امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱
اطلاعیه مهم مورخ ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام حضور در کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات متحده عربی .

میکروفی

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱
اموزش حضوری میکروفی
دوره اموزش آنلاین میکروفی
اموزش مربیگری و تکمیلی میکروفی
برگزاری کلاس سطح بالا میکروفی

دوره آموزش میکروفی / تاتو صورت

اموزش تخصصی میکروفی / میکرو صورت

اموزش میکروفی / میکرو را میتوان از جمله رشته های نوظهور در صنعت آرایشگری و زیبایی دانست ، میکروفی به مجموعه فرایندی آرایش دائم چهره گفته میشود ، از طرفی اموزش خدمات میکرو و آرایش دائم چهره بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، یک میکروفیمر به کلیه علوم و دانش مرتبط با ایجاد آرایش دائم در نواحی ابرو ، چشم و لب تسلط دارد این خدمات شامل انواع سبک و متد مستقیم و تلفیقی فیبروز ، میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ ، هاشور و ... میباشد .
دوره آموزش عالی میکروفی توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره میکروفی این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته میکروفی با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره میکروفی را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

ویژگی دوره اموزش میکروفی

اساتید و مدرسان میکروفی

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته میکروفی حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیخدمات میکروفیلب، چشم، ابرو
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه240 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعهبدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش میکروفی :

سرفصل های  آموزشی دوره میکروفی مشتمل بر 18 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع میکروفی (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه میکروفی ندارند.

– اصول و تئوری میکروفی

– آشنایی با لوازم و ابزار کار میکرو

– پاکسازی و آماده سازی پوست جهت آغاز بکار

– شناخت انواع روش های بی حسی موضعی و روش انجام کار

_اموزش طراحی صحیح 

_ شناخت و ترکیب رنگ و روش استفاده 

– آموزش بن مژه و خط چشم

– آموزش خط لب ، رژ لب و حجیم سازی

– انواع روش های قرینه سازی ابرو 

– آموزش هاشور نچرال، نانو، سه بعدی، تیغ ماهی ،کرکی مویی هاشور هایلایت، لیفت

-کار روی پوست مصنوعی

 _آموزش میکروشیدینگ

– آموزش تکنیک بیلدینگ فیبروز

– معرفی جدیدترین محصولات و تکنیک های روز جهان

- سرفصل دوره تکمیلی میکروفی (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه میکروفی هستند.

آموزش کامل قرينه سازی، ترکیب رنگ، اسکین سازی هاشور، نچرال و نانو ‎هاشور ابرو سه بعدی و معمولی و مويی و كركی

– ‎آموزش كامل تكنيك بليدينگ

– ‎جديد ترین نمونه های هاشور خط چشم بدون تغییر رنگ و پخش شدن

– بن مژه، خط لب و رژ لب و حجيم سازی با جديدترين روش ها آموزش تاتو بدون درد و خون ریزی

– روش ترمیم لک های پوستی

– روش های ایجاد سایه روشن

- سرفصل دوره مربیگری میکروفی (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– روش های جدید میکروپیگمنتیشن (متد 2020)

– روش های جدید فیبروز (متد 2020)

– روش های جدید میکروبیلدینگ (متد 2020)

– مباحث اختصاصی مرکز میکروفی

– روش های ترکیبی و توام هاشور ، میکرونیدلینگ، میکروپیگمنتیشن، میکروبیلدینگ

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی میکروفی اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

پکیج های اموزش مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

اموزشگاه میکروفی / تاتو صورت

عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های میکروفی / تاتو صورت در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش میکروفی / تاتو صورت توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه میکروفی / تاتو صورت معرفی شده است ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه میکروفی / تاتو صورت تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود . 

بدون شک اموزش میکروفی / تاتو صورت در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه میکروفی / تاتو صورت

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه میکروفی / تاتو صورت متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه میکروفی / تاتو صورت در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه میکروفی / تاتو صورت در دنیا میباشد . 

این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه میکروفی / تاتو صورت توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته شود .

آموزش آکادمیک میکروفی / تاتو صورت

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری میکروفی / تاتو صورت در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک میکروفی / تاتو صورت بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه میکروفی / تاتو صورت و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش میکروفی / تاتو صورت میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین میکروفی / تاتو صورت

دوره های اموزش انلاین میکروفی / تاتو صورت برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین میکروفی / تاتو صورت بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین میکروفی / تاتو صورت بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری میکروفی / تاتو صورت بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین میکروفی / تاتو صورت هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

Rate this page