امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

بهترین برند اکستنشن مژه

۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : بهترین برند اکستنشن مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( بهترین برند اکستنشن مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( بهترین برند اکستنشن مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

تاثیر برند اکستنشن مژه

قبل از انجام اکستنشن باید بدانید که عوامل زیادی بر روی بهتر شدن و با کیفیت تر شدن اکستنشن مژه تاثیر می گذارند. یکی از این موارد، برند اکستنشن مژه می باشد. ما در این مقاله می‌خواهیم به شما برترین برند های کاشت اکستنشن مژه را معرفی کنیم که شما هم از آن ها استفاده کنید. معیارهای ما برای انتخاب برترین برد مژه بر اساس راحتی، نظر مشتری ها، جنس و امکان برداشت مژه به بوده است.

مژه مصنوعی تکی اسکالا scala

مژه مصنوعی تکی اسکالا از الیاف باکیفیت ساخته شده که در عین کارآمد بودن، سبک هم هستند. بسیاری از مشتریان اکستنشن مژه، از این برند مژه که در عین حال مصنوعی و سنگین جلوه نمی‌کنند، راضی هستند. در حقیقت این مژه ها به قدری سبک هستند که برای افراد با مژه های کم پشت نیز می‌توان بسیار مناسب است و استفاده کرد. اگر مایل به پرپشت شدن مژه های خود هستید باید دو پک از این مژه ها خریداری کنید. باید بدانید که این مژه ها قیمت مناسبی دارند.

 مژه های  اسکالا در 8 اندازه موجود هستند. می توانید آن را در اندازه 8 میلی متر تا 15 میلی متر خریداری کنید. اندازه مورد نظر شما به اندازه نهایی مژه و اندازه مژه فعلی تان بستگی دارد. مطمئنا نمی خواهید مژه تان آنقدر بزرگ باشد که مصنوعی جلوه کرده و یا آنقدر کوچک باشد که اصلا به چشم نیاید. در صورتی که مطمئن نیستید بهتر است اندازه متوسط را خریداری کنید. همچنان می توانید با اکستنشن کار خود در این باره مشورت کنید.

مژه سه بعدی لندکیز landkiz

این مژه کیفیت بسیار بالایی دارد زیرا از الیاف ابریشمی نرم و سبکی است که به صورت دست ساز وارد بازار می‌شود. این مژه ها فر زیبا و طبیعی داشته که ضد آب نیز هستند و به همین خاطر ماندگاری بالایی دارند. این مژه ها در اندازه های مختلف وجود دارند. اگر به دنبال مژه های با کیفیتی هستید که مدت نسبتا بالایی برای شما ماندگاری داشته باشد این مژه گزینه مناسبی برای شما است.

مژه سه بعدی مینک اسکالا

این مژه ها نیز از الیاف مصنوعی ساخته می شوند که بسیار شبیه مژه های طبیعی هستند. ولی چون کاملا با مژه ها تطابق ندارند، قیمت نسبتا پایینی دارند. به همین دلیل افرادی که دنبال مژه هایی با قیمت پایین و با کیفیت هستند این مژه ها را انتخاب می‌کنند.

اگر تا کنون از مژه مصنوعی استفاده نکرده اید، این مژه انتخاب مناسبی برای شماست. این مژه در 8 اندازه از 8 تا 15 میلی متر موجود است و بهتر است اندازه کوتاه آن را خریداری کنید.

مژه اسوان اسلش ابریشمی

این مژه مصنوعی از ابریشم کره ای تهیه شده و مشکلات مژه های دیگر در آن وجود ندارد. این مژه ها نمی‌شکنند، به هم نمی‌چسبند و پاره نمی شوند. ماندگاری آنها بالا بوده و تا هفته ها بدون شکنندگی و ریزش باقی می ماند. علاوه بر این، استفاده از آنها آسان بوده و در یک بسته تعداد زیادی مژه قرار دارد. این مژه ها در اندازه های مختلف موجود هستند. در هر بسته اندازه های مختلف، از 8 تا 14 میلی متر موجود است.

مژه مصنوعی سه بعدی مینک

این مژه مصنوعی  یکی از بهترین انتخاب های موجود است. زیرا طبیعی و نرم  بوده و استفاده از آن در مقایسه با مژه های ابریشمی راحت تر است. اما ممکن است در برندهای مختلف مژه مصنوعی، مینک کیفیت بالایی نداشته باشد. مژه مصنوعی 3 بعدی مینک از خز مینک سیبری تهیه شده و کیفیت بالایی دارد. به همین دلیل بسیار طبیعی جلوه می کند. زیرا از خز طبیعی مینک تولید شده است. باید بدانید که این مژه ضخیم نیست. بلکه به دلیل کیفیت طبیعی بسیار نازک هستند. اگر به دنبال مژه های ضخیم هستید باید گزینه دیگری را انتخاب کنید. اما اگر به دنبال راحتی و طبیعی بودن مژه ها هستید، این مژه برای شما مناسب است.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .