امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

مزایای لیفت مژه

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : مزایای لیفت مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( مزایای لیفت مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( مزایای لیفت مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

مزایای لیفت مژه چیست:

اغلب افراد آرزوی داشتن مژه های پر پشت و فر خورده را دارند. همچنین بیشتر افراد برای پر پشت نشان دادن مژه های خود از فر مژه و ریمل و یا مژه های مصنوعی استفاده می کنند. اما این روش ها بعد از گذشت زمان طولانی انرژی زیادی از افراد می گیرد و آن ها را خسته می کند. همچنین برای افرادی که وقت کافی برای انجام دادن آرایش و یا گذاشتن مژه های مصنوعیی ندارند بسیار مناسب نیست و باعث آزار و اذیت آنها می شود. در این مقاله با مزایای لیفت مژه آشنا می شوید. بسیاری از روش های توصیه شده توسط متخصص های مختلف دارای مزایا و معایبی است همچنین این مزایا و معایب در همه افراد یکسان نیست. ممکن است در افراد مختلف به صورت متفاوتی عمل کند.

برخی از مزایای لیفت مژه عبارت است از:

 • یکی از مزایا لیفت مژه ترمیم کردن مژه های خود شخص است که کمترین آسیب را به مژه های فرد وارد می کند.
 • صرفه جویی در زمان برای افرادی که کمبود زمان دارند.
 • استفاده نکردن از وسایل آرایشی سنگین بر روی مژه ها یکی دیگر از مزایای لیفت مژه است.
 • افزایش و بلند کردن زیبایی و طبیعی مژه ها در این روش به دلیل استفاده کردن از محلول های ترمیم کننده که مخلوطی از مواد شیمیایی و گیاهی است باعث پر حجم کردن و ضخیم کردن مژه های خود فرد شده است.
 • باعث بلند تر شدن و پر پشت شدن مژه ها می شود در برخی از افرادی که مژه های پر پشت دیده می شود ممکن است مژه ها رو به پایین باشد اما در روش لیفت مژه ها را به صورت فرخوردگی رو به بالا می دهند که جذابیت به چشم های فرد می دهد.
 • روش لیفت مژه جایگزین مناسبی برای اکستنشن مژه است در این روش به دلیل استفاده از محلول های ترمیم کننده که درصد کم تری آسیب به مژه ها می زند نسبت به اکستنش مژه پیشنهاد بیشتری می شود. زیرا در اکستنشن مژه از مژه های مصنوعی استفاده می شود و بعد از گذشت زمان باعث وارد شدن ضرر های زیادی به مژه های افراد وارد می کند.
 • مراقبت های بعد از لیفت مژه نسبت به دیگر روش ها کمتر است زیرا روشی طبیعی است و مراقبت زیادی لازم نیست. فقط یک موضوع بسیار مهم که در مراقبت های بعد از لیفت مژه درباره آن صحبت می شود آب نخوردن مژه ها تا 24 ساعت است.

معایب و ضرر هایی که امکان دارد روش لیفت مژه به فرد وارد کند:

 • این روش برای خانم های بادار و شیرده ممنوع است.
 • لیفت مژه نیاز به ترمیم  دارد و روشی همیشگی نیست بعد از گذشت زمان نیاز به ترمیم نیز دارد.
 • یکی از این معایب ها امکان بروز حساسیت های پوستی و حساسیت های چشمی در برخی از افراد است. افرادی که دارای سابقه حساسیت در زمینه های مختلف دارند بهتر است قبل از انجام دادن عمل لیفت مژه تحقیق های لازم را درباره برند محلول ترمیم کننده و ضد حساسیت بودن آن را بکنند.
 • فر نشدن مژه های فرد به اندازه ایی که افراد در تصورشان می بینند ممکن است یکی دیگر از معایب لیفت مژه نامیده شود. زیرا به دلیل طبیعی بودن این روش و بسته به اندازه مژه های فرد و نوع و جنس مژه های فرد در افراد مختلف میزان یکسانی فر خوردگی مژه وجود نداشته باشد.
 • امکان گران بودن آن وجود دارد. در برخی از کیلینیک ها و سالن های آرایشی به دلیل منطقه و یا دستمزد مژه کار ممکن است لیفت مژه برای برخی از افراد به صرفه نباشد. یکی دیگر ا این دلیل ها می تواند قیمت محلول های ترمیم کننده و نوسان بازار نیز باشد.
 • امکان وارد شدن آسیب به چشم وجود دارد در روش لیفت مژه از پد های سیلیکونی برای وارد نشدن آسیب به مژه استفاده می شود. اما این پد نمی تواند به طور کامل از چشم مراقبت کند و ممکن است باز هم آسیبی به چشم نظیر: خشکی چشم و تاول و یا تورم و التهاب و قرمزی چشم در افراد مختلف بروز بکند.
 • آسیب به مژه های طبیعی نیز در روش لیفت مژه وجود دارد زیرا مدت زمان طولانی مژه های طبیعی در معرض مواد ترمیم کننده باید قرار بگیرند.
Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .