شتاب دهنده تخصصی در صنعت شوینده

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

شتاب دهنده تخصصی در صنعت شوینده

در مراسمی که با حضور مدیران ارشد شرکت‌های مدیریت صنعت شوینده:

یکی از شرکت‌های مطرح‌ داخلی در صنعت شوینده و رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گشت، تفاهم نامه همکاری مشترکی به منظور راه اندازی نخستین شتاب‌دهنده تخصصی در حوزه تولید محصولات شوینده و بهداشتی بین دو مجموعه به امضا رسید.
در این مراسم «سیدجواد صدری‌مهر» رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی:

خرسندی خود را از انعقاد این تفاهم‌نامه نشان داد و گفت که دانشگاه به عنوان جایگاهی برای حل مساله میباشد و باید مسائل و نیاز صنعت برای دانشجویان و اساتید صاحب ایده تعریف شود تا مطابق آن بتوانند به حل مساله بپردازند.
وی با تاکید بر ضرورت ارتباط صنعت و دانشگاه افزود:

دانشگاه آزاد اسلامی، واحدهای دانشگاهی و استارتاپ‌های فعال فراوان در حوزه مواد شوینده و بهداشتی در سطح کشور دارد که قرارگیری آنها در کنار صنعت به شکل واقعی و اطمینان از وجود یک شبکه بازار گسترده، به تجاری‌سازی محصولات آنها کمک زیادی می‌کند. این مجموعه آمادگی خود را برای همکاری‌های دوجانبه به‌منظور جمع‌آوری ایده‌ها در راستای کمک به رشد فناورانه طرح‌های تجاری واستارتاپ ها و تجاری‌سازی و تبدیل ایده‌ها به محصول اعلام می‌کند. وی ابراز امیدواری کرد سالیانه دست‌کم پنج محصول جدید فناور در حوزه محصولات بهداشتی تولید شود.
«مهدی صولی» عضو انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران در آیین امضای این تفاهم‌نامه اظهار داشت:

کمتر از یک ماه پس از حضور موفق در رویداد ملی گام دوم که با استقبال بسیاری از دانشجویان و اساتید صاحب ایده و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مواجه شد، امروز توانستیم مقدمات ایجاد یک ساختار منظم و نهادمند برای تاسیس مرکز استاندارد با شاخص‌های زیست بوم نوآوری را برای شناسایی ایده ها و استعدادهای برتر فراهم گردانیم.
وی بیان‌داشت:

در سالی که از سوی رهبر به «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامگذاری شده است، با امضای این تفاهم نامه و همکاری با پارک علم و فناوری به عنوان یکی از مهمترین کانون‌های فعال در حوزه نوآوری، نسبت به تقویت بستری مناسب برای شناسایی، جذب، هدایت و همکاری با دیگر اجزای زیست‌بوم نوآوری اقدام به تاسیس نخستین شتاب‌دهنده تخصصی در حوزه تولید محصولات شوینده و بهداشتی در کشور کنیم.
 شتاب‌دهنده استارتاپ ( انگلیسی: Speed accelerator یا Startup accelerator):

به اختصار شتاب‌دهنده شرکتی است که از ابتدای کار یک استارتاپ آن را تحت پوشش خود در می‌آورند و برای این کار از میان شرکت کنندگان، پس از مدتی کوتاه مورد ایده‌ای برگزیده و به عنوان استارتاپ انتخاب می‌کند. شتاب‌دهنده‌ها با سرمایه‌گذاری اولیه بر روی یک شرکت نوپا، درصدی از مالکیت آن را در اختیار گرفته و در مقابل به گردانندگان پروژه آموزش‌های لازم برای کسب موفقیت بیشتر را میدهند.

 

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : شتاب دهنده تخصصی در صنعت شوینده
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری