630px-Flag_of_Iran.svg.png
  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

آزمون و گواهینامه آرایشگری

برگزاری دوره آموزش تخصصی و فوق تخصصی آرایشگری بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره های اموزش آرایشگری عریس هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند کلیه دوره ها بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2 دهه تجربه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشته های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center
Cosmetic science and beauty care

اخذ مدرک و گواهینامه

شما میتوانید توسط این سامانه نسبت به درخواست گواهینامه و مدرک بین المللی و داخلی آرایشگری اقدام نمایید ، در حال حاضر امکان اخذ گواهینامه در تمامی رشته های آرایشی و مراقبت زیبایی توسط این سامانه امکانپذیر میباشد، مدارک ارائه شده در این مرکز بصورت انحصاری بوده و دارای اعتبار جهانی در اغلب کشورها میباشد.

گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای

کلیه متقاضیان که قصد اخذ گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای را دارند میتوانند جهت ثبت درخواست خود و شرکت در آزمون فنی و حرفه ای در تمامی لاین ها درخواست خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایند.

گواهینامه بین المللی آرایشگری

کلیه هنرجویان ، آرایشگران میتوانند بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و خارجی در هر یک از لاین های آرایشی و مراقبت زیبایی از طریق فرم زیر ثبت نام نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

مدرک تخصصی و پیشرفته

کلیه هنرجویان مرکز و آرایشگران سطح کشور میتوانند با توجه به سابقه و سطح دانش خود نسبت به اخذ گواهینامه و مدرک در سطوح تخصصی و پیشرفته اقدام کرده و از طریق فرم زیر ثبت نام نمایند.

گواهینامه مربیگری و مستری

کلیه هنرجویان مرکز و آرایشگریان باتجربه که دوره آموزش مستری را در مرکز گذرانده اند میتوانند جهت شرکت در آزمون و اخذ گواهینامه خارجی از طریق فرم ثبت نام زیر اقدام نمایند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب