امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

اکستنشن مژه فانتزی چیست؟

۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : اکستنشن مژه فانتزی چیست؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( اکستنشن مژه فانتزی چیست؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( اکستنشن مژه فانتزی چیست؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

اکستنشن مژه فانتزی

در انجام اکستنشن مژه، الیاف مصنوعی یا طبیعی به شکل تار موی مژه، در بین تارهای مژه با چسب مخصوص گذاشته می شود. آن ها بسیار طبیعی خواهند بود و تشخیص آنها به سادگی امکان پذیر نمی باشد.اما یک مدل اکستنشن وجود دارد که قصد مشتری آن اصلا طبیعی به نظر رسیدن مژه ها نیست. این اکستنشن، فانتزی یا رنگی نام دارد. در این مدل اکستنشن از تار مژه های رنگی استفاده می شود. در اوایل، اکستنشن مژه در رنگ مشکی انجام می شد. ولی امروزه با توجه به خواسته های متقاضیان اکستنشن، مژه های رنگی نیز به بازار آمده است که در رنگ های مختلف موجود می باشد. به این مژه های رنگی، مژه اکستنشن فانتزی می گویند.

انواع اکستنشن مژه رنگی

اکستنشن مژه فانتزی دلوکس حاوی مدل های مختلف مژه های تمام فانتزی، fashion modeling، رنگارنگ، آمبره، ترکیبی، اکلیلی و نگین دار می باشد که بسته به سبک، فرم و شکل مشتری برای اکستنشن مژه آنها استفاده می شوند.

در کدام سبک از اکستنشن مژه، از مژه رنگی استفاده می کنیم؟

سبک کیم استایل یکی محبوب ترین و شناخته ترین مدل های اکستنشن مژه است که مشتری های بسیاری هم دارد. با استفاده از شیوه والیوم و با استفاده از اندازه متغیر، طول مژه ها و جایگاه قرار گرفتن آنها در ۳ ناحیه چشم که در گوشه ها و انتهای چشم استفاده می شود، تغییر می کند.

ماندگاری اکستنشن مژه فانتزی چه مدت است؟

اکستنشن مژه فانتزی هم مانند اکستنشن مژه، ماندگاری آن نیز بسته به مراقبت خود فرد دارد. علاوه بر آن نوع چسب مورد استفاده شده، نوع مژه به کار رفته و میزان مهارت اکستنشن کار در قرار دادن موها در مژه، عواملی است که در ماندگاری اکستنشن فانتزی تاثیر دارد لی معمولا ماندگاری آن ها میان 3 تا 6 هفته است.

مراقبت های اکستنشن مژه رنگی چگونه است؟​

  1. برای چسباندن تارهای مژه رنگی، از چسب همرنگ تارها استفاده کنید.
  2. بعد از انجام اکستنشن ۲۴ساعت به مژه هایتان آب نزنید. ریختن چند مژه در ۲۴ ساعت اول طبیعی است. همچنین بهتر است که تا ۲ یا ۳ روز از رفتن به استخر و سونا صرف نظر کنید و اصلا آب داغ به چشم هایتان نزنید تا چسب ها کاملا خشک شوند. بعد از این مدت می توانید با خیال راحت به فعالیت های همیشگی تان بپردازید. البته باید توجه داشته باشید که شنا کردن مداوم و استفاده طولانی از سونا می تواند عمر اکستنشن را کوتاه کند.
  3. برای جدا کردن مژه ها هیچ وقت اکستنشن ها را نکشید. این کار باعث کنده شدن مژه های طبیعی تـان می شـود. برای جدا کردن آنها مواد مخصوص حل کننده وجود دارد. بهتر است این کار را به کسی که برایتان اکستنشن مژه انجام داده بسپارید. البته با رشد مژه ها در طی زمان، اکستنشن نیز به تدریج از روی مژه برداشته می شود و نیازی به جداسازی نخواهد بود. اگر قسمتی از یک مژه مصنوعی اکستنشن بلند شد آن را نکنید و اجازه دهید خودش بیفتد.
  4. هنگام حمام یک حوله کوچک دم دست خود بگذارید تا هربار از زیر دوش کنار می آیید بتوانید با گذاشتن حوله روی چشم هایتان آنها را خشک کنید و دیگر با دست چشم تان را فشار ندهید. اگر هم خیلی حساس هستید می توانید از نقاب های مخصوص حمام استفاده کنید. اجازه ندهید آب مستقیما از دوش روی مژه ها بریزد.
  5. برای خشک کردن صورت حوله را روی چشم ها نمالید فقط آرام بگذارید و بردارید.
  6. برای پاک کردن آرایش چشم می توانید از یک تکه اسفنج یا پنبه نرم آغشته به شیر پاک کن غیر روغنی استفاده کنید. بهتر است پنبه را روی مژه هایتان نمالید و به آرامی دور چشم را با آن تمیز کنید.
  7. از مالش چشم ها خودداری کنید. هر زمان که چشم تان دچار خارش شد می توانید با ضربه ملایم انگشت روی پلک این خارش را برطرف کنید. این کار برای سلامت پوست و جلوگیری از ریزش مژه ها بسیار مفید است.
Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .