امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

مزایا کاشت ناخن چیست؟

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : مزایا کاشت ناخن چیست؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( مزایا کاشت ناخن چیست؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( مزایا کاشت ناخن چیست؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

مزایا کاشت ناخن

Rate this post

امروزه همه برای زیباتر نشان دادن ناخن هایشان از کاشت ناخن استفاده می‌کنند که در همه کشور ها بسیار رواج پیدا کرده است. و دلایل مختلفی برای این کار وجود دارند که علاوه بر جلوه زیبایی از آن استفاده می‌کنند مثلا بعضی ها برای آنکه رشد ناخن ندارند یا اینکه دائما در حال کندن ناخن هايشان هستند از کاشت ناخن استفاده می‌کنند. قالب طراحی کاشت ناخن و استفاده از این ناخن ها برای کسانی که ناخن های شکننده و ضعیفی دارند بهترین روش است و مخصوصا برای کسانی که عادت دارند ناخن هایشان را بجوند بسیار مناسب است زیرا با این کار از جویدن ناخن ها جلوگیری می‌کنند. که کاشت ناخن در طرح های مختلف و سایز های مختلفی انجام می شود و هرکار برای دست هایی مناسب است تا زیبایی دست را چندین برابر نشان بدهد. و برای این کار باید ابزاری که برای کاشت استفاده می‌کنید را کاملا بشناسید و حتما در آرایشگاه هایی برای کار کاشت ناخن بروید که در این کار حرفه ای باشند ک آسیب به دست و ناخن هایتان وارد نکنند. اگر مواد را بیشتر از حد استاندارد استفاده باعث عفونت ناخن ها می شود.

برای کاشت ناخن چه مواردی راباید انجام بدهیم؟

تاجایی که می‌توانید از کاشت برای ناخن هایتان استفاده نکنید مگر اینکه مجبور به این کار باشید. برای مثال کسانی که ناخن هایشان عیب دارد یا بسیار ضعیف است یا به صورت ژنتیک ایراد دارد و ظاهر مناسبی ندارند. البته برای این افراد هم در صورتی توصیه می‌شود که تمام نکات ایمنی را رعایت و بعد از امتحان آن هم نتیجه ندیده باشند این کار توصیه می‌شود.

کاشت ناخن قالبی برای چه کسانی مناسب نیست

این نوع کاشت برای کسانی که ناخن های یک دست و پراکنده دارند مناسب نیستند و توصیه نمی شود. به دلیل نوع قالبی بودن این نوع باید حتما تمام ناخن های دو تا دست به یک شکل باشد پس اگ ناخن های دو دستتان به یک شکل و مرتب نمی باشد این کاشت توصیه نمی‌شود چون کار تمیزی تحویل شما داده نمی‌شود. زیرا به دلیل ضخیم بود کاشت ناخن باعث می‌شود حالت طبیعی که دارد خارج می‌شود. این کار را باید روی انگشتان استاندارد کار کرد. بخاطر ضخامت که این کار دارد دلیل هوا گرفتن ناخن ها زیاد است. ماندگاری کمتری دارد و نسبت به بقیه کاشت ها مواد بیشتری مصرف می‌کند.

کاشت ناخن به چه کسانی اصلا توصیه نمی‌شود

برای کسانی که بیماری عفونتی و قارچی دارند کاشت ناخن اصلا توصیه نمی‌شود چون این کار باعث بیشتر شدن نوع عفونت فرد می‌شود. افرادی دیگری هم هستند که سیستم دفاعی بدنشون ضعیف هست و چون خودشان مستعد تمام بیماری های ناخن هستند با کاشت ناخن بیماری را بیشتر می‌کنند.

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری یکی از زیباترین و مقاوم ترین رتبه ی اول را به  خودش اختصاص داده است. در کاشت پودری همان اول از ناخن مصنوعی که همان تیپ است از اوایل ناخن میچسبانند. و به اندازی ای خود فرد دوست دارد کوتاه می‌کنند. و بعد از مرحله استفاده از ضد قارچ شروع به زدن مواد کاشت بر روی ناخن ها می‌کنند. و بعد از تمام شدن این کار ناخن ها نیاز به سوهان کشی دقیق و مرتب دارد و برای همین کسانی که بی حوصله هستند این نوع کاشت اصلا توصیه نمی شود چون وقت زیادی از شما را می‌گیرد.

کاشت ناخن پودری به چه کسانی توسیه نمی شود

این نوع کاشت زمان زیادی از شما می‌گیرد و هر باری که برای ترمیم می‌روید حدود یک ساعت تا یک ساعت نیم وقت شمارا می‌گیرد. و هر یک از انگشتان دستتان جداگانه با حوصله باید سوهان کشی بشود به همین دلایل اگر شما فردی کم حوصله هستید یا وقت کافی ندارید این نوع کاشت به شما توصیه نمی شود.

کاشت ناخن در چه صورتی خطرناک است؟

در دید کلی مشکلی وجود ندارد اما ناخن های انگشتان پا به دلیل آنکه در طول روز در کفش و محیط بسته قرار دارند. قطعا آسیب پذیر تر هستند. رعایت کردن کاشت ناخن های پا از کاشت ناخن دست دشوار تر است که بخاطر همین کاشت ناخن های پا به کسانی که شاغل هستند ک بیشتر طول روز در کفش پاهایشان قرار دارد توصیه نمی‌شود.

نکاتی که بعد از کاشت باید انجام بدهید

با وسایل آلوده برخورد نداشته باشید. و تمام حواستان باشد تا ضربه ای به ناخن هایتان وارد نشود تا باعث شکستن ناخن ها نشود و در صورت استفاده از مواد شوینده و آب تا حد امکان از دستکش استفاده کنید.

کاشت ناخن پودری به چه کسانی توسیه نمی شود

این نوع کاشت زمان زیادی از شما می‌گیرد و هر باری که برای ترمیم می‌روید حدود یک ساعت تا یک ساعت نیم وقت شمارا می‌گیرد. و هر یک از انگشتان دستتان جداگانه با حوصله باید سوهان کشی بشود به همین دلایل اگر شما فردی کم حوصله هستید یا وقت کافی ندارید این نوع کاشت به شما توصیه نمی شود.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .