بازار کاری کراتین مو برای افراد کراتین کار چطور است؟

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

بازار کاری کراتین مو برای افراد کراتین کار چطور است؟

بازار کاری کراتین مو برای افراد کراتین کار چطور است؟

در دنیای امروزه اکثر افراد به دنبال زیبایی طبیعی هستند. یکی از این زیبایی ها موهای سر است که اگر همیشه حالت مرتب و صاف و درخشنده را به خود بگیرید زیبایی زیادی به افراد می دهد. همینطور برخی از افراد به دلیل داشتن موهای فر و وز آرزوی داشتن موهای صاف همیشگی را دارند به همین دلیل دست به کراتین کردن مو های خود می زنند. همین دلایل باعث می شود تا بازار کاری افراد کراتین کار زیاد شود و یا ممکن است با توجه به قیمت هایی که در این عرصه ذکر می شود بازار کاری آن ها را رو به کاهش باشد. در این مقاله راجب بازار کاری افراد کراتین کار صحبت می شود و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم اگر قرار است در این عرصه شروع به انجام کار کنید پس با ما همراه باشید.

ارزیابی بازار کاری کراتین کارها

  • در ابتدا باید منطقه ایی که قرار است یک کراتین کار در آن جا مشغول به کار شود را مورد بررسی قرار دادو ممکن است در مناطق بالاتر که وضعیت مالی نسبتا خوبی را دارند و اکثر افراد شاغل هستند بازار کاری بهتری نسبت به مناطق پایین تر که وضعیت مالی متوسط و اکثر خانم های این منطقه خانه دار هستند کمتر باشد. در این موارد افراد به دلیل وضعیت مالی بهتر و همچنین کمبود وقت بیشتر تمایل به کارهای آماده مانند کراتین مو اقدام می کنند. زیرا این نوع افراد خواستار همیشه مرتب بودن ظاهر خود هستند و به دلیل داشتن وضع مالی خوب اقدام به این کار نیز می کنند.
  • یکی دیگر از مواردی که باید مورد ارزیابی افراد کراتین کار قرار بگیرد میزان اعتبار سالن آرایشی است که قرار است در آن جا برای افراد دیگر کار انجام شود. هرچه سالن آرایشگری در بین افراد آن منطقه از میزان اعتبار بیشتری برخوردار باشد قطعا مشتری های بیشتری را جذب خود می کند. اما اگر از اعتبار کمی برخوردار باشد قطعا مشتری های کمتری را نیز دارد.
  • توجه داشتن به رقبایی که در این عرصه وجود دارند. بعضی از آرایشگر ها برای جذب مشتری بیشتر تخفیفاتی را نیز برای مناسبت های خاص برگزار می کنند و همین امر باعث می شود تا مشتری بیشتری برای انجام کار به آن ها مراجعه کند. برخی دیگر از افراد روش های دیگری مانند معرفی یک فرد از جانب فردی که در حال انجام کار است باعث می شود تا یک تخفیف بیشتری را دریافت کند و …. در این روش ها برای جذب مشتری بیشتر این کار ها انجام می شود. بهتر است برای داشتن بازار کاری بهتر حواسمان به رقبا نیز باشد.
  • ارزیابی تعداد مشتری های احتمالی در برخی از سالن های آرایشی مشتری های دائمی وجود دارد. اما دسته ایی دیگر نیز مانند مشتری های احتمالی وجود دارد ممکن است افراد به عنوان همراه برای انجام کار یک دیگر در سالن های آرایشی حاضر شوند اما با دیدن کار خود آماده انجام کار شوند.

نکاتی که در عرصه کار کراتین مو باید رعایت شود

در ابتدا کار هایی که با کیفیت بیشتری و قیمت مناسب همراه است قطعا مشتری بیشتری را نسبت به کارهای بی کیفیت دارد. در ابتدا باید از نوع محصولاتی که برای انجام کار استفاده می شود مطمعن شد. مطمعن باشید از محصولات با کیفیت استفاده می کنید که به مشتری آسیبی وارد نمی کند. در این موارد اگر فردی برای انجام کار به شما مراجعه کرد با او صادق باشید با صادقت درباره سوال هایی که برای انجام کار از شما می پرسند پاسخ دهید قطعا افراد جذب صداقت شما می شوند و بهتر برای انجام کار  به شما اعتماد کافی را می کنند. اگر تخصص کافی برای انجام کار ندارید اقدام به انجام کار نکنید و از انجام کار اجتناب کنید زیرا در مواردی ممکن است آسیب های زیادی به موهای افراد مختلف وارد شود. درباره کار خود مطمعن باشید و با اطمینان درباره آن به مشتری هایی که پیش شما حاضر می شوند اطلاعات کافی را دهید و نظر آن ها را جذب کنید. در جاهایی که از تجهیزات کافی و بهداشت کافی برخوردار هستند شروع به کار کنید تا مشتری های دیگر نیز از انجام کار شما در این مکان های مختلف راضی باشند و کار شما مورد تایید باشد.

متن سربرگ خود را وارد کنید

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : بازار کاری کراتین مو برای افراد کراتین کار چطور است؟
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری