630px-Flag_of_Iran.svg.png
762 امتیاز
5/5

نحوه استفاده از تینت لب

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۲۹ /۱۲ /۱۴۰۱

مشروح مقاله: نحوه استفاده از تینت لب

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که تینت لب چیست؟ امروزه تینت لب یکی از ترندهای محبوب آرایشی در بین خانم ها محسوب می‌ شود و اگر از آن درست استفاده بشود لب جلوه خاصی به خود می‌گیرد .

چگونه از تینت لب استفاده کنیم؟

تینت لب، این محصول آرایشی چند کاربرده در رنگ های متنوعی تولید می شود که پرفروش ترین مدل های آن 2 نوع مات و براق می باشند. با استفاده از تینت لب می توان به لب ها و گونه ها رنگ طبیعی داد. استفاده از تینت لب برای لب ها به چند روش امکان پذیر می باشد که در ادامه به ۳ روش کاربردی آن اشاره می کنیم. روش های مذکور عبارتند از:

  1. روش اول

برای استفاده از تینت لب می بایست که پوست لب صاف و یکدست باشد. اگر پوست لب شما کنده شده یا تبخال زده اید شاید محصول روی لبهایتان جلوه زیبایی نداشته باشد. در هر صورت میتوان برای از بین بردن پوسته های اضافی از محصولات پوستی مانند اسکراب یا ترکیبات خانگی مانند عسل و شکر یا روغن نارگیل و شکر استفاده نمود.

از آنجایی که عمل لایه برداری همیشه با خشکی پوست همراه می باشد توصیه میشود بعد از آن، از مرطوب کننده استفاده نمایید. حال نوبت تینت لب است، بدین صورت که ابتدا در وسط لب یک لکه ایجاد نمایید سپس با انگشتان خود آنرا در تمامی نقاط لب پخش نمایید. با این طرز استفاده رنگ لب شما در مرکز پررنگ تر و در کناره ها کم رنگ تر نشان داده می شود.

  1. روش دوم

در این روش با تکرار مراحل اولیه زیرسازی، یعنی لایه برداری و استفاده از بالم لب بعنوان مرطوب کننده، با گذشت کمی زمان برای جذب رطوبت به پوست لب، از کانسیلر در اطراف خطوط بیرونی لب استفاده نمایید. سپس در وسط لب تینت لب را زده و با انگشت پخش نمایید. هم چنین میتوانید از برق لب شاین دار یا بدون شاین کمک بگیرید و لب ها را برجسته تر نمایید.

  1. روش سوم

روش سوم مناسب افرادی می باشد که پوست لب نرمی دارند. ابتدا به وسیله مداد لبی که رنگ پوست لب شما است یا با استفاده از کانسیلر یک خط لب نازک بکشید و سپس تینت لب را روی آن بزنید. در این روش میتوانید از تینت لب هایی که حجم دهنده می باشند استفاده کنید مانند تینت لب ویکتوریا بکهام که جزو بهترین مدل های تینت لب خارجی است.

 

آخرین اخبار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : نحوه استفاده از تینت لب
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری

فهرست مطالب