امروز مورخ: ۲۷ /۰۵ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۲۷ /۰۵ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

مواد آرایشی وبهداشتی فاسد در عرضه عموم

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۲۷ /۰۵ /۱۴۰۱

مواد آرایشی وبهداشتی فاسد در عرضه عموم

سرپرست شبکه در این زمینه گفت:

در بازرسی های کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان ممسنی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، 1274 کیلوگرم مواد فاسد و تاریخ گذشته کشف و جمع آوری شده و پرونده متخلفان برای رسیدگی به مراجع قانونی ارجاع شد.

دکتر «احمد رحمانی» بیان کرد: پس از هماهنگی با دادستان شهرستان و تنظیم صورتجلسه، اجناس فاسد و توقیف شده از سوی کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهید خواجه با حضور نماینده دادستان به محل دفن زباله ‌های شهر نورآباد منتقل و از بین برده شد.

با اشاره به اهمیت سلامتی مردم :

احتمال بروز بیماری های پوستی و سایر حساسیت ها، از متصدیان خواست در ارائه مواد غذایی و خدمات سالم به شهروندان دقت کنند، زیرا در صورت مشاهده موارد تخلف در بازدیدهای کارشناسان بهداشت، واحد متخلف با هماهنگی مراجع قضایی تعطیل و متخلفان به مراجع قانونی معرفی می شوند و در صورت تکرار تخلف، از فعالیت آنها جلوگیری می شود.

دکتر رحمانی از شهروندان خواست:

در صورت مشاهده تخلف بهداشتی از سوی مراکز عرضه مواد غذایی یا اماکن عمومی، موضوع را با تماس به شماره ۱۹۰ با بازرسان بهداشت در میان بگذارند.

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : مواد آرایشی وبهداشتی فاسد در عرضه عموم
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden