دوره آموزش جامع خدمات ناخن

هنر طراحی ، کاششت و ترمیم ناخن از جمله رشته های تخصصی جذاب در صنعت آرایشگری محسوب میشود که هر روزه بر تعداد متقاضیان آن افزوده میشود ، بازار کار این رشته بسیار مستعد بوده و با توجه به میزان استعداد و تخصص آرتیست درامد متغییر و قابل توجهی را خواهد داشت.
دوره آموزش عالی طراحی، کاشت، ترمیم ناخن توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره طراحی، کاشت، ترمیم ناخن در این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته طراحی، کاشت، ترمیم ناخن با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره طراحی، کاشت، ترمیم ناخن را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته خدمات ناخن حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیخدمات ناخنطراحی،کاشت،ترمیم
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره طراحی، کاشت، ترمیم ناخن مشتمل بر 16 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع خدمات ناخن (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه خدمات ناخن ندارند.

– آشنایی با لوازم و ابزار کار با ناخن

– آموزش پایه و استاندارد مانیکور و پدیکور

– آموزش انواع روش های کاشت ناخن شامل کاشت ساده با پودر ، کاشت کاور ، کاشت هلویی ، کاشت ترکیبی ، کاشت ژلیش ، انواع کاشت گریم ، کاشت دوال ، کاشت ژله ای ، صدف سازی ، کاشت مرمریت ، کاشت شیشه ای ، کاشت ایج ، کاشت بیبی بومر ، کاشت توکن اختصاصی ، کاشت دراگ 

– آموزش روش ترمیم ناخن

– آموزش انواع روش های طراحی از قبیل طراحی با لاک و فرنچ ، طراحی دانه خاویاری ، طراحی شاتر کروم ، طراحی با چسب و فویل ، طراحی با انواع ژل ، طراحی شوگر

– آموزش لمینت ناخن

– آموزش پارافین تراپی 

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی خدمات ناخن (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه خدمات ناخن هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش جدید ترین متدهای سال 2020 در سه شاخه کاشت ، طراحی و ترمیم ناخن

– آموزش طراحی سه بعدی و نحوه صحیح برجسته سازی ناخن

– آموزش نحوه صحیح طلاکوب و نقره کوب

– آموزش نحوه ایجاد جلوه های ویژه

– مواد گذاری وان بال

– آموزش روش کاشت فرنچ ثابت

– آموزش روش کاشت زیر موادی(استفاده از پر،پولک،شوگر و …)

– آموزش ساخت لیکویید رنگی

– آموزش کاشت قالبی

– آموزش روش استفاده از کاتر در کاشت گریم

– آموزش گل برجسته با پودر

– ارتودنسی ناخن پا در پدیکور

– آموزش روش کاشت دیپینگ

– آموزش روش کاشت گریم با روش دیپینگ

شناخت ابزار کار با ژل

– کاشت با پلی ژل توسط قلم

– کاشت با پلی ژل توسط قالب

– کاشت با ژل بیلدر

– آموزش روش لمینیت پیشرفته ناخن

– آموزش روش کاشت بیبی بومر با پلی ژل

– آموزش روش کاشت گریم با ژل

– آموزش روش کاشت با فیبر

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری خدمات ناخن (Master) :

8/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه خدمات ناخن ندارند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش جدید تررین متد و سبک های سال

– معرفی جدید ترین محصولات سال

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی خدمات تخصصی ناخن بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره ناخن از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز کاشت، طاحی و ترمیم ناخن میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه کاشت، طاحی و ترمیم ناخن نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کاشت، طاحی و ترمیم ناخن در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کاشت، طاحی و ترمیم ناخن را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری کاشت، طاحی و ترمیم ناخن هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

به جرات میتوان گفت بازار کار رشته ناخن طیف وسیعی از خدمات را در زمینه های طراحی ، کاشت ، ترمیم در بر گرفته است 

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی طراحی، کاشت، ترمیم ناخن اقدام نمایید.

10 پاسخ

  1. سلام خسته نباشید. هزینه دوره آموزشی کاشت و طراحی ناخن چقدر است؟ آیا تضمینی وجود داره بعد از شرکت در این دوره بتوانم یک طراح ناخن حرفه ای شوم؟

  2. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه این دوره آموزشی با شماره 02128421106 تماس بگیرید و یا می توانید با مراجعه به قسمت ثبت نام دوره مورد نظر از شرایط و هزینه آن اطلاع پیدا کنید. در این دوره تمام سرفصل های ذکر شده به صورت تخصصی و با جدیدترین متد ها زیر نظر اساتید بهترین بین المللی و کشوری آموزش داده می شود. موفقیت شما در این دوره مستلزم تلاش و تمرین و قدرت یادگیری خوب می باشد.

  3. سلام. تمام سر فصل های ارائه شده آیا آموزش داده میشه یا فقط توضیحاتی ازش داده میشه؟

  4. سلام عزیزم. تمام سرفصل های آموزشی دوره تخصصی طراحی، ترمیم و کاشت ناخن به صورت تخصصی آموزش و به همراه لوازم کار تمرین می شود.

  5. سلام. در این دوره آیا از استادهای ایرانی استفاده میشه یا خارجی و سطح آن ها چقدر هست؟

  6. سلام عزیزم در هر دوره ازمدرسان و اساتید سطح یک کشوری و بین المللی استفاده می شود که در سطح بین المللی آموزش دیده و به جدیدترین متد های آموزشی مسلط هستند.

  7. سلام عزیزم. کلاس ها به صورت مجازی ثبت نام و اطلاع رسانی می شود و به صورت حضوری برگزار میگردد.

  8. سلام عزیزم. مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.که کشور کانادا یکی از این کشور ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی