info@payon-co.com

پایگاه اطلاعاتی آرایشی بهداشتی عریس 

کمپانی توسعه جهانی خدمات زیبایی آرایشی کمپانی عریس 
عضو اصلی انجمن های آرایش زیبایی امارات ، مالزی ، روسیه و ترکیه
بیش از 25 شعبه در کشور های امارات، ایران، مالزی و روسیه و ترکیه
تنها مرجع ثبت و برگزاری دوره های بین المللی آرایشی بانوان در خاورمیانه

مرکز آموزش آرایشگری کمپانی پایون دوره های آموزش آرایشگری پایون اعطای مدرک آرایشگری اعطای مدرک بین المللی آرایشگری کمپانی پایون
امروز ۱۸ /۰۱ /۱۳۹۹
برگزاری دوره های آموزشی آرایشگری توکن در کشور امارات
جلسه اعطای مدرک بین المللی الحلیه امارات و بونگا مالزی
آغاز دوره های جامع آموزشی در کشورهای امارات،روسیه،ترکیه،مالزی و ایران
اهدای لوح تقدیر برترین برگزار کننده دوره های آرایشی مجمع بین المللی BBO به کمپانی پایون
آغاز ثبت نام تور آموزشی کشور روسیه
ناخن کاشت ناخن طراحی ناخن کاشت بیبی بومر کاشت ناخن بیبی بومر انواع کاشت ناخن کاشت ناخن پودری کاشت ناخن ژله ای آموزشگاه پایون کمپانی پایون آکادمی پایون شرکت پایون

کاشت ناخن بیبی بومر

در واقع بیبی بومر نوعی طراحی روی ناخن است که در آن پودرها در هم دیگر محو میشوند و عمدتا در قسمت پایین ناخن از رنگ هلویی یا کاراملی و در قسمت سر ناخن از رنگ سفید استفاده میشود..

اطلاعات بیشتر...
ناخن کاشت ناخن عوارض کاشت ناخن معایب کاشت ناخن خطرات کاشت ناخن قارچ گرفتن ناخن طراحی ناخن آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

عوارض کاشت ناخن

امروزه داشتن ناخن های سالم و زیبا برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است و برای اینکار دست به کاشت ناخن میزنند اما کاشت ناخن عوارضی همچون التهاب ناخن ها، عفونت های قارچی، اگزماو…به دنبال دارد.

اطلاعات بیشتر...
کاشت ناخن طراحی ناخن دیزاین ناخن کاشت اکلیلی لاک ناخن لاک اکلیلی مانیکور ناخن سوهان کشی ناخن مصنوعی اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون سرکت پایون مرکز آموزشی هنرهای آرایشگری بانوان سالن زیبایی عریس

کاشت ناخن اکلیلی

یکی از سبک های زیبا و پرطرفدار کاشت ناخنف کاشت ناخن اکلیلی است که یا به پودر کاشت اکلیل اضافه میکنن و یا در مرحله ی نهایی کاشت برای دیزاین از لاک اکلیلی به شیوه فرنچ یا مدل های دیگر استفاده میکنند.

اطلاعات بیشتر...
ناخن مانیکور ناخن پدیکور ناخن طراحی ناخن دیزاین ناخن کاشت ناخن لاک ناخن آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون مرکز اموزشی هنرهای آرایشگری بانوان

پدیکور ناخن چیست؟

یکی از فرآیندهای زیبایی ناخن های پا پدیکور است که همانند مانیکور جهت زیباسازی و سالم سازی ناخن ها انجام میگیرد و با سوهان زدن و لاک زدن ناخن ها آنها رابرای داشتن یک استایل شیک آماده میکنند.

اطلاعات بیشتر...
ناخن مانیکور مانیکور ناخن سوهان کشی ناخن دیکور لاک ناخن آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون مرکز آموزشی هنرهای آرایشی بانوان

مانیکورناخن چیست؟

برای داشتن دستان زیبا باید به زیبایی و بهداشت ناخن ها اهمیت داد. یکی از کارهای زیبایی در این حوزه مانیکور ناخن است که با سوهان کشی و گرفتن پوست های اضافه دور ناخن آنها را زیباتر میکنند و برای انواع کاشت هم آماده سازی میشوند.

اطلاعات بیشتر...
ناخن کاشت ناخن طراحی ناخن ژلیش لمینت ناخن کاشت پودری کاشت ژله ای کاشت پرسنل دیزاین ناخن مانیکور پدیکور اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون مرکز آرایشی

لمینت ناخن یا لاک ژلیش

یکی از ساده ترین روش ها برای زیبایی ناخن ها لمینت یا کاور کردن ناخن است لمینت علاوه بر جنبه زیبایی سبب جلوگیری از آسیب وارد شدن به ناخن ها میشود زیرا مواد کاور روی ناخن قرار میگیرد و مانع شکستن ناخن میشود.

اطلاعات بیشتر...
ناخن کاشت ناخن طراحی ناخن ژلیش لمینت ناخن کاشت پودری کاشت ژله ای کاشت پرسنل دیزاین ناخن مانیکور پدیکور اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون مرکز آرایشی

کاشت ناخن ژله ای

کاشت ژله ای یکی از حرفه ای ترین روش های کاشت است که به دلیل پرداختن به جزییات زیبایی و جلوه ی منحصر به فردی به ناخن می دهد. در این کاشت از سه مرحله ژل استفاده میشود که همین امر سبب شفافیت و درخشش ناخن ها میشود.

اطلاعات بیشتر...
ناخن کاشت ناخن طراحی ناخن ژلیش لمینت ناخن کاشت پودری کاشت ژله ای کاشت پرسنل دیزاین ناخن مانیکور پدیکور اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون مرکز آرایشی

کاشت ناخن پودری(اکریلیک)

از انواع روش های کاشت ناخن میتوان به کاشت پودری اشاره کرد که یکی از روش های قدیمی کاشت به حساب می رود. در این روش پودر و مایع مخصوص باهم ترکیب میشوند و بایک قلم روی صدف ناخن قرار میگرد.

اطلاعات بیشتر...
ناخن کاشت ناخن طراحی ناخن ژلیش لمینت ناخن کاشت ژله ای کاشت پرسنل دیزاین ناخن مانیکور پدیکور اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون مرکز آرایشی

کاشت ناخن قالبی(روئال)

کاشت ناخن به شیوه های مختلفی انجام میشود. یکی از انواع آن کاشت قالبی است که همانطور که ازاسم ان پیداست مواد را با کمک یک قالب روی ناخن میگذارند.این سبک یکی از راحتترین شیوه های کاشت است که کیفیت خیلی پایینی دارد.

اطلاعات بیشتر...
ناخن کاشت ناخن طراحی ناخن ژلیش لمینت ناخن کاشت ژله ای کاشت پرسنل دیزاین ناخن مانیکور پدیکور اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون مرکز آرایشی

کاشت ناخن چیست؟

داشتن دست های زیبا تا حدی زیادی به ناخن های زیبا بستگی دارد.امروزه اکثر خانم ها برای داشتن ناخن های زبیا و یا به دلیل بدفرمی و یا بدرنگی ناخن ها تمایل به کاشت ناخن دارند.

اطلاعات بیشتر...
تاتو تتو تاتو مائوری تاتو سبک مائوری تاتو بدن تاتو مردمان مائوری اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

تاتو سبک مائوری

مائوری یکی از انواع سبک های تاتو بدن است که در گذشته مردمان مائوری برای نشان دادن پیروزی و یا ورود به دوران بزرگسالی در صورت خود نقش و نگارهایی تاتو میکردند.

اطلاعات بیشتر...
تاتو تاتو بررهاشور ابرو آسیایی آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

هاشور ابروی آسیایی

یکی دیگر از انواع هاشور که در متد فیبروز زده میشود هاشور ابروی آسیایی است و بیشتر برای کسانی که فرم صورت و چهره انها به فرم اهلی آسیای شرقی است استفاده میشود.

اطلاعات بیشتر...
تاتو ابرو هاشور هاشور تیغ ماهی هاشور سه بعدیآموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

هاشور سه بعدی(تیغ ماهی)

یکی ازجدیدترین انواع هاشور که با تکنیک فیبروز زده میشود هاشور ابروی سه بعدی یا به اصطلاح تیغ ماهی است که فرمی بسیار طبیعی به ابرو ها می دهد و به همین دلیل بسیار مورد استقبال است.

اطلاعات بیشتر...
تاتو تاتو لب تانو خط لب خط لب آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

تاتو خط لب

خانم های زیادی هستند که تمایل دارند هیشه لبانی زیبا و بی عیب و نقص داشته باشند به همین دلیل تصمیم میگیرند که خط لب تاتو کنند تا برای همیشه لب و خط لب دائمی دداشته باشند.

اطلاعات بیشتر...
تاتو ابرو هاشور ابروهاشور خطی میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو خطی اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

هاشور ابروی خطی

یکی دیگر از انواع هاشورها، هاشور خطی است که از ابتدای ابرو تا انتها هاشورها به سمت بالا زده میشوند.این هاشور مانند انواع دیگر زیاد طبیعی نیست و کمتر مورد استقبال است.

اطلاعات بیشتر...
تاتو صورت تاتو صورت هاشور ابرو هاشور کرکی هاشور مویی میکروبلیدینگ آموزشگاه پایون اکادمی پایون شرکت پایون کمپانی پایون

هاشورابروی کرکی ومویی

هاشور کرکی زیر شاخه هایی از تکنیک میکروبیلدینگ هستند.میکروبیلدینک یک روش کاملا جدیدی است که زیر مجموعه ی تاتو محسوب میشود و همچنین نسبت به روش های قدیمی که با دستگاه انجام میشد تقریبا یک روش نیمه دائم به حساب می آید.

اطلاعات بیشتر...
تاتو ابرو تتو ابرو تاتو به سبک هاشور هاشور طبیعی میکرومنتیشن اموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

هاشور ابروی طبیعی

هاشور ابرو نوعی تاتو محسوب میشود که با انتقال رنگدانه ها به زیر پوست یک آرایش نیمه دائم را ایجاد میکند که هاشور طبیعی یکی از انواع آن است که بسیار زیبا و طبیعی است.

اطلاعات بیشتر...
تاتو ابرو تاتو صورت ارایش دائم قاب ابرو تاتو قاب آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

تاتو قاب ابرو

تاتو قاب یک روش آرایش دائم است که ابتدا با یک قاب کادر ابرو را مشخص کرده و تمام کادر ابرو با سایه پر میشود و یک ابروی بی نقص ایجاد میکند.

اطلاعات بیشتر...
تاتو صورت تاتو ابرو سایه ابرو شیدینگ ابرو هاشور ابرو اموزشگاه پایون اکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

میکروشیدینگ(سایه ابرو)

میکرو شیدینگ یکی از تکنیک های ارایش نیمه دائم و ورژن ملایم تر میکروبلیدینگ است که فرمی طبیعی به ابروها می بخشد و بر خلاف میکرو بلیدینگ فضای خالی ابروها با نقطه های ریز پرمیشود.

اطلاعات بیشتر...
تاتو صورت تاتو ابرو میکروپیگمنتیشن میکرو بلدینگ تتو ابرو هاشور ابرو آموزشگاه پایون اکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

میکروپیگمنتیشن چیست؟

یکی از روش های رایج برای آرایش دائمی یا نیمه دائمی میکروپیگمنتیشن است که برای ایجاد فرم زیبا و بی نقص برای ابروها و سایر اجزای صورت با کمک تکنیک هایی شبیه به تاتو است.

اطلاعات بیشتر...
تاتوی خط چشم بن مژه تاتوی صورت آرایش دائم آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

تاتو خط چشم و بن مژه

امروزه به دلیل استفاده بهینه از وقت و زمان بسیاری از بانوان با انجام تاتوی چشم و بن مژه وقت کمتری را برای آراسته تر شدن صرف میکنند.تاتو چشم ها را خوش حالت میکند و از بی رنگی درمی آورد.

اطلاعات بیشتر...
تاتو صورت تاتو لب تاتو خط لب تاتو رژلب آموزشگاه پایون آکادمی پایون کمپانی پایون شرکت پایون

تاتو رژ لب

تاتو لب روشیست که افراد برای زیباترشدن لب ها و یا رفع برخی نقایص مادرزادی یا اکتسابی و یا از روی تنوع طلبی و یا به عنوان یک آرایش دائم اقدام به زدن آن میکنند.

اطلاعات بیشتر...
شینیون باتور اموزش شینیون باتور آموزشگاه پایون اکادمی پایون کمپانی پایون

شینیون با تور

یک روش راحت برای سهولت بخشیدن به درست کردن شینیون استفاده ازتور است و بسیاری از مدل های شینیون با تور زیباتر و تمیزتر در می آیند.

اطلاعات بیشتر...
شینیون-چیست؟ شینیون مو دیزاین مو کمپانی پایون مرکز پایون آکادمی پایون آموزش شینیون

شینیون چیست؟

شینیون به معنای طراحی و دیزاین موی سر میباشد که از دیرباز در میان بانوان باب بوده و یک واژه ی فرانسوی به معنای پس گردن میباشد….

اطلاعات بیشتر...
تاتو ابرنگی تتو ابرنگی تاتو آبرنگیسبک آبرنگی در تاتو Watercolour پایون کمپانی پایون مرکز پایون آکادمی پایون

تاتو سبک آبرنگی

سبک تاتو ابرنگی به عنوان یکی از جدیدترین و نوظهورترین سبک های طراحی تاتو میباشد که در این روش تمرکز بر روی طراحی به سبک قلمو و ابرنگ میباشد

اطلاعات بیشتر...
تاتو-پرتره تتو سبک پرتره تاتو سبک پرتره اموزش تتو پرتره آموزش پرتره پایون کمپانی پایون مرکز پایون اکادمی پایون

تاتو سبک پرتره

این روش یکی از انواع سبک های واقع گرایی است که درآن تصویر مورد طراحی برگرفته از یک شخصیت واقعی است اما میتواند این تصویر بصورت کاریکاتور طراحی شود

اطلاعات بیشتر...
تاتو-ژاپنی تتو سبک ژاپنی تاتو ژاپنی سبک تاتو ژاپنی آموش تاتو ژاپنی اموزش تتو سبک ژاپنی اموزش تاتو ژاپنی پایون کمپانی پایون مرکز پایون

تاتو سبک ژاپنی

ژاپنی ها از 10000 سال قبل از میلاد مسیح از تاتو استفاده میکردند اما سبک یرزومی که امروزه در ژاپن معروف است از سال 300 میلادی پدیدار شده است

اطلاعات بیشتر...

گریم به سبک هالووین

هالووین یک سبک گریم و آرایش چهره قدیمی و پرطرفدار در بین جوانان است که در این روش برای گریم چهره میتوان از هرچیزی اختباس گرفته شود لذا وسعت دیزاین بسیار گسترده میباشد

اطلاعات بیشتر...
پایگاه اطلاعاتی عریس :

تلفن تماس:

ایمیل:
info@payon-cartel.ir
payon.cartel@gmail.com

logo-samandehi