امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .

تاریخچه تاسیس آکادمی عریس

آکادمی آرایشگری عریس در سال 1999 میلادی تحت عنوان یک موسسه آموزش عالی بین المللی و چند ملیتی تاسیس و پایه گذاری شد، دفاتر مدیریت و شعب و نمایندگی های فعال موسسه آموزش عالی عریس امروزه در 9 کشور واقع شده است که میتوان به کشورهای ترکیه، ایران، امارات متحده عربی، روسیه، مالزی، آلمان، برزیل، کانادا و استرالیا اشاره نمود. آموزشگاه آرایشگری عریس از ابتدای تاسیس تا کنون موفق به کسب بیش از 30 عنوان و لوح و رتبه برتر در سطح بین الملل شده است و اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مراکز آموزش عالی در زمینه های آرایشگری و مراقبتی زیبایی در دنیا شناخته میشود .

عریس از سال 2001 بعنوان یک اموزشگاه ارایشگری ، زیبایی و مراقبتی سطح بالا و مرجع بروزترین متدها و سبک ها ، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود  بطوریکه امروزه این اموزشگاه ارایشگری دارنده ی انحصاری 17 مدرک و گواهینامه بین المللی میباشد . 

عریس در سال 2014 با تاییدیه جهانی به عضویت رسمی انجمن های زیبایی در 5 کشور برزیل، امارات متحده عربی، روسیه، استرالیا و آلمان درامده و اکنون بعنوان تنها مرکز آموزش عالی در سطح بین الملل میباشد.

خدمات قابل ارائه در آکادمی عریس

امروزه فعالیت آموزشی عریس بیش از 70 شاخه اصلی آرایشگری ، زیبایی ، مراقبتی و بهداشتی را در بر گرفته است ، دوره ترمیک در آموزشگاه آرایشگری عریس در دو سطح تخصصی و مربیگری برگزار میشود، مدت زمان برگزاری ترم آموزشی متناسب با رشته و سطح آموزش بین 8 الی 22 جلسه متغیر است. محل برگزاری کلاس های آموزشی در حال حاضر در 9 کشور به شرح زیر میباشد.

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر استانبول کشور ترکیه .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر تهران کشور ایران .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر دبی کشور امارات متحده .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر مسکو کشور روسیه .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر کوالالامپور کشور مالزی .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر برلین کشور آلمان . 

– برگزاری کلاس ارایشگری ترمیک و فشرده در شهر سیدنی کشور استرالیا .

– برگزاری کلاس ارایشگری ترمیک و فشرده در شهر برازیلیا کشور برزیل .

– برگزاری کلاس ارایشگری ترمیک و فشرده در شهر ایروان کشور ارمنستان .

لازم به ذکر است کلیه دوره های آموزشی دارای شرایط VIP بوده بطوریکه هنرجویان شهرستانی از هر نقطه از کشور که قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند میتوانند از امکاناتی همچون برخورداری از هتل و محل اقامت ، بلیط هواپیما ، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری استفاده کنند.

Rate this page