امروز مورخ: ۱۰ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۰ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
1/5 - (1 امتیاز)

مدرک بین المللی ارایشگری بانوان

۱۰ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : مدرک بین المللی ارایشگری بانوان
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( مدرک بین المللی ارایشگری بانوان ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( مدرک بین المللی ارایشگری بانوان ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

مدرک بین المللی ارایشگری کواهینامه خارجی

مدرک و گواهینامه بین المللی ارایشگری

مدرک و گواهینامه بین المللی ارایشگری به مدرکی اطلاق میگردد که دارای اعتبار در سطح بین الملل میباشد ، این مدارک و گواهینامه ها صرفا در زمینه های تخصصی ارایشگری صادر میشود ، در حال حاضر بطور تقریبی در 22 لاین تخصصی در زمینه های زیبایی و مراقبتی این مدارک صادر میشوند که شامل : گریم و میکاپ ، گریم عروس ، گریم سینمایی ، گریم کودک ، میکروفی ، هرکات ، شینیون ، بافت مو ، اکستنشن ، خدمات زیبایی مژه و ابرو ، کار با مواد شیمیایی ، خدمات ناخن ، خدمات ماساژ ، مراقبت های پوست و مو ، خدمات تلفیقی زیبایی پزشکی ، تاتو بدن و … میباشند . 

هر مدرک و گواهینامه ارایشگری که از مراکز معتبر بین المللی صادر میشود دارای یک کد ریجیستری بوده که میتوان آنرا از ارگان صادر کننده  استعلام نمود ، روش استعلام و اعتبار سنجی هر مدرک بطور استاندارد در ذیل هر سند درج شده است ، بطور معمول و استاندارد هر گواهینامه از طریق مراجعه به سایت رسمی مرجع صادر کننده آن قابل پیگیری است .

مدرک بین المللی ارایشگری مورد تایید سفارت کشورهای مختلف میباشد ، منشا صدور این مدارک کمپانی های بزرگ بین المللی و مراکز آموزش عالی دارای مجوز در کشورهای خارجی بوده ، این مراکز و موسسات ضمن دارا بودن مجوزها و تاییدیه های لازم از سوی دولت نسبت به صدور این اسناد اعتباری اقدام میکنند .

مدرک بین المللی ارایشگری کواهینامه خارجی

صدور مدرک بین المللی ارایشگری

مرکز آموزش عالی عریس بعنوان تنها مرجع صدور گواهینامه و اسناد اعتباری با ماهیت بین المللی در بیش از 22 رشته تخصصی ارایشگری میباشد ، این مجموعه ضمن دارا بودن شعب در 7 کشور در مناطق آسیایی ، اروپایی ، استرالیا و آمریکای مرکزی و عضویت رسمی در انجمن های زیبایی الحلیه ، QT ، AAV ، مرکز جهانی KHOZA با اخذ تاییدیه های لازم و انعقاد قراردادهای بین المللی با مراجع آکادمیک دولتی و خصوصی توانایی صدور مدرک و گواهینامه بین المللی در زمینه های تخصصی ارایشگری ، مراقبتی ، زیبایی پزشکی را دارا میباشد .

کلیه هنرجویان و دانش پذیران مرکز آموزش عالی عریس در پایان دوره اموزشی و پس از کسب تاییدیه نهایی و کسب نمره قبولی در ازمون میتوانند گواهینامه انحصاری پایان دوره دریافت نمایند . تمامی مدرک ها و گواهینامه های صادر شده در این مرکز دارای کد ریجیستری و بصورت ترجمه شده بوده که ضمن اعتبار جهانی میتواند بعنوان یک سند معتبر و رزومه قدرتمند برای هنرجویان مورد استفاده قرار گیرد .

مدرک بین المللی ارایشگری کواهینامه خارجی

مهاجرت با مدرک بین المللی ارایشگری

مهاجرت به کشورهایی همچون استرالیا ،کانادا ، آلمان و … بواسطه اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی آرایشگری امکانپذیر میباشد ، کلیه هنرجویان و علاقه مندان می توانند با گذراندن دوره های اکادمیک ارایشگری و شرکت در ازمون بین المللی نسبت به اخذ گواهینامه و سرتیفیکیت معتبر اقدام نموده و در صورتیکه هدف مهاجرت را در سر دارند اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند، گواهینامه و مدارک خارجی صادر شده در مرکز اموزش عالی عریس همگی دارای کد ریجیستری معتبر از سازمان های جهانی بوده و هنرجویان میتوانند از سایت مرجع اعتبار گواهینامه خود را استعلام بگیرند  .

1/5 - (1 امتیاز)

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .