امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

علت وز شدن و صاف نشدن مو پس از کراتین

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : علت وز شدن و صاف نشدن مو پس از کراتین
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( علت وز شدن و صاف نشدن مو پس از کراتین ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( علت وز شدن و صاف نشدن مو پس از کراتین ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

علت وز شدن و صاف نشدن مو پس از کراتین

همان طور که می دانید کراتین کردن موها امروزه بهترین روش درمان برای احیا و صافی موها می باشد. در واقع درعصرمدرن با استفاده پی در پی از رنگ موهای مختلف، اتومو، سشوار، بابلیس و.. نیاز به انجام کراتین بیشتر می شود تا موها بتوانند به حالت اولیه خود برگردند. فرایند انجام کراتین کار ساده ای نمی باشد و نیاز به تخصص دارد و همینطور باید خدمات انحصاری دیگری برای ماندگاری آن نیز انجام داد. در این صورت می توانید کراتین مناسبی را برای موهای خود تجربه کنید وگرنه آسیب های متعددی به موهای شما وارد می کند. از دلایل اصلی که بعد از کراتین کردن مو ها ،موهایتان وز می شود همین می باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب به شما خوانندگان محترم اطلاعات بیشتری بدهیم.

انجام صحیح و بدون نقص کراتین مو چگونه است؟

از دلایل اصلی و مهمی که باعث وز و مجعد شدن موها پس از کراتین کردن، می تواند نحوه انجام فرایند کراتین کردن به صورت اشتباه باشد. باید بدانید که این کار یک عمل کاملا تخصصی می باشد و  باید برای انجام آن حتما پیش افراد و تکنسین های متخصص این زمینه که چند سال تجربه انجام این کار را دارند مراجعه کنید. از دلایل مهم دیگر وز شدن موها پس از کراتین، استفاده از مواد نامرغوب یا بی کیفیت کراتین می باشد. این دو عامل اصلی ترین عوامل از بین رفتن یا اثر نکردن کراتین به طور کامل می باشد. و جالب است بدانید که شما اگر به طور غیر تخصصی این عمل را انجام دهید در اصل دارید  به جای احیا کردن آنها، به مو های خودتان آسیب وارد می‌ کنید.

مراقبت های بعد از کراتین کردن مو ها چیست؟

لازم به ذکر است که هر نوع کار های آرایشی و زیبایی پوست و مو نیاز به مراقبت پس از عمل دارند که باید با دقت انجام شوند. اگر پس از کراتین، مراقبت انجام شود عمر کراتین موهای شما افزایش پیدا می‌ کند. برای مثال در دو سه روز اول کراتین آب به موها نرسد، از شامپوهای فاقد سولفات استفاده باید بکنید تا نمک موجود در آنها کراتین را از بین نبرد، به هنگام استخر رفتن از کلاه ضد آب استفاده کنید تا کلر موجود در آب استخر به کراتین موها آسیب وارد نکند. انجام این کار ها باعث طولانی تر شدن ماندگاری کراتین می شود.

دلیل صاف نشدن مو ها پس از کراتین کردن

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد ،کراتین یک روش برای مو ها و صاف شدن آنها  می باشد. روش های دیگری مانند ریباندینگ، صافی ژاپنی و… وجود دارد ولی ما به شما کراتین را پیشنهاد می کنیم. حال در اینجا برای شما علت صاف نشدن مو ها پس از کراتین کردن مو را ارائه می دهیم.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .