امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱
اطلاعیه مهم مورخ ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام حضور در کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات متحده عربی .

هیرکات

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱
اموزش حضوری هیرکات
اموزش آنلاین کوتاهی مو زنانه
اموزش مربیگری و تکمیلی هیرکات
برگزاری دوره اموزشی سطح بالا کوتاهی مو

دوره آموزش کوتاهی مو زنانه

اموزش تخصصی کوتاهی مو زنانه

اموزش کوتاهی مو بانوان بعنوان یکی از مهم ترین خدمات پایه زیبایی مورد نیاز بانوان بوده ، از طرفی اموزش کوتاهی مو / هیرکات بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، اموزش کوتاهی مو بانوان ضمن دارا بودن بازار کار بلقوه و همیشگی میتوان با پرورش دادن مهارت و انجام کار استاندارد و تخصصی به درآمد ثابت و بالایی در این زمینه دست یافت .
دوره آموزش کوتاهی مو زنانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کوتاهی مو زنانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی کوتاهی مو زنانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزش کوتاهی مو زنانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

ویژگی دوره اموزش کوتاهی مو زنانه

اساتید و مدرسان کوتاهی مو زنانه

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کوتاهی مو بانوان حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکوتاهی مو زنانهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه240 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمیگواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش کوتاهی مو زنانه :

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو زنانه مشتمل بر 34 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل جامع کوتاهی مو زنانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو زنانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با ابزار و لوازم کار

– آموزش جامع ژورنال خوانی

– آموزش شستشوی صحیح مو

– آموزش انواع روش های تقسیم بندی موی سر بهمراه 

– شناخت انواع زوایای مو بهمراه تقسیم بندی آن

– انواع برش مو و روش صحیح انجام هر برش

– آموزش انواع مدل های پایه کوتاهی از قبیل کوتاهی کلوش ، کوپ فارا ، کرنلی ، قارچی ، گرد ، مصری ، چتری ، زاوی ، کراپ ، سیبل ، ننا ، صدفی ، ژورنالی

– آموزش کار با موزر و تیغ

– آموزش انواع براشینگ  

– آموزش انواع فرم دهی به مو ها متناسب با هر کوتاهی

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل تکمیلی کوتاهی مو زنانه (Perfectal) :

7.8/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو زنانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی تلفیقی و ترکیبی

– آموزش کار با موزر و تیغ پیشرفته 

– آموزش تند زنی توسط قیچی ، موزر و تیغ مدل های یک حرکته و دو حرکته

– آموزش انواع روش های استاندارد پیتاژ 

_ آموزش کوپ لیر ، آناناسی ، لیزری ، ریحانا ، گرد ترکیبی

– آموزش ژورنالی پیشرفته

_اموزش مدل موی کوتاه  پیکسی

– آموزش استفاده از دستگاه موخوره گیر 

-آموزش استفاده از دستگاه تیغ زن برقی 

– آموزش براشینگ پیشرفته

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل مربیگری کوتاهی مو زنانه (Master) :

9/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش تغییر مدل پایه به ثانویه

– آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ 

– آموزش براشینگ پایدار

– آموزش مدل های پیشرفته به روش تند زنی

– اموزش کوتاهی مو مردانه اختصاصی

– آموزش اختصاصی کار با موزر و تیغ و ایجاد طرح دوبعدی و سه بعدی 

– آموزش تکنیک کوتاهی موهای کم پشت و پر پشت

– آموزش کوپ ستاره ای ، فانتزی ، مستر ، سه بعدی 

– آموزش انوع مدل های چتری ، ژورنالی و ترکیبی اختصاصی

– آموزش استفاده از دستگاه موخوره گیر 

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

توجه نمایید با توجه به اینکه کلیه فرایند ثبت نام کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و سیستمی انجام میپذیرد و هرگونه درخواست، منجر به تغییر ظرفیت کلاس میشود لذا امکان کنسلی کلاس تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

دانشپذیران تنها با داشتن شرایط فورس ماژور و ارائه مدارک معتبر و تایید واحد مربوطه میتوانند درخواست کنسلی خود را از این قسمت ثبت نمایند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند در صورت تمایل شخصی در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو زنانه اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو زنامه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

پکیج های اموزش مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو زنامه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

اموزشگاه کوتاهی مو زنانه / هیرکات

عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های کوتاهی مو زنانه / هیرکات در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کوتاهی مو زنانه / هیرکات توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه / هیرکات معرفی شده است ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کوتاهی مو زنانه / هیرکات تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود . 

بدون شک اموزش کوتاهی مو زنانه / هیرکات در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه / هیرکات

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه / هیرکات متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه / هیرکات در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کوتاهی مو زنانه / هیرکات در دنیا میباشد . 

این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کوتاهی مو زنانه / هیرکات توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته شود .

آموزش آکادمیک کوتاهی مو زنانه / هیرکات

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کوتاهی مو زنانه / هیرکات در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کوتاهی مو زنانه / هیرکات بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کوتاهی مو زنانه / هیرکات و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کوتاهی مو زنانه / هیرکات میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کوتاهی مو زنانه / هیرکات

دوره های اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه / هیرکات برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه / هیرکات بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه / هیرکات بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کوتاهی مو زنانه / هیرکات بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه / هیرکات هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

Rate this page