امروز مورخ: ۲۸ /۰۵ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۲۸ /۰۵ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

ورود اموجی به عرصه صنعت آرایشی

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۲۸ /۰۵ /۱۴۰۱

ورود اموجی به عرصه صنعت آرایشی

شرکت اقلام آرایشی و زیبایی L’Oréal:

این کمپانی برای فروش محصولات مراقبت از پوست Lancôme Tonique Confort با کمپانی های Emoji The Iconic Brand و Medialink Group در چین وارد عرصه همکاری شده است. طبق اخبار به رسیده از محصولات این شرکت، روی بسته بندی های جدید این کمپانی می توان اموجی های «خندیدن»، «عشق ورزیدن»، «میمون» و … را شاهد بود. حال سوالی که ممکن است به وجود بیاید این میباشد که درج اموجی روی محصولات زیبایی چه سودی می تواند برای رشد این شرکت داشته باشد؟

در پاسخ سوال بالا میتوان بیان داشت:

از آنجایی که مراقبت از پوست به عنوان یک روتین همگانی در دوران کرونا مبدل گشته است، درج انواع اشکال اموجی روی محصولات بهداشتی و شوینده و حتی آرایشی می تواند یک اقدام بازاریابی هوشمندانه و استراتژیک برای شرکت L’Oréal باشد و به آن سود برساند.

مدیر اجرایی این کمپانی توضیح داد:

در حال حاضر مراقبت از پوست بیش از پیش حائز اهمیت شده است. اضافه کردن انواع اموجی روی بسته بندی محصولات مراقبت از پوست و زیبایی می تواند به احساس شگفت انگیز مراقبت از پوست خود و زیبا کردن آن دامن بزند. ما واقعاً از همکاری با Lancôme و مارک Emoji در این کمپین بسیار هیجان زده میباشیم.

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : ورود اموجی به عرصه صنعت آرایشی
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden