آزمون و گواهینامه آرایشگری

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

شما در حال بازدید از وب سایت مجموعه عریس صفحه : آزمون و گواهینامه آرایشگری ، هستید . لطفا در هنگام استفاده از خدمات وب سایت به آدرس اینرتنتی وب سایت مرکز به نشانی https://academy-eris.com دقت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

مرکز آموزش عالی عریـــــــــــــــــــس

SAHAMIR UNIVERSITY

دپارتمان آموزش حرفه ای عریس

جدول محتــــــــــــوا :

اخذ مدرک و گواهینامه

شما میتوانید توسط این سامانه نسبت به درخواست گواهینامه و مدرک بین المللی و داخلی آرایشگری اقدام نمایید ، در حال حاضر امکان اخذ گواهینامه در تمامی رشته های آرایشی و مراقبت زیبایی توسط این سامانه امکانپذیر میباشد، مدارک ارائه شده در این مرکز بصورت انحصاری بوده و دارای اعتبار جهانی در اغلب کشورها میباشد.

گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای

کلیه متقاضیان که قصد اخذ گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای را دارند میتوانند جهت ثبت درخواست خود و شرکت در آزمون فنی و حرفه ای در تمامی لاین ها درخواست خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایند.

گواهینامه بین المللی آرایشگری

کلیه هنرجویان ، آرایشگران میتوانند بمنظور اخذ گواهینامه بین المللی و خارجی در هر یک از لاین های آرایشی و مراقبت زیبایی از طریق فرم زیر ثبت نام نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

مدرک تخصصی و پیشرفته

کلیه هنرجویان مرکز و آرایشگران سطح کشور میتوانند با توجه به سابقه و سطح دانش خود نسبت به اخذ گواهینامه و مدرک در سطوح تخصصی و پیشرفته اقدام کرده و از طریق فرم زیر ثبت نام نمایند.

گواهینامه مربیگری و مستری

کلیه هنرجویان مرکز و آرایشگریان باتجربه که دوره آموزش مستری را در مرکز گذرانده اند میتوانند جهت شرکت در آزمون و اخذ گواهینامه خارجی از طریق فرم ثبت نام زیر اقدام نمایند.

فهرست مطالب