاشت مژه

کاشت یا اکستنشن مژه را می‌توان به دو روش انجام داد: کاشت دائم (آرایشگاهی یا کلینیکی) و یا موقت از انواع مدل هایی است که می تواند اکستنشن مژه را انجام داد. همانطور که از نام این دو مدل پیدا است، افرادی که می خواهند مدت زمان زیادی اکستنشن مژه باقی بماند روش دائمی، و افرادی که می خواهند زمان کوتاهی بافی بماند اکستنشن موقت انجام می دهند.

کاشت موقت مژه

در کاشت موقت از چسبی استفاده می شود که ماندگاری زیادی ندارد و اگر مژه های طبیعی کم پشتی داشته باشید؛ باید از مژه مصنوعی بیشتری استفاده کنید. باید بدانید که در انجام ایجاد مژه مصنوعی، مژه طبیعی از بین نمی رود و مژه مصنوعی با چسب بر روی مژه طبیعی می چسبد.

مژه مصنوعی، بیشتر برای افرادی که مژه طبیعی آنها بر اثر سوختگی آسیب دیده باشد، توصیه می‌شود. اما اگر توصیه پزشکی خاصی برای منع انجام این کار ندارید، در انجام دادنش تردید نکنید. تشخیص شرایط کاشت مژه با پزشک پوست و مو می باشد و آرایشگرها همچین صلاحیتی ندارند.

کاشت دائم مژه

در روش کاشت مژه دائم، فرد باید به کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه کند که از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مجوز لازم دریافت کرده باشد. مژه های کم پشت و کوتاه را می‌توان با لیتیس درمان کرد. این عمل جراحی، بسیار حساس و تخصصی است و باید با دقت فراوان انجام شود. لازم به ذکر است که هر فردی نمی تواند کاندیدای کاشت مژه با روش تهاجمی باشد.

برای افرادی که مشکلات و بیماری‌های پوستی داشته باشند، روش کاشت دائم پس از معاینه کامل و تشخیص پزشک متخصص، اکستنشن انجام می‌شود. زیرا ممکن است مشکلات خاصی برای این افراد در صورت اکستنشن به وجود بیاید. همچنین زیبایی شناسی مژه و برداشتن از سر و قراردادن مژه مهارت‌هایی است که پزشکان متخصص پوست و مو دارند و نه پزشک های دیگر.

اگر می خواهید کاشت مژه به ورش دائم را انجام دهید باید بدانید که پیش از عمل، داروی انعقاد خون، پودرها و مکمل های ورزشی و مشروبات الکلی نباید مصرف کنید و همچنین مصرف آنتی بیوتیک ها نیز باید زیر نظر پزشک باشد.  اگر شما این موارد را رعایت نکنید، دچار برخی مشکلات می شوید که ممکن است خیلی خطرناک باشند.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .