امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

چه نکاتی درباره موهای فر باید رعایت شود؟

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : چه نکاتی درباره موهای فر باید رعایت شود؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( چه نکاتی درباره موهای فر باید رعایت شود؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( چه نکاتی درباره موهای فر باید رعایت شود؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

چه نکاتی درباره موهای فر باید رعایت شود؟

موهای فر مراقب بسیاری می خواهد و کسانی که موهای فر دارند همیشه به فکر آن هستند که چجوری موهای خود را رنگ کنند تا به رنگ دلخواه خود برسند یا چگونه شانه بزنند تا موجب آسیب دیدگی نشود. می توانید از این مطالب به خوبی استفاداه کنید.

نحوه رنگ کردن موهای فر

رنگ زدن موهای فر در منزل از اهمییت بالایی برخوردار است و باید نکاتی را در باره آن حتما رعایت کنید.

-قبل از شروع رنگ کردن موهای خود را کاملا سشوار بکشید تا رنگ به صورت یکنواخت روی موهای شما زده شود. بعد موهای خود را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید و هر قسمت را با استفاده از گیره جدا کنید.

2-از وازلین برای دور پیشانی و کنار گوش ها استفاده کنید تا اگر رنگ زده شد به راحتی بتوانید آن را پاک نمایید.

3-حتما از دستکش استفاده نمایید و به مقداری که روی لوله رنگ نوشته شده است ترکیب نمایید.

4- سپس یکی از دسته های پیچیده شده موها را که با استفاده از گیره بسته بودین باز نمایید و رنگ را روی ریشه موها بزنید بعد رنگ زدن موها را تا نوک آن ها ادامه دهید و این مرحله را برای بقیه دسته موها ادامه بدهید و به مدت ۲۵ تا ۴۵ دقیقه صبر نمایید تا موهایتان رنگ بگیرند.

5-برای شستن مو ها از شامپو مخصصوص موهای رنگ شده استفاده کنید و در آخر سر از نرم کننده برای آبکشی استفاده کنید.

6- بعد از رنگ شدن موها و شستن آن میتوانید به هر حالتی که دوس دارید انجام دهید و از موهای فر دار خود لذت ببرید.

نکاتی برای نگهداری از موهای فر

موهای فر از اهمیت بالایی برخوردار است پس علاوه بر درست رنگ زدن موها باید در موقع شستن و سشوار کردن آن هم مراقبت لازم م حساسیت را انجام بدهید تا باعث آسیب دیدگی و شکنندگی موهای فر نشود.

1-بیشتر افراد بعد از شستن موها موهای خود را خشک نمی کنند و این یک باور اشتباه است. کسانی که موهای فر دارند با استفاده از حوله و باد سشوار ملایم باید موهای خود را خشک کنند توجه داشته باشند که اگر باد سشوار زیاد باشد موهای شمارا می سوزاند.

2-برای شانه کردن موها در صورت لازم از شانه چوبی استفاده کنید و مراقب باشید تا دونه های شانه با کف سر بخورد نداشته باشد تا باعث زخم شدن کف سر نشود.

3-از شامپوهایی که باعث وز شدن موهایتان می شود جلوگیری کنید و برای نرم شدن موهایتان از نرم کننده استفاده کنید.

4-میتوانید هنگام رنگ کردن موهایتان علاوه بر رنگ در قسمتی از آن هیلایت انجام دهید که زیبایی موهای شما را چندین برابر می کند.

5-در این بخش توجه شما را به نحوه رنگ زدن موهای فر جلب کردیم که امیدواریم با توجه به مراحل و نکات ذکر شده بتوانید در مورد مراحل رنگ زدن موهایتان اطلاعات لازم را بدست آورید.

برس کشیدن موهای وز و خشک

کسانی که موهای فر دار و خشکی دارند برای شانه کردن موهای خود نباید عجله کنند و از شانه های سفت برای شانه کردن موهایشان خوداری کنند تا اسیب نبینند.

یکی از راهایی که برای شانه کردن موهای فر نیاز است یک دستمال مرطوب روی شانه بگذارید و به آرامی روی موهای خود بکشید. این کار باعث می شود برس باعث زخم شدن پوست نشده و از ان جلوگیری میکند. استفاده از دستمال مرطوب برای شانه کردن علاوه بر راحت شانه کردن باعث حالت دار شدن موها نیز می شود.

استفاده از روغن طبیعی برای ماساژ کف سر

با استفاده از روغن های طبیعی از جمله روغن نارگیل و زیتون میتوانید کف سر را ماساژ بدهید این کار موجب جریان خون در پوست می شود و کار ساده ای است اما به مغز کمک زیادی می کند.

 

با نکاتی که درباره رنگ مو توضیح داده ایم شما می توانید در خانه نیز به راحتی موهای خود را رنگ کنید اما باید توجه داشته باشید ماندن زیادی رنگ بر روی سر شما ممکن است باعث سوزش پوست سر شود و رنگ دلخواه شما که برای موهایتان انتخاب کرده بودین در نیاید پس مدت زمان مناسبی برای آن در نظز بگیرید.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .