امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
5/5 - (3 امتیاز)

لیفت مژه در منزل با کیت آرایشی

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : لیفت مژه در منزل با کیت آرایشی
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( لیفت مژه در منزل با کیت آرایشی ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( لیفت مژه در منزل با کیت آرایشی ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

لیفت مژه در منزل

خیلی از خانم ها امروزه به دنبال لیفت مژه های خود هستند. لیفت مژه یک عملی است که باعث زیباتر شدن و پرپشت تر شدن مژه ها به کار می رود. از این رو بسیاری از بانوان مژه های خود را لیفت می کنند. ولی بدانید که راه های زیادی برای لیفت مژه وجود دارد. عموما بانوان برای انجام لیفت مژه، به آرایشگاه ها مراجعه می کنند. ولی بهتر است بدانید که در منزل با راه های مختلفی هم می توان مژه های خود را لیفت کرد. از این رو اگر می خواهید در منزل خودتان مژه های تان را لیفت کنید، باید راه های آن را بلد باشید. به همین علت ما می خواهیم راه های لیفت مژه در منزل را به شما آموزش دهیم.

تفاوت لیفت مژه در منزل با آرایشگاه

دقت داشته باشید که اگر می خواهید خودتان مژه های خود را در منزل لیفت کنید، در روند آن تفاوت هایی با لیفت مژه در آرایشگاه وجود دارد. به عنوان مثال چون برای لیفت مژه در منزل از مواد طبیعی استفاده می شود، احتمال بروز عوارض نسبت به آرایشگاه ها کمتر است. ولی باید بدانید که اگر شما برا پرپشت شدن مژه های خود عجله دارید، شما باید به آرایشگاه و سالن های لیفت مژه مراجعه کنید. زیرا اگر بخواهید در منزل خودتان لیفت مژه را انجام دهید، مقداری طول می کشد تا مژه های شما به حالت دلخواهتان برسد. ولی در آرایشگاه همان لحظه مژه های شما پرپشت می شود.

ولی اگر می خواهید مژه های تان را مانند آرایشگاه ها لیفت کنید، باید کیت های لیفت مژه را از فروشگاه های لوازم بهداشتی تهیه کنید. در این کیت ها تمام ابزار لازم برای لیفت مژه وجود دارد که ما در ادامه روش کار با آن ها را به شما می گوییم.

مراحل لیفت مژه در خانه

اکنون اگر می خواهید لیفت مژه را انجام دهید، دستورات زیر را عمل کنید.

آماده کردن مژه

در ابتدا باید شما مژه های خود را تمیز کنید. شما باید مژه های خود را با پدهای بدون روغن و یا پنبه های مرطوب تمیز کنید. زیرا اگر مژه شما چرب باشد، به خوبی نمی توان مژه ها را لیفت کرد. در مرحله بعد شما باید یکی از پدهای موجود در کیت که در ۵ سایز وجود دارد را انتخاب کنید. بعد از انتخاب، باید چسب لیفت را روی پد قرار دهید و سی ثانیه صبر کنید. سپس تا جایی که امکان دارد، پد را نزدیک مژه های خود قرار دهید. سپس سی ثانیه پد را با فشار کمی نگه دارید.

چسب و‌ محلول زدن مژه

اکنون که شما پد را در نزدیک‌ ترین مکان ممکن از مژه قرار دادید، باید مژه های خود را بر روی پد بگذارید. سپس با استفاده از چوب مخصوص چسب، مقداری چسب به مژه ها بزنید. اکنون سی ثانیه منتظر بمانید و بعد از آن، مژه ها را طوری شانه بزنید که علاوه بر بلند شدن، فاصله آن ها از هم به یک اندازه باشد. در این مرحله اگر نیاز بود چسب بیشتری بزنید.  بعد از آن شما باید یک پنبه را با یک قطره از محلول لوسیون پرم آغشته کنید. سپس ممتد با مژه ها این محلول را بمالید. دقت کنید اگر این محلول را بر روی کل مژه بکشید، باعث شل شدن مژه ها می شود. مژه ها را به کمک یک نوار بپوشانید و پانزه دقیقه صبر کنید. سپس بعد از گذشت این تایم به وسیله یک پنبه و بدون دخالت دست زدن به نوک مژه ها، لوسیون پرم را بردارید. سپس برای لوسیون فیکس همین کار ها را انجام دهید با این تفاوت که این لوسیون را هشت دقیقه بر روی مژه های خود قرار دهید.

تقویت کردن مژه

اکنون باید به وسیله یک پنبه، خیلی آرام و ظریف مژه های خود را تمیز کنید. در تمیز کردن مطمئن شوید هیچ یک از مواد بر روی مژه شما باقی نمانده است. بعد از تمیز کردن، باید پد ها هم از روی مژه و پلک خود بردارید. دقت کنید که این کارها را خیلی ظریف و آرام انجام دهید. اکنون مژه های خود را آغشته به لوسیون تقویت کننده مژه کنید و مژه های خود را شانه بزنید. سپس تمام این کارها را برای مژه دیگر خود انجام دهید. اکنون شما مژه های خود را در منزل لیفت کرده اید.

5/5 - (3 امتیاز)

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .