ثبت شکایات

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

شما در حال بازدید از وب سایت مجموعه عریس صفحه : ثبت شکایات ، هستید . لطفا در هنگام استفاده از خدمات وب سایت به آدرس اینرتنتی وب سایت مرکز به نشانی https://academy-eris.com دقت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

مرکز آموزش عالی عریـــــــــــــــــــس

SAHAMIR UNIVERSITY

دپارتمان آموزش حرفه ای عریس

جدول محتــــــــــــوا :

ثبت شکایات و انتقادات

در این بخش میتوانید هر گونه شکایت ، انتقاد و یا پیشنهاد در زمینه آموزش ، مدرس ، پرسنل پاسخگو و … را با ما در میان بگذارید ، کارشناسان ناظر و واحد بازرسی این مرکز ظرف مدت کمتر از 24 ساعت درخواست شما را بررسی و پیگیری خواهند نمود . بمنظور ثبت هرگونه درخواست میتوانید از طریق فرم زیر نسبت به تکمیل اطلاعات و توضیحات مربوطه اقدام کنید.

ثبت انتقادات

ما از اینکه انتقادات شما را بشنویم و بتوانید جهت رفع و بهبود شرایط کمکی کنیم بسیار خرسند هستیم ، شما میتوانید بدون معطلی انتقادات سازنده خود را با ما درمیان بگذارید.

ثبت شکایات

در صورتیکه از موضوع بخصوصی از قبیل شرایط آموزش ، مدرس ، پرسنل پاسخگو ، مدل و هرچیزی که مرتبط با آموزشگاه باشد شکایتی دارید میتوانید آن را مستقیما را ما در میان بگذارید.

ثبت پیشنهادات

پیشنهادات شما بدون شک موجب پیشرفت روزافزون مجموعه خواهد شد ، این مرکز برای پیشنهادات شما ارزش قائل و بدون شک یک به یک پیشنهاداتی که برای ما ارسال میشود تحت بررسی قرار خواهد رفت.

ارتباط مستقیم با واحد بازرسی

شما میتوانید از طریق فرم زیر بطور مستقیم با واحد نظارت و بازرسی مرکز ارتباط بر قرار نمایید ، کارشناسان واحد بازرسی ظرف مدت کمتر از 2 روز کاری درخواست شما را پیگیری خواهند نمود.

  • Hidden

فهرست مطالب