چه کنیم تا توسط آرایشگر خود درک شویم

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

چه کنیم تا توسط آرایشگر خود درک شویم

چگونه مدل مد نظر خود را با آرایشگر در میان بگذاریم:

موها و آرایش صورت برای افراد بسیار مهم است زیرا با کمک این دو بخش میباشد که می توانند زیبایی خود را بهتر نشان دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد در انتخاب یک مدل مو و یا سبک آرایش دچار تردید هستند.  تصمیم گیری تنها بخشی از قضیه بوده و در میان گذاشتن خواسته خود با آرایشگر و به اجرا در آوردن آن بخش دیگر. از طرفی از آن جایی که آرایشگر و یا متخصص آرایشی اطلاع دقیقی از خواسته فرد ندارد ممکن است دچار اشتباه شود. به همین دلیل هنگام مراجعه به سالن های زیبایی باید بدانیم که چگونه با آرایشگر خود صحبت کنیم. در این خبر بیان میداریم که چگونه با آرایشگر خود ارتباط برقرار کنیم.

همراه داشتن عکس:

یکی از کارهایی که توضیح خواسته فرد را ساده تر می کند، استفاده از عکسی است که درآن مدل مو و یا مدل آرایشی که مد نظر است نشان داده شده باشد. استفاده از عکس درک خواسته فرد توسط آرایشگر را راحت تر کرده و احتمال بروز خطا را کاهش می دهد. البته در هنگام انتخاب عکس باید دقت داشت و عکسی را انتخاب کرد که فرد حالت موها و یا حالت چهره مشابهی با شما داشته باشد و انجام آن مدل مو و یا آن سبک آرایش قابل اجرا باشد.

گرفتن پیشنهاد:

از آن جایی که متخصصین آرایش و مو تجربه بیشتری در مورد این موضوعات دارا هستند می توانند پیشنهادهای خوبی ارائه دهند. به همین دلیل بهتر است هر فردی قبل از تصمیم گیری، نظرش را با آرایشگرخود در میان گذاشته و سپس تصمیم گیری را انجام دهد. البته برای انجام این کار باید اعتماد کافی به تجربه و مهارت آرایشگر داشته باشیم.

واقع بین بودن:

همه دوست دارند مدل مو و یا آرایش هایی داشته باشند که روی آن ها ممکن نیست. علت این موضوع می تواند حالت موها، پوست و یا هر مساله دیگری باشد. به همین دلیل برای در انتخاب نوع آرایش و یا مدل مو باید به همه فاکتورهای احتمالی توجه کرده و سپس تصمیم گرفت.

توضیح در مورد سبک زندگی:

هر فردی سبک خاص خود را دارد. برخی از افراد از موهای خود مراقبت کرده و هر روز آن ها را حالت می دهند. این در حالی است که بعضی از افراد  وقتی برای موهای خود نمیگذارند و برای حالت دادن موهایشان زحمت خاصی نمی کشند. این موضوع مهمی است و حتما باید با آرایشگردر میان گذاشته شود تا بتواند تکنیک مناسبی برروی موهای فرد پیاده کند.

اهمیت توضیح کلمه “کوتاه”:

تجربه ثابت کرده که هر فرد تعبیر خاصی از کوتاه دارد. به همین دلیل بهتر است هر فردی منظور خود از این کلمه را کاملا توضیح داده و از درک این موضوع توسط آرایشگر مطمئن گردد.

نظرخواهی درمورد محصولات مناسب:

از آن جایی که آرایشگر و میکاپ آرتیست ها تجربه و دانش بیشتری در مورد محصولات آرایش و حالت دادن موها دارند، بهتر است از آن ها درباره این محصولات سوال پرسیده و از پیشنهادهای کاربردی آن ها استفاده کنیم.

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : چه کنیم تا توسط آرایشگر خود درک شویم
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری