امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

قیمت اکستنشن مژه چقدر است؟

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : قیمت اکستنشن مژه چقدر است؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( قیمت اکستنشن مژه چقدر است؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( قیمت اکستنشن مژه چقدر است؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

قیمت اکستنشن مژه چقدر است؟

یکی از روش هایی برای زیباتر جلوه دادن چهره اکستنشن مژه است که بین بانوان محبوبیت زیادی دارد. در بعضی از مراسمات خاص بانوان با مراجعه به آرایشگاه ها مژه مصنوعی روی چشمان خود قرار می دهند که این عمل با اکستنشن مژه متفاوت است . در این مقاله صحبت هایی درباره قیمت مژه می‌شود. اما آشنا شدن با خدمات مژه خالی از لطف نیست. مراقبت های بعد از اکستنشن مژه نیز بسیار مهم است.  

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه روشی است که مژه های اضافی بین مژه خود شخص با ابزارهای خاص خود و چسب مخصوص گذاشته می‌شود که با توجه با سلیقه های افراد مختلف انتخاب می‌شود. انواع مختلفی مژه وجود دارد مانند: کلاسیک کارداشیان هالیوودی و… . این عمل توسط افراد متخصص به انجام می رسد. ماندگاری اکستنشن مژه با توجه به مراقبت هایی که بعد از این عمل به انجام می رسد بستگی دارد. این عمل نیاز به ترمیم دارد با توجه به کیفیت مژه و مراقبت های بعد از آن ترمیم انجام می‌شود در مدت زمان مشخص این عمل به انجام می رسد.

عوامل موثر در قیمت اکستنشن مژه

قیمت اکستنشن مژه با توجه به محل قرار گرفتن آرایشگاه یا محل کار و نوع متریال استفاده شده تفاوت دارد. همچنین به دستمزد شخص اکستنشن کار و نوع درخواست مشتری بستگی دارد. به طور کلی با توجه به نوساناتی که در بازار ها مشاهده میشود قیمت یکسانی ندارند. برای مثال در آرایشگاه مجللی که در مناطق بالا وجود دارد با آرایشگاه ساده ای که در مناطق پایین وجود دارد ممکن است قیمت تغییر کند و یکسان نباشد.

قیمت اکستنشن مژه شش ماهه چقدر است؟

 اکستنشن مژه عملی است که اگر توسط اکستنشن کار حرفه ای انجام شود از ظرافت بالایی برخوردار می شود و دوام بیشتری نیز دارد. با توجه به مطالب گفته شده قیمت ها در مناطق مختلف و افراد متفاوت قیمت نیز تغییر کرده. قیمت اکستنشن مژه که در کلینیک ها تعیین می‌شود به مراتب بالاتر از آرایشگاه ها خواهد بود. به همین صورت کیفیت کار نیز تغییر خواهد کرد. یکی دیگر از مواردی که باید توجه کرد نوع چسب استفاده شده در اکستنشن مژه نیز بی تأثیر نیست. با توجه به این موضوع هر چه برند چسب معروف تر باشد، گران تر است. اما با اطمینان و زیان کمتری همراه است.

انتخاب چسب مژه

چسب مژه مهم‌ترین متریالی است که در انجام اکستنشن مژه نقش مهمی دارد. با این حال اگر اکستنشن کار از چسب ارزان قیمت و برند های غیر معتبر استفاده کند؛ امکان وارد شدن زیان های غیر قابل جبران نیز همراه دارد. اما در صورتی که اکستنشن کار از چسبی با برند مطرح با کیفیت بالا استفاده کند قطعا ضرر کمتری به همراه داشت و از سوی دیگر احساس اطمینان بیشتری نسبت به چسب های غیر مطرح را به مشتری می دهد. توجه داشته باشید چون چسب مژه مستقیماً با چشم سر و کار دارد، در انتخاب آن حساس باشید زیرا ممکن است ضررهایی که وارد می شود برای اکستنشن مژه غیر قابل جبران باشد و پشیمانی زیادی به همراه داشته باشد.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .