امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
آموزش طراحی ناخن اکادمی ناخن اموزشگاه ناخن اموزش ناخن اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس دانشکده عریس

عنوان دوره آموزشی: طراحی، کاشت، ترمیم ناخن

هنر طراحی ، کاششت و ترمیم ناخن از جمله رشته های تخصصی جذاب در صنعت آرایشگری محسوب میشود که هر روزه بر تعداد متقاضیان آن افزوده میشود ، بازار کار این رشته بسیار مستعد بوده و با توجه به میزان استعداد و تخصص آرتیست درامد متغییر و قابل توجهی را خواهد داشت.
دوره آموزش طراحی ، کاشت ، ترمیم ناخن توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش طراحی ، کاشت ، ترمیم ناخن در این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته طراحی، کاشت، ترمیم ناخن با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزش طراحی ، کاشت ، ترمیم ناخن را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته خدمات ناخن حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیخدمات ناخنطراحی،کاشت،ترمیم
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه180 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعهبدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های  آموزشی دوره طراحی، کاشت، ترمیم ناخن مشتمل بر 16 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع خدمات ناخن (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه خدمات ناخن ندارند.

– آشنایی با لوازم و ابزار کار با ناخن

– آموزش پایه و استاندارد مانیکور و پدیکور

– آموزش انواع روش های کاشت ناخن شامل کاشت ساده با پودر ، کاشت کاور ، کاشت هلویی ، کاشت ترکیبی ، کاشت ژلیش ، انواع کاشت گریم ، کاشت دوال ، کاشت ژله ای ، صدف سازی ، کاشت مرمریت ، کاشت شیشه ای ، کاشت ایج ، کاشت بیبی بومر ، کاشت توکن اختصاصی ، کاشت دراگ 

– آموزش روش ترمیم ناخن

– آموزش انواع روش های طراحی از قبیل طراحی با لاک و فرنچ ، طراحی دانه خاویاری ، طراحی شاتر کروم ، طراحی با چسب و فویل ، طراحی با انواع ژل ، طراحی شوگر

– آموزش لمینت ناخن

– آموزش پارافین تراپی 

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی خدمات ناخن (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه خدمات ناخن هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش جدید ترین متدهای سال 2020 در سه شاخه کاشت ، طراحی و ترمیم ناخن

– آموزش طراحی سه بعدی و نحوه صحیح برجسته سازی ناخن

– آموزش نحوه صحیح طلاکوب و نقره کوب

– آموزش نحوه ایجاد جلوه های ویژه

– مواد گذاری وان بال

– آموزش روش کاشت فرنچ ثابت

– آموزش روش کاشت زیر موادی(استفاده از پر،پولک،شوگر و …)

– آموزش ساخت لیکویید رنگی

– آموزش کاشت قالبی

– آموزش روش استفاده از کاتر در کاشت گریم

– آموزش گل برجسته با پودر

– ارتودنسی ناخن پا در پدیکور

– آموزش روش کاشت دیپینگ

– آموزش روش کاشت گریم با روش دیپینگ

شناخت ابزار کار با ژل

– کاشت با پلی ژل توسط قلم

– کاشت با پلی ژل توسط قالب

– کاشت با ژل بیلدر

– آموزش روش لمینیت پیشرفته ناخن

– آموزش روش کاشت بیبی بومر با پلی ژل

– آموزش روش کاشت گریم با ژل

– آموزش روش کاشت با فیبر

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری خدمات ناخن (Master) :

8/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه خدمات ناخن ندارند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش جدید تررین متد و سبک های سال

– معرفی جدید ترین محصولات سال

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 18 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی طراحی، کاشت، ترمیم ناخن اقدام نمایید.

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی خدمات سه گانه ناخن میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

106 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. هزینه دوره آموزشی کاشت و طراحی ناخن چقدر است؟ آیا تضمینی وجود داره بعد از شرکت در این دوره بتوانم یک طراح ناخن حرفه ای شوم؟

 2. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه این دوره آموزشی با شماره 02128421106 تماس بگیرید و یا می توانید با مراجعه به قسمت ثبت نام دوره مورد نظر از شرایط و هزینه آن اطلاع پیدا کنید. در این دوره تمام سرفصل های ذکر شده به صورت تخصصی و با جدیدترین متد ها زیر نظر اساتید بهترین بین المللی و کشوری آموزش داده می شود. موفقیت شما در این دوره مستلزم تلاش و تمرین و قدرت یادگیری خوب می باشد.

