امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱
اطلاعیه مهم مورخ ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام حضور در کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات متحده عربی .

طراحی ناخن

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱ :
دوره آموزش طراحی / کاشت و ترمیم ناخن
دوره آموزش آنلاین طراحی / کاشت و ترمیم ناخن
آموزش مربیگری طراحی / کاشت و ترمیم ناخن
کلاس تکمیلی طراحی / کاشت و ترمیم ناخن

دوره آموزش طراحی / کاشت و ترمیم ناخن

اموزش تخصصی خدمات ناخن

اموزش طراحی ، کاشت و ترمیم ناخن از جمله رشته های تخصصی جذاب در صنعت آرایشگری محسوب میشود که هر روزه بر تعداد متقاضیان آن افزوده میشود ، از طرفی اموزش ناخن بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، بازار کار این رشته بسیار مستعد بوده و با توجه به میزان استعداد و تخصص آرتیست درامد متغییر و قابل توجهی را خواهد داشت.
دوره آموزش طراحی ، کاشت ، ترمیم ناخن توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش طراحی ، کاشت ، ترمیم ناخن در این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته طراحی، کاشت، ترمیم ناخن با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزش طراحی ، کاشت ، ترمیم ناخن را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

ویژگی دوره اموزش طراحی و کاشت ناخن

اساتید و مدرسان خدمات ناخن

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته خدمات ناخن حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیخدمات ناخنطراحی،کاشت،ترمیم
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه180 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعهبدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش ناخن :

سرفصل های  آموزشی دوره طراحی، کاشت، ترمیم ناخن مشتمل بر 16 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع خدمات ناخن (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه خدمات ناخن ندارند.

– آشنایی با لوازم و ابزار کار با ناخن

– آموزش پایه و استاندارد مانیکور و پدیکور

– آموزش انواع روش های کاشت ناخن شامل کاشت ساده با پودر ، کاشت کاور ، کاشت هلویی ، کاشت ترکیبی ، کاشت ژلیش ، انواع کاشت گریم ، کاشت دوال ، کاشت ژله ای ، صدف سازی ، کاشت مرمریت ، کاشت شیشه ای ، کاشت ایج ، کاشت بیبی بومر ، کاشت توکن اختصاصی

– آموزش روش ترمیم ناخن

– آموزش انواع روش های طراحی از قبیل طراحی با لاک و فرنچ ، طراحی دانه خاویاری ، طراحی شاتر کروم ، طراحی با چسب و فویل ، طراحی با انواع ژل ، طراحی شوگر

– آموزش لمینت ناخن 

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی خدمات ناخن (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه خدمات ناخن هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش جدید ترین متدهای سال 2020 در سه شاخه کاشت ، طراحی و ترمیم ناخن

– آموزش طراحی سه بعدی و نحوه صحیح برجسته سازی ناخن

– آموزش نحوه صحیح طلاکوب و نقره کوب

– آموزش نحوه ایجاد جلوه های ویژه

– مواد گذاری وان بال

– آموزش روش کاشت فرنچ ثابت

– آموزش روش کاشت زیر موادی(استفاده از پر،پولک،شوگر و …)

– آموزش ساخت لیکویید رنگی

– آموزش کاشت قالبی

– آموزش روش استفاده از کاتر در کاشت گریم

– آموزش گل برجسته با پودر

– ارتودنسی ناخن پا در پدیکور

– آموزش روش کاشت دیپینگ

– آموزش روش کاشت گریم با روش دیپینگ

شناخت ابزار کار با ژل

– کاشت با پلی ژل توسط قلم

– کاشت با پلی ژل توسط قالب

– کاشت با ژل بیلدر

– آموزش روش لمینیت پیشرفته ناخن

– آموزش روش کاشت بیبی بومر با پلی ژل

– آموزش روش کاشت گریم با ژل

– آموزش روش کاشت با فیبر

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری خدمات ناخن (Master) :

8/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه خدمات ناخن ندارند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش جدید تررین متد و سبک های سال

– معرفی جدید ترین محصولات سال

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 18 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی طراحی، کاشت، ترمیم ناخن اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی خدمات سه گانه ناخن میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

پکیج های اموزش مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی خدمات سه گانه ناخن میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

اموزشگاه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن

عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های طراحی / کاشت و ترمیم ناخن در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش طراحی / کاشت و ترمیم ناخن توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن معرفی شده است ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود . 

بدون شک اموزش طراحی / کاشت و ترمیم ناخن در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ، این مجموعه با پوشش بیش از 170 سبک و ژورنال ، همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن در دنیا میباشد . 

این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته شود .

آموزش آکادمیک طراحی / کاشت و ترمیم ناخن

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری طراحی / کاشت و ترمیم ناخن در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک طراحی / کاشت و ترمیم ناخن بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه طراحی / کاشت و ترمیم ناخن و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش طراحی / کاشت و ترمیم ناخن میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسب به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین طراحی / کاشت و ترمیم ناخن

دوره های اموزش انلاین طراحی / کاشت و ترمیم ناخن برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین طراحی / کاشت و ترمیم ناخن بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین طراحی / کاشت و ترمیم ناخن بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری طراحی / کاشت و ترمیم ناخن بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین طراحی / کاشت و ترمیم ناخن هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

Rate this page