فرهنگ سازی تولیدکنندگان داخل در بحث قاعدگی

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

فرهنگ سازی تولیدکنندگان داخل در بحث قاعدگی

زمانی که از یک برند تجاری موفق بحث میشود صحبت از چیست؟ چه مولفه‌ها و شاخص‌هایی در موفقیت و پیشرو بودن آن در راستای صنعت خود تاثیرگذار است؟ برند مای‌لیدی را می‌توان با مسیری که امروز در راستای ارتقای کیفیت زندگی بانوان طی کرده برندی پیشرو و نوآور به حساب آورد؛ برندی که محصولاتی برپایه نیاز زنان با به روزترین فناوری‌ها تولید می‌کند و فرای تولید محصول در زمینه آموزش و فرهنگ‌سازی نیز قدم برمی‌دارد. در این گزارش با اشاره به روند طی‌شده از سوی شرکت «زرین‌ رویا» تا رسیدن به نوار بهداشتی «اولترا» یا نازک، میپردازیم.

ارائه کالای روز دنیا با قیمت مناسب:

در برخی صنایع و حوزه‌های تولید، پیش‌رو بودن موضوع مهمی میباشد چونکه که این مولفه می‌تواند بخش مهمی از دغدغه مخاطبان یا مصرف‌کنندگان را برطرف کند؛ به عنوان مثال درباره صنعت نوار بهداشتی، محصول پیش‌رو یعنی وسیله‌ای که بتواند در کنار پوشش سلامت و بهداشت، امنیت روان و نیاز امروز بانوان را برطرف کند. به عبارت دیگر یکی از نیازهای جامعه امروز زنان امنیت و آرامش خاطر نسبت به برخی مولفه‌های نوارهای بهداشتی است و قاعدتا انتظار آن‌ها از برند پیش‌رو تامین این امنیت است. آن‌طور که «مصطفی میزبان» مدیرعامل مجموعه «زرین‌رویا» می‌گوید، آن‌ها در طراحی و ساخت محصول تازه خود، دقیقا پاسخگوی این نیاز بوده اند.

او در‌این‌باره عنوان میکند:

شرایط فرهنگی، محدودیت‌های موجود، تحریم‌ها و مصائب سرمایه‌گذاری با وجود تحریم‌ها و همچنین پاندمی کرونا، مصرف‌کنندگان ایرانی بازار نوار بهداشتی را تا اندازه‌ای از به‌روزترین محصولات این بازار در سطح اول دنیا دور کرده‌ است و شاید به همین دلیل هم مصرف‌کنندگان ایرانی اگرچه نیازهای خود را می‌دانند اما نامی برای آن ندارند؛ مهم‌ترین پروژه۳۰ ماه گذشته ما در شرکت «زرین رویا» و برند «مای‌لیدی» برطرف‌کردن این کمبود آن‌هم با به‌روزترین فناوری دنیا و مناسب‌ترین قیمت بوده. آن‌طور که آقای میزبان بیان میکند یکی از اهداف و برنامه‌های مجموعه زرین رویا و برند مای‌لیدی حرکت به سمت مسیری بود که بهتر از مخاطب خواسته و نیازش را تشخیص دهد و حالا این اتفاق در محصول تازه اتفاق افتاده. مهم است که بدانیم حتما مصرف‌کننده نیاز به کالای بهتر دارد و نیاز خود را می‌داند هرچند که شاید نام دقیق آن را نداند. این مسئولیت ما است که به مصرف‌کننده بگویم این کالا همان چیزی است که شما می‌خواهید و این وظیفه بر دوش ماست؛ وظیفه و مسئولیت ما در زرین رویا این است که مصرف‌کننده و نیاز آن را بهتر و کامل‌تر از خودش بشناسیم. براساس توضیحات مدیرعامل زرین رویا، بخش مهمی از کار مای‌لیدی بهینه‌سازی قیمت و کیفیت بوده که نتیجه آن تبدیل اولترا به محصولی با کیفیت، کم‌نظیر و با قیمت مناسب است. تمام تلاش مای‌لیدی اختصاص ندادن این محصول به گروه یا طبقه خاص اقتصادی بود و حالا با اطمینان می‌توانم بگویم کالایی متناسب با نیاز مصرف‌کننده طراحی و ساخته شده که قیمت آن از اندک موارد موجود در بازار هم بسیار به‌صرفه‌تر است.

