درباره عریس

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

شما در حال بازدید از وب سایت مجموعه عریس صفحه : درباره عریس ، هستید . لطفا در هنگام استفاده از خدمات وب سایت به آدرس اینرتنتی وب سایت مرکز به نشانی https://academy-eris.com دقت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

مرکز آموزش عالی عریـــــــــــــــــــس

SAHAMIR UNIVERSITY

دپارتمان آموزش حرفه ای عریس

جدول محتــــــــــــوا :

تاریخچه عریس

درباره عریس

آکادمی آرایشگری عریس در سال 1999 میلادی تحت عنوان یک مجموعه آموزش عالی بین المللی و چند ملیتی تاسیس و پایه گذاری شد، دفاتر مدیریت و شعب و نمایندگی های فعال عریس امروزه در 9 کشور واقع شده است که میتوان به کشورهای ترکیه، ایران، امارات متحده عربی، روسیه، مالزی، آلمان، برزیل، کانادا و استرالیا اشاره نمود. آموزشگاه آرایشگری عریس از ابتدای تاسیس تا کنون موفق به کسب بیش از 30 عنوان و لوح و رتبه برتر در سطح بین الملل شده است و اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مراکز آموزش عالی در زمینه های آرایشگری و مراقبتی زیبایی در دنیا شناخته میشود .

عریس از سال 2001 بعنوان یک اموزشگاه ارایشگری ، زیبایی و مراقبتی سطح بالا و مرجع بروزترین متدها و سبک ها ، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود  بطوریکه امروزه این اموزشگاه ارایشگری دارنده ی انحصاری 17 مدرک و گواهینامه بین المللی میباشد . عریس در سال 2014 با تاییدیه جهانی به عضویت رسمی انجمن های زیبایی در 5 کشور برزیل، امارات متحده عربی، روسیه، استرالیا و آلمان درامده و اکنون بعنوان تنها مرکز آموزش عالی در سطح بین الملل میباشد.

سال تاسیس

مرکز آموزش عریس در اواخر دهه 1370 بواسطه تعدادی از آرایشگران و متخصصان عرصه زیبایی و آرایش در کشور امارات و ایران تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه هم اکنون بیش از 200 شعبه داخلی و خارجی در کشور و سطح بین الملل دارد.

افتخارات

افتخارات ما در طول مدت 22 سال فعالیت شامل پوشش بیش از 170 رشته در زمینه های آرایشی ، مراقبت زیبایی بوده ، این جموعه در طول این مدت بالغ بر 1200 لوح تقدیر و گواهینامه و امتیاز انحصاری در از کشورهای مختلف دریافت نموده است

اعتبار ما

اعتبار ما رزومه درخشانی است که در طول مدت 22 سال فعالیت این مرکز در حوزه های مختلف آرایشی و زیبایی برای خود ساخته . عریس هم اکنون با دارا بودن مجوز های مختلف با سایر ارگان ها اعم از دولتی و خصوصی همکاری مشترک داشته است.

گستره خدمات

گستره خدمات عریس امروز شامل تمامی رشته های اصلی و زیر شاخه در صنعت آرایشی، مراقبت زیبایی و پزشکی زیبایی میباشد ، این مجموعه با همت مدیران خود توانسته تا کنون بیش از 47000 هنرجو را در داخل و خارج از کشور تحت آموزش های خود قرار دهد.

سامانه پردازش و پرداخت

امروزه فعالیت آموزشگاهی عریس بیش از 70 شاخه اصلی آرایشگری ، زیبایی ، مراقبتی و بهداشتی را در بر گرفته است ، دوره ترمیک در آموزشگاه آرایشگری عریس در دو سطح تخصصی و مربیگری برگزار میشود، مدت زمان برگزاری ترم آموزشی متناسب با رشته و سطح آموزش بین 8 الی 22 جلسه متغیر است. محل برگزاری کلاس های آموزشی در حال حاضر در 9 کشور به شرح زیر میباشد.

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر استانبول کشور ترکیه .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر تهران کشور ایران .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر دبی کشور امارات متحده .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر مسکو کشور روسیه .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر کوالالامپور کشور مالزی .

– برگزاری کلاس ارایشگری  ترمیک و فشرده در شهر برلین کشور آلمان . 

– برگزاری کلاس ارایشگری ترمیک و فشرده در شهر سیدنی کشور استرالیا .

– برگزاری کلاس ارایشگری ترمیک و فشرده در شهر برازیلیا کشور برزیل .

– برگزاری کلاس ارایشگری ترمیک و فشرده در شهر ایروان کشور ارمنستان .

لازم به ذکر است کلیه دوره های آموزشی دارای شرایط VIP بوده بطوریکه هنرجویان شهرستانی از هر نقطه از کشور که قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند میتوانند از امکاناتی همچون برخورداری از هتل و محل اقامت ، بلیط هواپیما ، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری استفاده کنند.

فهرست مطالب