درد قفسه سینه

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، در دهه گذشته، استفاده از اکستنشن مو برای افزایش حجم و طول موها به شدت متداول شده است. اما یکی از مسائلی که بسیاری از افراد در این زمینه نگرانی دارند این است که آیا استفاده از اکستنشن مو می تواند به ریزش موها منجر شود یا

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

درد قفسه سینه

آیا می دانید تیر کشیدن قفسه سینه نشانه چیست؟  به نقل از استاد بیماری‌های قلبی: به طور معمول درد در زیر قفسه سینه سریع‌ترین دردهایی است که فرد در طول عمرش می تواند تجربه کرده باشد و اگر حدود ۱۰ الی۲۰ دقیقه طول بکشد و به علت سکته قلبی باشد، رفع نمی‌شود.به گزارش پایگاه خبری عریس، مریم مشکانی، استاد بیماری‌های قلبی دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله درباره اینکه زمان طلایی درمان سکته مغزی چقدر است؟‌ گفت: وقتی فرد دچار سکته قلبی می‌شود و علائمی پیدا می‌کند که گویا گرفتگی عروق کرونر و سکته حاد قلبی است، باید هرچه زودتر خود را به مراکز درمانی برساند تا گرفتگی عروقش برطرف شود و احتمال سالم ماندن عضله قلبش بیشتر است. ۹۰ دقیقه اول بروز سکته قلبی خیلی مهم است؛ به خصوص برطرف شدن انسداد گرفتگی عروق کرونر که به صورت آنژیوگرافی است و خوشبختانه اکنون در مراکز درمانی به صورت اورژانس نیز این کار انجام می‌شود.

استاد بیماری‌های قلبی متذکر شد:

در مراکزی که امکانات کمتری دارند برای فرد داروهای تزریقی استفاده می‌کنند تا باعث شود انسداد برطرف شود، اما بیمار نیاز دارد به مراکز مجهزتر اعزام شود.

وی بیان کرد:

دردهایی که کُشنده است و دردهایی که حالتی خنجری و تیز دارند و در حد ثانیه است بیشترشان نگران کننده نیستند و ممکن است به خاطر استرس باشد. این استاد بیماری‌های قلبی افزود:‌ البته هرچه سن فرد بالاتر باشد، فاکتورهای خطر بیشتر است و این دردها باید جدی تر گرفته شود، اما تیر کشیدن به تنهایی نشانه گرفتن عروق کرونر نیست.

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : درد قفسه سینه
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری