نکات آرایش صورت در تابستان

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

نکات آرایش صورت در تابستان

آرایش‌ صورت برای هر فصل می‌تواند متفاوت باشد و نکتاتی هم داشته باشد که در فصل های دیگر، به کار نمی آید. در این مطلب ، می‌خواهیم به‌ سراغ ترفندهای آرایش تابستانی برویم. می‌خواهیم بدانیم برای زیبا تر شدن در فصل گرم سال که پوستمان دائما در حال تعریق است، به چه نکات کوچکی باید توجه کنیم تا صورتمان به  یک بوم نقاشی خیس‌شده با رنگ‌های پخش‌شده تبدیل نشود.

شروع آرایش تابستانی با مرطوب‌کننده 

مهم‌ترین مزیت آرایش تابستانی درخشش پوست صورت است. به همین دلیل هرچه پوست سالم‌ و تازه‌تر داشته باشید، به‌ صورت طبیعی درخشش بیشتری خواهد داشت. استفاده کردن از لایه‌بردارها با مشورت متخصص و همچنین استفاده از ماسک‌‌های صورت مخصوصا ماسک صورت خانگی، به درخشش صورت‌ شما کمک بسیاری زیادی می‌کند.

استفاده از ضدآفتاب فراموش نشود

پوست شما علاوه بر آب‌رسانی، به محافظت در مقابل اشعه‌های مضر خورشید هم نیاز دارد. به همین دلیل یکی از مهم ترین نکاتی که در آرایش تابستانی حتما رعایت شود، استفاده از کرم ضد آفتاب با درجه محافظت مناسب است.این ضدآفتاب در برابر اشعه UV از پوست افراد محافظت می‌کند؛ به همین علت، باید یک لایه ضد آفتاب زیر آرایش شما و روی پوست‌تان حتما قرار گیرد تا نور خورشید باعث به وجود آوردن لک‌های تیره روی صورت نشود. هرچه پوست شما سالم‌تر و صاف‌تر باشد، آرایش‌کردن بر روی آن راحت‌تر است.

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : نکات آرایش صورت در تابستان
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری