دعوت به همکاری

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

شما در حال بازدید از وب سایت مجموعه عریس صفحه : دعوت به همکاری ، هستید . لطفا در هنگام استفاده از خدمات وب سایت به آدرس اینرتنتی وب سایت مرکز به نشانی https://academy-eris.com دقت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

مرکز آموزش عالی عریـــــــــــــــــــس

SAHAMIR UNIVERSITY

دپارتمان آموزش حرفه ای عریس

جدول محتــــــــــــوا :

همکاری با عریس

همکاری با عریس

دعوت به همکاری با مرکز آموزش عالی عریس در چندین بخش مجزا امکانپذیر بوده که کلیه علاقه مندان میتوانند بمنظور همکاری با این مرکز در بخش های آموزش ، اجرا ، توسعه ، مدلینگ ، اخذ نمایندگی داخل و خارج از کشور ، بخش پرسنل اداری و .... درخواست خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایند . کلیه درخواست ها ظرف مدت حداکثر 48 ساعت بررسی و به متقاضی اطلاع رسانی میشود .

مدلینگ

کلیه متقاضیان که قصد همکاری در حوزه مدلینگ را دارند میتوانند جهت همکاری در زمینه مدل آرایشی در تمامی لاین ها در خواست خود را ثبت نمایند.

اساتید و مدرسان

کلیه اساتید و مدرسان باتجربه که دارای حداقل 10 سال سابقه مفید در هر یک از لاین های آرایشی هستند میتوانند جهت همکاری در حوزه تدریس درخواست خود را ثبت نمایند.

استخدام

خانم هایی که تمایل به همکاری در بخش اداری و بعنوان پرسنل اداری را دارند میتوانند درخواست خود را از طریق فرم همکاری در زیر این صفحه ثبت نمایند 

نمایندگان

کلیه افراد حقیقی و حقوقی که دارای حداقل الزامات نمایندگی مطابق با چک لیست پیشنهادی هستند میتوانند جهت اخذ نمایندگی داخلی و خارجی درخواست خود را ثبت نمایند .

  • Hidden
  • دعوت به همکاری

فهرست مطالب