امروز مورخ: ۲۸ /۰۵ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۲۸ /۰۵ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

روغن بنفشه را به صورت خود بزنید

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۲۸ /۰۵ /۱۴۰۱

روغن بنفشه را به صورت خود بزنید

یک از متخصصان طب سنتی عنوان کرد:

با کاهش وزن بدن قطعا شاهد کاهش حجم در صورت خواهیم بود، از راه های مقابله با لاغری صورت استفاده از روغن‌های جاذب میباشد.

او درباره راه های چاق کردن صورت و جلوگیری از لاغر شدن، بیان کرد:

به طور معمول لاغر شدن صورت در هنگام کاهش وزن، تا حدودی اجتناب ناپذیر است و در مجموع با کاهش وزن قطعا مقداری کاهش حجم را درصورت شاهد خواهیم بود اما روش‌هایی مختلف برای کنترل این موضوع هست که کمپرس آب گرم یکی از آن هاست؛ بهتر از آن استفاده از یک کیسه آب گرم وتکرار آن در بازه ‌های کوتاه مدت است.

وی با اشاره به عوارض برخی از گیاهان دارویی اظهار کرد:

در مجموع برای حفظ حالت صورت و چاق کردن آن باید به دنبال راهی برای آبرسانی یا حفظ آب موجود در سطح پوست بود؛ اغلب روش‌هایی که برای چاق کردن صورت به شما پیشنهاد داده می‌شود هم بر همین اصل استوار است اما با توجه به استفاده طولانی مدت از این مواد باید عوارض ناشی از آن را هم در نظر گرفت.

این متخصص تصریح کرد:

بهترین راه مقابله با این لاغری صورت استفاده از روغن‌های جاذب آب به خصوص روغن گیاه بنفشه است؛ اگر فردی به صورت روزانه در هر هفت ساعت یا هر 12 ساعت صورت خود را با استفاده از این روغن‌ها ماساژ دهد از ادامه فرایند لاغری جلوگیری کرده و برای افراد لاغر، منجر به پر شدن صورت خواهد شد.

ایشان در انتها یادآور شد:

گیاه بنفشه انواعی مختلف دارد پس نوع بنفشه‌ای که روغن از آن‌ها تهیه شده می‌تواند تفاوتی چشم‌ گیر بر اثر بخشی آن ایجاد کند؛ همچنین استفاده از این روغن علاوه بر اثر بخشی مطلوب عوارض خاصی هم به دنبال ندارد پس می‌توانید برای مدت‌های طولانی آن را مورد استفاده قرار دهید.

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : روغن بنفشه را به صورت خود بزنید
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden