630px-Flag_of_Iran.svg.png
  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

ثبت شکایات

برگزاری دوره آموزش تخصصی و فوق تخصصی آرایشگری بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره های اموزش آرایشگری عریس هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند کلیه دوره ها بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2 دهه تجربه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشته های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center
Cosmetic science and beauty care

ثبت شکایات و انتقادات

در این بخش میتوانید هر گونه شکایت ، انتقاد و یا پیشنهاد در زمینه آموزش ، مدرس ، پرسنل پاسخگو و … را با ما در میان بگذارید ، کارشناسان ناظر و واحد بازرسی این مرکز ظرف مدت کمتر از 24 ساعت درخواست شما را بررسی و پیگیری خواهند نمود . بمنظور ثبت هرگونه درخواست میتوانید از طریق فرم زیر نسبت به تکمیل اطلاعات و توضیحات مربوطه اقدام کنید.

ثبت انتقادات

ما از اینکه انتقادات شما را بشنویم و بتوانید جهت رفع و بهبود شرایط کمکی کنیم بسیار خرسند هستیم ، شما میتوانید بدون معطلی انتقادات سازنده خود را با ما درمیان بگذارید.

ثبت شکایات

در صورتیکه از موضوع بخصوصی از قبیل شرایط آموزش ، مدرس ، پرسنل پاسخگو ، مدل و هرچیزی که مرتبط با آموزشگاه باشد شکایتی دارید میتوانید آن را مستقیما را ما در میان بگذارید.

ثبت پیشنهادات

پیشنهادات شما بدون شک موجب پیشرفت روزافزون مجموعه خواهد شد ، این مرکز برای پیشنهادات شما ارزش قائل و بدون شک یک به یک پیشنهاداتی که برای ما ارسال میشود تحت بررسی قرار خواهد رفت.

ارتباط مستقیم با واحد بازرسی

شما میتوانید از طریق فرم زیر بطور مستقیم با واحد نظارت و بازرسی مرکز ارتباط بر قرار نمایید ، کارشناسان واحد بازرسی ظرف مدت کمتر از 2 روز کاری درخواست شما را پیگیری خواهند نمود.

  • Hidden

فهرست مطالب

فهرست مطالب