 3. سلام. تمام سر فصل های ارائه شده آیا آموزش داده میشه یا فقط توضیحاتی ازش داده میشه؟

 4. سلام عزیزم. تمام سرفصل های آموزشی دوره تخصصی طراحی، ترمیم و کاشت ناخن به صورت تخصصی آموزش و به همراه لوازم کار تمرین می شود.

 5. سلام. در این دوره آیا از استادهای ایرانی استفاده میشه یا خارجی و سطح آن ها چقدر هست؟

 6. سلام عزیزم در هر دوره ازمدرسان و اساتید سطح یک کشوری و بین المللی استفاده می شود که در سطح بین المللی آموزش دیده و به جدیدترین متد های آموزشی مسلط هستند.

 7. سلام عزیزم. کلاس ها به صورت مجازی ثبت نام و اطلاع رسانی می شود و به صورت حضوری برگزار میگردد.

 8. سلام عزیزم. مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.که کشور کانادا یکی از این کشور ها می باشد.

 9. سلام من مبتدی هستم و می خوام در این دوره شرکت کنم چه پیش نیاز هایی باید داشته باشم؟ و کدام دوره برای منی که مبتدی هستم مناسب است لطفا راهنماییم می کنید؟

 10. سلام عزیزم برای شرکت در دوره تخصصی طراحی ، ترمیم و کاشت ناخن پیش نیاز خاصی وجود ندارد و شما با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه عریس تمام موارد را فرا می گیرید. برای افراد مبتدی در عریس دوره توکن که مباحث آموزشی را از پایه و به صورت جامع آموزش داده می شود ارائه می شود.

 11. سلام آیا کاشت دیپینگ هم آموزش میدهید و نحوه ثبت نام و حضور در کلاس ها برای افراد شاغل چجوری هست؟

 12. سلام عزیزم. بله کاشت دیپینگ جز سرفصل های دوره تخصصی طراحی ، ترمیم و کاشت ناخن می باشد. برای ثبت نام از طریق قسمت ثبت نام در این صفحه می توانید اقدام نمایید. برای هماهنگی زمان حضور و اطلاع از جزئیات کلاس ها با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 13. سلام اگه بخواهم برای ماه بعد شرکت کنم در کلاس ها کی باید ثبت نام کنم و از زمان برگزاری اطلاع پیدا کنم؟

 14. سلام عزیزم. برای ثبت نام ماه بعد میتوانید از همین ماه اقدام کنید به دلیل انکه امکان تکمیل ظرفیت کلاس ها وجود دارد بنابراین می توانید خیال خود را از حضور در کلاس ها راحت کنید. زمان برگزاری کلاس ها 15 هر ماه می باشد.

 15. آیا به دستگاه خاصی برای طراحی ناخن نیاز است؟ من به طراحی علاقه دارم ولی استعداد ندارم آیا میتونم تو این حوزه موفق شم؟

 16. سلام عزیزم خیر دستگاه خاصی مورد نیاز نیست و ابزار و لوازم کار از جمله شابلون های طراحی در اختیاز هنرجویان در طول دوره آموزشی قرار داده می شود البته برای تمرین باید هنر جو با خود تجهیزات مورد نیاز به همراه داشته باشد. در این دوره تمام نکات تئوری و عملی طراحی ناخن از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می شود و شما با تلاش و تمرین می توانید در آن موفق شوید.

 17. سلام آیا پارافین تراپی هم آموزش می دید و میتونیم قبل از شرکت در دوره مشاوره و راهنمایی بگیریم؟

 18. سلام عزیزم بله آموزش پارافین تراپی جز سر فصل های آموزشی است. بله به این منظور با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 19. سلام هزینه شرکت در دوره کشور ترکیه چقدر هست و آبا مدرکی که اونجا میدن با اینجا فرق داره؟

 20. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه و جزئیات به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید. خیر تمام مدارک دارای اعتبار بین المللی و یکسان می باشند.

 21. سلام عزیزم شما میتونید با مراجعه به منوی بالای صفحه از طریق قسمت گزینه استعلام گوهینامه اصالت مدرک خود را استعلام بگیرید.

 22. سلام من دستم موقع کار میلرزه و گاهی طرح ها به خوبی در نمیاد چیکار باید کنم؟ و آیا طرح های جدید آموزش می دید.؟

 23. سلام عزیزم. در دوره تخصصی طراحی ، ترمیم و کاشت ناخن تکنیک های لازم برای رفع مشکلات چنینی آموزش داده می شود بله تمام دوره های آموزشگاه عریس براساس متدهای جهانی به روز می شوند.

 24. سلام من و دوتا دیگه از دوستام می خوام در این دوره شرکت کنیم ولی می خواهیم فقط ما سه تا باشیم و تعداد زیاد نباشه امکانش هست؟

 25. سلام عزیزم. بله شما می توانید در قسمت ثبت نام گزینه کلاس سه نفره را برای حضور خود انتخاب کنید و برای هماهنگی هر سه در یک کلاس با شماره 02128421106 تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام گیرد.

 26. سلام عزیزم. بله آموزش روش کاشت بیبی بومر با پلی ژل یکی از سرفصل های آموزشی دوره تخصصی طراحی ، ترمیم و کاشت ناخن می باشد.

 27. سلام عزیزم. خیر زیرا آکادمی عالی عریس تمام ابزار و لوازم مورد نیاز را در اختیار هنرجویان قرار می دهد.

 28. سلام آیا کلاس فشرده برای ناخن و طراحی و کاشت ناخن برگزار میشود؟ من می خوام مدرک زود بگیرم و برم سرکار امکانش هست؟

 29. سلام عزیزم. بله در شرایط خاص و یا برای هنرجویان شهرستانی امکان برگزاری کلاس های آموزشی به صورت فشرده وجود دارد که با هزینه مازاد در 4 الی 5 روز می توانید تمام آموزش های لازم را به صورت خصوصی ببینید.

 30. سلام آیا روش کاشت دیپینگ یا سایر روش های تخصصی در این دوره آموزش میدید؟

 31. سلام عزیزم. بله در دوره ناخن آموزش روش کاشت گریم با روش دیپینگ و سایر روش ها با جدیدترین آموزش داده می شود.

 32. سلام عزیزم من فقط به طراحی علاقه دارم فکر میکنم بهترین قسمت تو لاین ناخن طراحی شما اموزش صفر تا صد طراحی ندارین ؟

 33. سلام عزیزم تمامی موارد در مجموعه عریس اموزش داده میشود از صفرتاصد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره02128421106 تماس بگیرید.

 34. سلام عزیزم کلاس ها 15 هر ماه برگزار میشود و شما میتونید برای اینکه ظرفیت کلاس ها پرنشده باشد هر چه سریعتر ثبت نام کنید جهت ثبت نام و سوالات بیشتر با شماره02128421106 تماس بگیرید.

 35. سلام یعنی واقعا بهترین لاین تو ارایشگری ناخن فقط یه سوال لوازم از خودمونه یا مجموعه لوازم میدن؟

 36. سلام عزیزم بله تمامی لاین ها جذابیت خودشون دارند در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار میگیرد، برای تمرین از مواد و لوازم خودتون باید استفاده کنید

 37. سلام عزیزم برای ثبت نام کلاس هاتون باید چیکار کنم و اینکه میتونم حضوری بیام؟

 38. سلام عزیز دلم برای ثبت نام کلاس ها میتونید ازبالای همین صفحه فرایند ثبت نام ادامه دهید یا میتونید از طریق تماس باشماره 02128421106 تماس بگیر و اینکه بله عزیزم میتونید حضوری به ادرس هران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم
  بیاید عزیزم

 39. سلام خسته نباشید. برای پکیج هاتون مانند آموزش هاتون سطح های مختلفی ارائه میدید؟ آیا آموزش حضوری خوبه یا آنلاین چجوری میتونم حرفه ای شم؟

 40. سلام عزیزم. بله پکیج های آموزشی ناخن آموزشگاه عریس در سه سطح تخصصی، تکمیلی و مربیگری ارائه میشود. آموزش حضوری و پکیج های آموزشی توسط بهترین اساتید انجام می شود که نمی توان گفت کدام یک برتری نسبت به دیگری دارد زیرا هر دو بهترین هستند. شما می توانید با توجه به شرایط خود و نحوه یادگیری خود در هر کدام شرکت نمایید.

 41. سلام عزیز دلم بله تا مدت 3 ماه بعد از اموزش هم پشتیبانی دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید با ما در تماس باشید با شماره
  تماس
  02128421106

 42. سلام عزیزم وقتتون بخیر من دوره تخصصی گذروندم و الان دارم کار میکنم ولی مشتری وقتی برای ترمیم مجدد می ایند ناخناشون هوا زیاد داره من اگه بخوام یه دوره ای کنم باید کلاس بردارم شما پکیج اموزشی ،اموزش انلاین هم دارید؟

 43. سلام عزیزم.به دلیل صحیح نبودن سوهان کشی و هواگیری های قبل از کاشت و ترمیم که شما میتونید هم با پکیج های اموزشی و هم با اموزش انلاین این موارد کوچیک رو رفع کنید و یه دوره ای هم انجام میشود و اینکه مجموعه عریس هم برای هنرجو ها پکیج اموزشی و هم دوره های انلاین برگزار میکند

 44. سلام وقتتون بخیر تو کدوم دوره ی اموزشیتون کاشت ژل کامل اموزش داده میشود ؟

 45. سلام عزیزم
  با توجه به بالای همین صفحه سر فصل های دوره اموزشی های مجموعه عریس را مطالعه کنید تمامی مطالب ها و مباحث ها موجود مباشد .

 46. سلام و عرض ادب یا شما پکیج طراحی ناخن هم دارید ؟ و من چطوری میتونم پکیج تهیه کنم؟

 47. سلام عزیزم بله پکیج طراحی ناخن با آموزش بهترین اساتید نیز توسط آموزشگاه عریس ارائه می شود. برای تهیه آن می توانید از طریق سایت و یا تماس با شماره 02128421106 اقدام کنید

 48. سلام عزیز دلم خسته نباشید سمینارهای اموزش ناخن شما داخلی یا خارجی ایا اصلا سمینار هم برگزار میکنید یا ورکشاپ های اموزشی ناخن؟

 49. سلام عزیزم
  بله هم ورکشاپ های اموزشی و هم سمینار های اموزشی در اموزشگاه عریس برگزار میشود و حتی هم به صورت داخلی و هم به صورت خارجی برگزار میشود جهت اطلاع بیشتر وارد صفحه اصلی سایت و وارد بخش سمینار یا ورکشاپ های اکادمی عریس کنید.

 50. سلام عزیزم برای تمرین شما می توانید با خود مدل بیارید تا بعد از اتمام موارد آموزشی تمرین کنید.

 51. سلام عزیزم هزینه طراحی، ترمیم و کاشت ناخن به موارد مختلفی از جمله سالن آرایشی، متخصص انجام دهنده، مواد مورد استفاده و … بستگی دارد و نمی توان قیمت مشخصی را عنوان کرد.

 52. سلام عزیزم کلیه اساتید و مدرسین آموزشگاه عریس جز بهترین اساتید بین المللی و ایرانی هستند. برای اطلاع از استاد ناخن این دوره با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 53. سلام وقت بخیر من دوستان زیاده دارم ک در دوره هاتون شرکت کردند و بسیار راضی بودند و منم میخام شرکت کنم اما بصورت مجازی امکانش هست؟

 54. سلام ایا برای طراحی و کاشت ناخن اکادمی عریس روش های جدیدی اموزش میشه یا کارهای موجود در این زمینه؟

 55. سلام عزیزم کلیه روش های موجود و روش های جدید آموزش داده می شوند. می توانید سر فصل های آموزشی را در قسمت بالا مشاهده کنید.

 56. سلام عزیزم در دوره تخصصی آموزش ترمیم ناخن اراده می شود.

 57. سلام و عرض ادب
  شما کلاس های انلاین و پکیج های اموزشی طراحی هم دارید ؟و اینکه چطور متونم اطلاعات لازم درباره پکیج ها و کلاس های انلاین داشته باشم؟

 58. سلام عزیزم
  جهت اطلاعات از کلاس های مجازی و پکیج های اموزشی در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و یا میتونید از طریق شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید

 59. سلام عزیزم من میخوام دوتا لاین باهم شرکت کنم چطور میتونم در اموزشگاه شما شرکت کنم ؟

 60. سلام عزیزم
  دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستندیا همزمان در دو لاین میخواهند اموزش ببینند میتوانند با توجه به تایم های خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 61. سلام عزیز دلم من میخواستم ببینم شما پکیج های اموزشی طراحی ناخن هم دارید چطور میتونم سفارش بدم؟

 62. سلام عزیزم
  بله و میتوانید از طریق صفحه اصلی سایت و پکیج های اموزشیمون اطلاع داشته باشید و اینکه میتوانید از طریق تماس با شماره تماس 02128421106 اطلاعات کامل تر کنید

 63. سلام وقتتون بخیر مدرک های پایان دوره که میدهید چیست و اینکه پایان هر دوره مدرک جداست ؟

 64. سلام عزیزم
  اکادمی عریس پایان هر دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که این مدرک در 34 کشور اعتبار دارد

 65. سلام سایت شمارو یکی از دوستانم بهم معرفی کرد خودشون دوره هاشونو با اکادمی شما گذروندن و به بنده هم گفتن یکی از بهترین اموزشگاه ها اموزشگاه شماست من الان میخوام دوره تکمیلی شرکت کنم سایت هرکار میکنم نمیتونم ثبت نام کنم دیگه به چه صورت میتونم شرکت کنم؟

 66. سلام عزیزم
  لطف دارین و اینکه اگر از طریق سایت نمیتوانید در دوره های تکمیلی ما شرکت کنید میتوانید یا از طریق تماس با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید یا از طریق ادرس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم حضورا اقدام نمایید .

 67. سلام میخواستم بدونم شما اموزش صفر تا صد هم دارید و اینکه به چه صورت اموزش هاتون؟

 68. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس شامل 3 دوره میشود دوره تخصصی دوره تکمیلی دوره مربیگری میباشد که شما با گذروندن هر 3 دوره میتوانید یک اموزش صفر تا صد و کامل را بگذرونید

 69. سلام وقتتون بخیر من میخواستم بدونم شما دوره تخصصی کاشت و لمینیت با ژل رو هم اموزش میدید چطور میتونم اطلاعات داشته باشم ؟

 70. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 71. سلام برای دوره تخصصی کلاس های حضوریتون برگزار میشود بخاطر کرونا و از چه تاریخی کلاس ها برگزار میشود؟

 72. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 73. سلام وقتتون بخیر الان شما هر چی داخل سر فصل های اموزشی کاشت ناخن زدید رو اموزش میدید ؟

 74. سلام وقتتون بخیر توی سایت اطلاعات راجب اساتید و مدرسین اموزش و طراحی ناخن ندیدم یه اطلاعات راجب مدرستون میدین؟

 75. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 76. سلام عزیزم تمامی موارد که به عنوان سر فصل های اموزشی اکادمی عریس وجود دارد اموزش داده میشود ریز به ریز و جز به جز.

 77. سلام خسته نباشید دوره های اموزشی کاشت،طراحی ناخن به صورت برگزار میشود ؟؟

 78. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی طراحی، ترمیم و کاشت ناخن دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 79. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره ناخن ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در ترکیه هم کلاس برگزار میکنید ؟

 80. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 81. سلام وقتتون بخیر کلاس هاتون برای افراد شاغل فقط به صورت انلاین و مجازی من یعنی کلاس حضوری ندارید شرکت کنم؟

 82. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری طراحی،ترمیم و کاشت ناخن هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 83. سلام وقتتون بخیر من دنبال یه اموزشگاه خوب تو ایران میکشتم که با سایت شما اشنا شدم و همه چیز عالی بود میتونم من حضورا برای ثبت نام دوره تکمیلی کاشت ناخن بیام ادرستون کجاست ؟

 84. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه بله میتونید حضورا هم برای ثبت نام دوره های طراحی، ترمیم و کاشت ناخن به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید

 85. سلام وقتتون بخیر شما اموزش انلاین هم دارید غیر حضوری میخوام چون شرایط شرکت حضوری ندارم ؟

 86. سلام خسته نباشید شما پایان دوره هاتون ازمون هم میگیرید برای مدرک هاتون ؟

 87. سلام وقت بخیر عزیزم میخواستم بدونم دوره های شما الان داخلی برگزار میشه یا خارجی محل برگزاری کلاس هاون کجاست ؟

 88. سلام شما الان کاشت ژل رو هم اموزش میدهید و لمینیت چون من کاست ساده و پودربلد هستم فقط کات ژل رو میخوام اموزش ببینم ؟

 89. سلام من چند تا جا برای اموزش زنگ زدم بخاطر کرونا اموزش نداشتند شما اموزش حضوری قبل عید هم دارید تاریخش کی ؟

 90. سلام عزیزم
  اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و در سالن بزرگ 15 هر ماه کلاس های اموزشی خود را در هر دوره ای برگزار میکند

 91. سلام عزیزم
  اکادمی عریس هم کلاس های داخلی و هم خارجی برگزار میکنئ داخلی در تهران و کیش و کلاس های خارجی در دبی و ترکیه……..برگزار میشود.

 92. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 93. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی لاین های اموزشی خود هم کلاس های مجازی و انلاین و هم پکیج های اموزشی کلاس های حضوری ورکشاپ ها و سمینار های اموزشی برگزار میکند

 94. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی لاین های اموزشی را کامل داخل سر فصل های اموزشی دارد فقط کافیست به بالای صفحه مراجعه کنید و مباحث که مورد نظرتون هست را پیدا کنید و در دوره مد نظر خودتون شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code