پیش‌تازی در فناوری:

پاسخ به نیاز روز مصرف‌کنندگان اما بحث ساده‌ای نیست و فناوری خاص خود را می‌طلبد. علاوه‌براین پیش‌رو بودن یک برند یعنی مقایسه آخرین محصول آن با به‌روزترین محصول بازار کشورهای توسعه‌یافته، که برای رسیدن به چنین جایگاهی حتما دست‌یابی به فناوری روز دنیا ضروری است.

«هینی ویلیام»، مدیر بخش تحقیقات و توسعه شرکت زرین:

او درباره فناوری مورد نیاز این شرکت برای ساخت محصول اولترا بیان میدارد که در این حوزه ما نیاز به سرمایه‌گذاری دراز مدت روی تکنولوژی و دانش مهندسی این محصول داشتیم؛ کاری که با شرایط شدید تحریم‌ها امری غیر ممکن به نظرمی‌آمد و با تلاش مستمر و شبانه روزی تیم به نتیجه رسید و ماشین‌آلاتی که امروز در تولید محصول اولترا بکار گرفته می‌شوند قطعه به قطعه برای تولید این محصول طراحی و ساخته‌ شده‌اند. آن‌طور که آقای ویلیام می‌گوید برند مای‌لیدی تنها یک محصول جدید ارائه نکرده، بلکه با فناوری‌های کسب شده توسط برند، حالا می‌تواند نسل جدیدی از محصولات را ارائه دهد که در سطح بین‌المللی بی‌رقیب باشد.

 

بازاریابی آموزش‌محور و فرهنگ‌ساز:

در کنار موارد اشاره شده در بالا، به نظر می‌آید بحث بازایابی، شیوه ایجاد بازار و روش فروش هم نقش و تاثیر مهمی بر ساخت تصویر یک برند در ذهن مصرف‌کنندگان داشته باشد. آن‌طور که «آرش طوسی» معاون بازاریابی و فروش شرکت زرین رویا و برند مای‌لیدی می‌گوید، نگاه این شرکت به موضع بازاریابی متفاوت از شیوه متداول است. او دراین‌باره می‌گوید: «نگاه رایج به بازاریابی این‌گونه است که محصولی آماده و ساخته‌شده وجود دارد و در نتیجه باید راه‌های ارتباطی مصرف‌کننده شناسایی شود و تبلیغات صورت گیرد؛ درباره شرکت «زرین رویا» و استانداردی که به‌زعم ما باید همه‌جا وجود داشته باشد، ماجرا به‌گونه‌ای دیگر است؛ نقطه آغاز، تلاش به فهمیدن نیازهای مصرف‌کننده یا مخاطبان یک برند است. در زرین رویا مهندسی معکوس جایگاهی ندارد و مهم‌ترین اتفاق کشف نیاز و رسیدن به شناخت کافی از مصرف‌کننده است و براساس این نیازها، محصول ساخته و عرضه می‌شود.» آن‌طور که آقای طوسی می‌گوید بنیان محصول تازه مای‌لیدی را می‌توان به یک عبارت خلاصه کرد و آن تاکید بر ارزشمند‌ بودن زندگی میباشد. او دراین‌باره توضیح می‌دهد که اگر درباره جامعه‌ای سالم سخن می‌گوییم، پس سخن از خانواده سالم است و بانو رکن اصلی خانواده سالم به شمار می‌رود.

براین اساس محصول مای‌لیدی، محصولی عادی نیست:

این محصول نیازمند درک، شناخت، فرهنگ‌سازی و آموزش میباشد. شاید تا همین چندسال پیش کار یک برند در یک محصول خوب خلاصه می‌شد اما امروز فضا متفاوت‌تر است؛ برند مای‌لیدی علاوه بر ارائه باکیفیت‌ترین محصول با بهترین قیمت، وظیفه فرهنگ‌سازی و آموزش را هم عهده دار است. براساس سخنان معاون بازاریابی و فروش شرکت زرین ‌رویا، زیبایی محصول تازه این برند، حضور بانوان ایرانی در تمام مراحل ساخت آن است: «زیبایی کار حضور زن ایرانی در تمام مراحل ایده، طراحی و تولید است. باید به یاد بیاوریم که خانم های ایرانی امروز به اقتضای شرایط جغرافیایی، فرهنگی، اشتغال و نسل نیازهای جدیدتری دارند و به همین دلیل هم این محصول که حاصل نظرخواهی از زنان و پاسخی به دغدغه‌های روز آنان است، پیشروترین محصول بازار برای رفع این نیاز است.»

 

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : فرهنگ سازی تولیدکنندگان داخل در بحث قاعدگی
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری