630px-Flag_of_Iran.svg.png
  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

دعوت به همکاری

برگزاری دوره آموزش تخصصی و فوق تخصصی آرایشگری بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره های اموزش آرایشگری عریس هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند کلیه دوره ها بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2 دهه تجربه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشته های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center
Cosmetic science and beauty care
همکاری با عریس

همکاری با عریس

دعوت به همکاری با مرکز آموزش عالی عریس در چندین بخش مجزا امکانپذیر بوده که کلیه علاقه مندان میتوانند بمنظور همکاری با این مرکز در بخش های آموزش ، اجرا ، توسعه ، مدلینگ ، اخذ نمایندگی داخل و خارج از کشور ، بخش پرسنل اداری و .... درخواست خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایند . کلیه درخواست ها ظرف مدت حداکثر 48 ساعت بررسی و به متقاضی اطلاع رسانی میشود .

مدلینگ

کلیه متقاضیان که قصد همکاری در حوزه مدلینگ را دارند میتوانند جهت همکاری در زمینه مدل آرایشی در تمامی لاین ها در خواست خود را ثبت نمایند.

اساتید و مدرسان

کلیه اساتید و مدرسان باتجربه که دارای حداقل 10 سال سابقه مفید در هر یک از لاین های آرایشی هستند میتوانند جهت همکاری در حوزه تدریس درخواست خود را ثبت نمایند.

استخدام

خانم هایی که تمایل به همکاری در بخش اداری و بعنوان پرسنل اداری را دارند میتوانند درخواست خود را از طریق فرم همکاری در زیر این صفحه ثبت نمایند 

نمایندگان

کلیه افراد حقیقی و حقوقی که دارای حداقل الزامات نمایندگی مطابق با چک لیست پیشنهادی هستند میتوانند جهت اخذ نمایندگی داخلی و خارجی درخواست خود را ثبت نمایند .

  • Hidden
  • دعوت به همکاری

فهرست مطالب

فهرست مطالب