آیا ماساژ پوست برای رفع چین و چروک مفید است؟

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

آیا ماساژ پوست برای رفع چین و چروک مفید است؟

مسلما شما نیز تبلیغاتی که در مورد ماساژ پوست و صورت و تاثیرات مفید آن برای از بین بردن چین و چروک‌ها و منافذ باز پوست را مشاهده کرده اید،دراین پست به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

آیا ماساژ پوست فایده دارد؟

دیدگاه های متفاوتی در مورد اثربخشی ماساژ وجود دارد اما اکثر متخصص  های پوست و مو این را توصیه نمی‌کنند و آن را مفید نمی دانند. پس اگر واقعا به فکر شادابی و کاستن چین و چروک‌های صورت خود هستید،به جای هزینه برای ماساژ، برای تغذیه سالم هزینه کنید. با استفاده از میوه‌ها و انواع سبزی‌های تازه و پروتئین و با کمک پزشک‌تان یک مکمل غذایی خوب که حاوی ویتامین‌های C، E، کیوتن (ماده آنتی‌اکسیدانی است که خاصیت ضدمرگ سلول دارد) باشد،انتخاب و استفاده کنید.

حفظ رطوبت پوست

نکته مهم دیگر این است که برای حفظ رطوبت کافی در پوست تلاش کنید.
مصرف آب کافی و استفاده از کرم‌ها و آبرسان هایی که رطوبت لازم را اختیار پوست می‌گذارند و از تلف شدن این رطوبت ممانعت می‌کنند برای حائز اهمیت است. مصرف مواد غذایی یادشده می‌تواند آسیب کمتری به رشته‌های کلاژن برسد.
با شل شدن رشته‌های الاستیک و کلاژن که در اطراف فولیکول‌های مو و غدد چربی روی پوست ما هستند(در اثر بالا رفتن سن، تماس با آفتاب و…) منافذ موجود روی پوست باز می‌شوند.بنابراین به غیر از این پیشگیرهایی که توضیح داده شد اگر منافذ پوست شما باز شده باشد، با استفاده از لیزر میکرودرم ابریژن منافذ باز را می توان جمع کرد و نمای بهتر و زیباتری به پوست داد په می شود و اگر ادعا شود ماساژ پوست کمک‌کننده ومفید است، نباید باور کنید.

 

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : آیا ماساژ پوست برای رفع چین و چروک مفید است؟
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری