تینت: رژی متفاوت

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

تینت: رژی متفاوت

تینت یا رژ حرارتی:

مایع رقیقی است که فاقد سرب یا هر گونه مواد آسیب زا است. تینت ها رنگ طبیعی تری نسبت به رژهای دیگر دارند که این روزها به دلیل مزایای فوق العاده آن از جمله با دوام بودن، در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد. رژ لب یکی از پر استفاده ترین مواد آرایشی در جامعه است که این روزها به دلیل سرب‌ موجود در آن توصیه می‌شود از رژ لب‌های گیاهی استفاده گردد. تینت لب یک رژ لب حرفه‌ای و حرارتی محسوب می‌شود که دوام بیشتری دارد. افزایش اطلاعات درباره کاربرد و فواید محصولات آرایشی در نحوه استفاده از آنها بسیار مؤثر و مهم است.

تینت لب چیست:

تینت لب یک مایع رقیق است که به لب‌ها حالت طبیعی‌تری می‌دهد و در اثر حرارت تنفسی خود شخص روی لب‌ها درخشان‌تر نمایان می‌شود. این تینت ها به دلیل نداشتن سرب به بافت لب‌ها صدمه نمی‌زند و می‌تواند مدت زمان زیادی روی لب‌های شما بماند و پاک نشود. این محصول رژ مانند است که لب‌های شما را برجسته‌تر می‌کند و حجم کمی دارد. همین سبک بودن تینت های لب باعث شده است که مخاطبان زیادی را برای استفاده روزمره از آن جذب کند. امروزه تینت های لب به صورت براق و مات در بازار وجود دارد که سلیقه مصرف کننده را پوشش میدهد.

انواع تینت های لب:

تینت های لب دارای عصاره‌های متفاوتی است که هر کدام رایحه خاصی دارد. این تینت ها انواع متفاوتی مانند تینت های مایع، شاین دار، پوسته، مات، براق و پیچی دارد. این تینت ها در قالب‌های مختلفی مانند قالب‌های قلبی، تیوپی، شکلاتی و بستنی شکل در بازار وجود دارند. این تینت ها باعث شده است که مردم به دلیل شکل آن طرفدار خریداری این محصول در بازار لوازم آرایشی شوند.

کاربرد و مزایای استفاده از تینت های لب:

تینت های لب دارای عصاره‌ها و رایحه‌های دلپذیری هستند و از آنجا که اکثراً از عصاره‌های میوه‌ها به دست آمده‌اند، طعم و مزه بهتری نسبت به رژ لب‌ها دارند.

تینت لب کاربرد فراوانی دارد این کاربردهای باعث مزیت استفاده از آن شده است:

مرطوب کننده لب‌ها: تینت های لب دارای ویتامین‌های E هستند به همین دلیل باعث جلوگیری از خشکی پوست لب‌ها می‌شود و همیشه لب‌های شما را مرطوب نگه می‌دارند. پس اگر شما به پوسته پوسته شدن لب‌ها مبتلا هستید می‌توانید با استفاده از این نوع تینت های لب این مشکل را رفع کنید.

آب‌رسان پوست لب: تینت های لب بافت سبک تری دارند به این صورت که هنگامی که مصرف کننده ساعت‌ها روی پوست لب خود این مایع را نگه می‌دارد احساس ماده چسبناکی روی لب خود ندارد بنابراین، همین عامل باعث شده است که پوست نرمی روی لب‌های خود احساس کنید.

بادوام‌تر بودن رنگ و خوش حالت کردن لب‌ها: یکی از مزیت‌های بسیار عالی تینت ها وجود رنگدانه های طبیعی در آن است که باعث می‌شود دوام بیشتری را ایجاد کنند و با نوشیدن آب از روی لب‌ها پاک نشوند. همچنین این تینت ها به لب‌ها قالب زیباتری می‌دهد و از افتادگی پوست لب شما جلوگیری می‌کند.

تفاوت تینت لب با رژ لب و برق لب:

تینت لب یک ماده آرایشی است که بین رژ لب و برق لب قرار می‌گیرد و فرایند طبیعی‌تری دارد. رژ لب و برق لب مواد مایع دارای روغن، موم و سرب هستند و همین مواد تشکیل دهنده موجب شده است که تینت های لب مورد انتخاب مردم زیادی قرار بگیرد. تینت ها مواد سربی یا روغنی ندارند و دوام بیشتری به نسبت رژ لب‌ها و برق لب‌ها دارند. از آن جایی که تینت لب مانند رژ لب‌ها ماده حجیمی ندارد و سبک تر است بنابراین روی دندان یا لبه‌های لیوان رد نمی‌گذارد و این می‌تواند انتخاب مناسبی برای مجالس مهم و رسمی برای بانوان به حساب آید.

نحوه استفاده از تینت های لب:

تینت های لب این روزها مورد پسند مردم قرار گرفته است. برای استفاده از این تینت ها باید مقدار کمی از آن را روی لب پایینی خود بمالید سپس لب بالایی را روی لب پایینی خود مالش دهید تا تمام لب‌های شما رنگ بگیرد. در صورتی که مقداری مایع لب روی لب‌های شما همچنان به صورت اضافی باقی ماند باید به وسیله یک دستمال کاغذی، آن مقدار اضافی را از روی لب‌های خود پاک کنید. نحوه استفاده از دستمال کاغذی به این صورت است که دستمال را بین دو لب خود قرار دهید و لب‌های خود را روی آن فشار دهید تا مقدار اضافی آن گرفته شود.

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : تینت: رژی متفاوت
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری