امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

فعالیت موثر اداره اماکن در شهرستان شازند

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱

فعالیت موثر اداره اماکن در شهرستان شازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند عنوان کرد:

یک کارگاه غیرمجاز تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در شازند پلمپ و یک هزار و ۹۱۸ قلم انواع لوازم آرایشی غیر بهداشتی دربازرسی از آن کشف شد.

عبدالرضا جودکی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

روز قبل ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس شهرستان شازند بر اساس دریافت گزارشی مبنی بر تولیدغیر مجاز لوازم آرایشی و بهداشتی در یک واحد مسکونی در این شهرستان، بلافاصله اقدامات لازم را در این زمینه شروع کرده است.

وی ادامه داد:

مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس شهرستان شازند پس از شناسایی این کارگاه و هماهنگی قضائی در بازرسی از آن یک هزارو ۹۱۸ قلم انواع لوازم بهداشتی و آرایشی غیر بهداشتی پیدا کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطر نشان کرد:

این کارگاه غیرمجاز تولید لوازم آرایشی و بهداشتی به دلیل فعالیت بدون مجوز و تولید غیر بهداشتی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، بر اساس دستور مقام قضائی پلمب و متصدی آن نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

جودکی در پی قدردانی از مشارکت فعال و اثر گذار مردم با پلیس در پیشبرد موفقیت آمیز مأموریت های مختلف پلیسی از آنان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

 

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : فعالیت موثر اداره اماکن در شهرستان شازند
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden