امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

نکات ضروری اکستنشن مژه

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : نکات ضروری اکستنشن مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( نکات ضروری اکستنشن مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( نکات ضروری اکستنشن مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

استفاده از اکستنشن مژه

اکثر خانم ها از این جهت اکستنشن مژه ها را انتخاب میکنند که وقت و حوصله ندارند تا هر روز به آرایش مژه های خود بپردازند. همچنین در حال حاضر در کل دنیا این روش طرفداران زیادی را پیدا کرده است. اما باید بدانید که مشکلاتی نیز در حین اکستنشن ممکن است رخ دهد. پس قبل از اقدام به اکستنشن مژه باید اطلاعات لازم درباره آن را داشت. به همین دلیل ما نکات ضروری اکستنشن مژه را در ادامه به شما خواهیم گفت تا آن ها را رعایت کنید.

انتخاب مژه کار حرفه ای

یکی از نکات ضروری اکستنشن مژه انتخاب مژه کار حرفه ای می باشد. یک مژه کار حرفه ای، از مواد عالی و حرفه ای استفاده می کند. او آموزش حرفه ای دیده و مدرک معتبر دارد و نسبت به کیفیت کارش حساس است. پس به حساب تعریف شنیدن از یک مژه کار نمی توان آن را برای انجام اکستنشن انتخاب کرد. باید کارهای قبل و بعد او را دید و درباره کیفیت برند مورد استفاده صحبت کرد.

انتخاب مدل اکستنشن مژه

3 نوع اکستنشن مژه بر اساس جنس مژه ها وجود دارد. مصنوعی، ابریشمی و طبیعی (مانند موی انسان، سمور و اسب) از انواع اکستنشن مژه می باشد. این اکستنشن ها در سایزهای 6 تا 17 میلی­متری وجود دارد. لازم به ذکر است که اکستنشن مژه به وسیله چسب مخصوص بصورت نیمه دائمی که مخصوص همین کار است در مژه قرار می گیرد و به چشم آسیبی نمی­زند.

وارد نشدن چسب به چشم در حین اکستنشن

از دیگر نکات ضروری اکستنشن مژه، وارد نشدن چسب به چشم است. اما مراحل کار اکستنشن به گونه ­ای است که از همان ابتدای کار چشمان شما بسته است. بنابراین احتمال اینکه چسب وارد چشم شود، وجود ندارد. اما برای اطمینان و جلوگیری از حساسیت چشمی بهتر است از کیفیت چسب اطمینان حاصل کنید و ببینید که مواد شیمیایی مثل فرمالدئید را نداشته باشد.

آیا ممکن است اکستنشن باعث کوری شود؟

امکان کور شدن در حین اکستنشن مژه وجود ندارد. البته شما باید اکستنشن کار حرفه ای انتخاب کنید و در تمام مدت کار چشم های خود را ببندید. اما ممکن است بعد از اکستنشن مژه دچار آلرژی شوید. ولی هرچقدر هم که واکنش آلرژیک شدید باشد، منجر به کوری نمی شود. اما اگر چشم ما شما حساسیت بیش از حد نشان داد، چشم پزشک قطره مخصوص برای درمان حساسیت به شما می دهد.

آیا مژه های اضافه شده بعد از مدتی می ریزد؟

تارهای مژه های مصنوعی روی مژه های شما قرار می­گیرند بنابراین اگر عمر مژه اصلی شما تمام شود و بریزد طبیعی است که مژه اضافه شده نیز با آن می­ریزد که مژه کار در حین کار به این نکته توجه دارد و از چند تار مژه شما استفاده می­کند. دست ­زدن ها و کشیدن های وسواسی شما  نیز می­تواند عاملی برای ریزش مژه ها شود. اما اگر اکستنشن ها بریزد، می توانید آن را ترمیم کنید و دوباره مژه پرپشت داشته باشید. دقت داشته باشید ترمیم از نکات ضروری اکستنشن مژه می باشد و بهتر است این کار پیش افراد حرفه ای انجام شود.

آیا می توان مژه های اکستنشن شده را شست؟

بعد از اتمام کار اکستنشن 12 تا 24 ساعت نباید آب به مژه های شما برسد. آب می­تواند چسب آن ­را ضعیف کند و باعث ریزش آن­ها شود. مراقبت از مژه ها  با چسب استفاده شده نیز مرتبط است. به عنوان مثال اگر از چسب ضد حساسیت استفاده شده باشد، چون بر پایه روغن است نیاز به مراقبت بیشتر دارد و شوینده های چشم ممکن است به آن آسیب برسانند. به هر حال استفاده از ضد آفتاب، ریمل و … توصیه نمی­شود چون برای پاک کردن آنها نیاز به شستشوی بیشتر و با شدت دارید و ممکن است مژه های جدید بریزند.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .