امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

شانتاژ کردن مو های دکلره چیست

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : شانتاژ کردن مو های دکلره چیست
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( شانتاژ کردن مو های دکلره چیست ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( شانتاژ کردن مو های دکلره چیست ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

شانتاژ کردن مو های دکلره چیست؟

شانتاژ کردن، نوعی تکنیک در زمینه رنگ کردن مو ها می باشد که وقتی به دکلره با پایه 10 نیاز دارید به کمکتان می آید. مانند رنگ های یخی، صدفی، کنفی و… که تا پایه ۷ یا ۸ می روند ولی با شانتاژ کردن می توانید مو ها را تا پایه ۱۰ برسانید.

 

آموزش شانتاژ کردن مو ها

بعد از دکلره کردن مو ها اگر هیچ راهی ب ای بالا بردن پایه مو ها نبود باید از روش شانتاژ کردن مو ها استفاده کنید.

پس از شستن دکلره باید مو ها را کاملا خشک کنید

برای شانتاژ کردن مو ها پس از دکلره، می توانید از تمام رنگ های سوپر بلوندی که در اختیار دارید به دلخواه استفاده کنید  رنگ های سوپر بلوند شامل 3 صفر، 111، 1000 هستند) از ویژگی رنگ های سوپر بلوند می توان به این اشاره کرد که هیچ گونه تناژ زرد و طلایی ندارند.

برای مثال یکی از رنگ های سوپر بلوند که رنگ سه صفر می باشد را می توانید با اکسیدان شماره 9 یا 2 قاطی کنید و اندازه یک سوم قاشق چایخوری پودر خاکستری و  واریاسیون نقره ای به آن اضافه کنید.

این مواد ترکیب شده را به مدت 15 الی 20 دقیقه بر مو ها بگذارید .

یادتان نرود که عمل شانتاژ کردن باید باید به گونه ای باشد که پایه دکلره آن بالا باشد.

مراحل بعد از شانتاژ کردن مو ها

باید بدانید که با انجام عمل شانتاژ کردن مو ها،  زردی مو ها با واریاسیون نقره ای گرفته می شود.

پس از اینکه مو ها را کامل شستید تا از مواد پاک شود، باید از شامپویی ضعیف استفاده کنید و به مدت 10 دقیقه مو ها را ماساژ دهید و بعد شست و شو دهید.

منظور از شامپوی ضعیف شامپویی است که از ترکیب 1 پیمانه پودر دکلره سفید + اکسیدان شماره 1 یا 6 درصد و شامپو به صورت رقیق استفاده میشود.

پس از پاک کردن شامپو باید رنگساژ مورد نظر را به به مو های خودتان اضافه کنید.

روش رنگساژ کردن مو ها پس از شانتاژ چگونه است؟

رنگساژی که می خواهید استفاده کنید را باید با پایه 5 طبیعی ترکیب نمایید. باید بدانید که میزان رنگ طبیعی باید بسیار کم مقدار حدود  8 سانتی متر باشد و بعد  این مواد را با اکسیدان شماره 2 کاملا رقیق می نماییم و به مدت 5 الی 6 دقیقه بر روی مو ها ماساژ می دهیم.

پس از این زمان مورد نظر مو را می شوییم و تکنیک تثبیت کردن رنگساژ را اجرا می کنیم.

آموزش براق کردن مو از طریق شانتاژ

از شانتاژ برای موهای کدر , بد رنگ استفاده می کنیم, برای اینکار یک سوم تیوپ رنگ 8 طلایی 3سانت رنگ 1000و مقداری از فاز 2 مواد خنثی و اکسیدان 6و9 برابر استفاده کنید.

مواد را تا جای امکان رقیق درست کنید و موهارا کمی نم دار کنید و به آرامی روی سر ماساژ دهید و 5الی 10 دیقه بعد از ماساژ می توانید موها را آبگشی نمایید.

برای چه نوع رنگ هایی شانتاژ مو نیاز است؟

برای رنگ های دودی, زیتونی, بژ, شکلاتی , مسی, نسکافه ای. از ترکیباتی که دارای رنگ قرمز هستند استفاده نکنید مو ها به طور زیادی برای و شادین دارمی شود. اندازه مقدار رنگ با اکسیدان باید برابر باشد. رنگ 1000در کاتالوگ رنگ ها برای هایلایت معرفی شده است. برای انجام دادن شانتاژ مو شرط اول آن مقاوم بودن موها است اگر موهای نازک و ضعیف دارین بهتر است این کار را آنجام ندهید زیرا باعث آسیب دیدگی ساقه موها می شود و تا حد امکان از واریاسیون کمتری استفاده نمایید.

روش رنگساژ کردن مو بعد از شانتاژ

 

مواد رنگ رنگساژ مورد نظر خود را با رنگ پایه 5 طبیعی کامل ترکیب نمایید. استفاده از  رنگ طبیعی باید مقداربسیار کم و حدود 8 سانت باشد این مواد را با استفاده از اکسیدان شماره 2 کاملا رقیق میکنیم و روی سر

به مدت 5 تا 6 دقیقه ماساژ می دهیم و بعد از آن موهارا شسته و تکنیک تثبیت رنگساژ را اجرا می کنیم.

 

 

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .