امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱
اطلاعیه مهم مورخ ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام حضور در کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات متحده عربی .

اکستنشن

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۱
اموزش حضوری اکستنشن مو
اموزش آنلاین اکستنشن مو
اموزش مربیگری اکستنشن مو
برگزاری دوره اموزش سطح بالا اکستنشن مو

دوره آموزش اکستنشن مو

اموزش تخصصی اکستنشن مو

اموزش اکستنشن مو یک دیگر از رشته های تخصصی حوزه ارایش بانوان بشمار می آید ، از طرفی اموزش اکستنشن مو بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ،
داشتن موهای بلند و پرپشت آرزوی هر کسی است ، از طرفی عواملی همچون ریزش و کوتاه بودن موها موجب گرایش زیاد خانم ها به استفاده از خدمات اکستنشن شده است ، امروزه متد و سبک های متنوع و مختلفی در زمینه اکستنشن بکار گرفته میشود که مبالغ قابل توجهی درآمد زایی را در پی خواهد داشت .
دوره آموزش اکستنشن مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش اکستنشن مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اکستنشن مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی اکستنشن مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

ویژگی دوره اموزش اکستنشن مو

اساتید و مدرسان اکستنشن مو

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته اکستنشن مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیاکستنشن موجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات4جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه120 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمیگواهینامه داخلی مجموعهبدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش اکستنشن مو :

سرفصل های  آموزشی دوره اکستنشن مو مشتمل بر 17 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع اکستنشن مو (Tokan) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه اکستنشن مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– اموزش تشخیص موی طبیعی و الیاغ

_آموزش نحوه صحیح تقسیم بندی مو و آشنایی با زوایای کاربردی

– معرفی و آموزش روش کار با انواع ریموور ها

– آموزش صحیح ریموو انواع اکستنشن

– آموزش اکستنشن مو به روش لیزری و حرارتی 

_آموزش اکستنشن مو به روش تک رینگ و دو رینگ

– آموزش اکستنشن مو به روش نامرئی و نانو

– آموزش اکستنشن مو به روش دوخت 

– آموزش اکستنشن مو به روش بافت

– اموزش اکستنشن به روش تیپ

_ آموزش اکستنشن مو به روش موقت

– آموزش روش نگهداری از مو بعد از کار

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل تکمیلی اکستنشن مو (Perfectal) :

9.6/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه اکستنشن مو هستند.

– مروری بر مباحث آموزشی توکن

– آموزش آخرین متد و سبک های سال

– بروزرسانی 

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال(شامل رنگ و دکلره ،امبره و اماده سازی موهای طبیعی برای اکستنشن )

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی 8 ساعت آموزش خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی اکستنشن مو اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

پکیج های اموزش مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

اموزشگاه اکستنشن مو

عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های اکستنشن مو در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش اکستنشن مو توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه اکستنشن مو تبدیل شود  ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه اکستنشن مو تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود . 

بدون شک اموزش اکستنشن مو در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه اکستنشن مو

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه اکستنشن مو متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه اکستنشن مو در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه اکستنشن مو در دنیا میباشد . 

این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه اکستنشن مو توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته شود .

آموزش آکادمیک اکستنشن مو

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری اکستنشن مو در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک اکستنشن مو بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه اکستنشن مو و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش اکستنشن مو میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین اکستنشن مو

دوره های اموزش انلاین اکستنشن مو برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین اکستنشن مو بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین اکستنشن مو بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری اکستنشن مو بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین اکستنشن مو هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

Rate this page